Lista startowa - III Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy
1 Henryk Czerniak 1948 Borzykowo KB Kosynier Września
2 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin
3 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca Biegający emeryt
4 Kazimierz Janiak 1954 Słupca Biegający emeryt
5 Elżbieta Czerniak 1954 Borzykowo KB Kosynier Września
6 Wiesław Rejek 1955 Krobia
7 Jadwiga Duda- Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły
8 Roman Rożkowski 1958 Śrem Śrem
9 Andrzej Lewandowski 1959 Kórnik UAM Tri Poznań
10 Wiesław Brodziszewski 1959 Swarzędz
11 Waldemar Konieczny 1960 Zaniemyśl Polonia Środa
12 Lech Salita 1960 Gniezno Altom Gniezno
13 Jacek Fajfer 1960 Gruszczyn
14 Janusz Grzegorek 1961 Września Kb. Kosynier Września
15 Krystyna Zajączkowska 1961 Babki
16 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań
17 Jacek Matuszewski 1962 Środa Wielkopolska Polonia Środa
18 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań
19 Mirosław Kubiak 1965 Swarzędz GB Wielkopolscy Biegacze
20 Jacek Hańczyk 1965 Środa Wielkopolska Polonia Środa
21 Maciej Majewski 1966 Poznań
22 Lidia Polaczek 1966 Swarzędz
23 Krzysztof Pawłowski 1966 Środa Wielkopolska Polonia Środa
24 Artur Graczyk 1967 Gozdowo Night Runners Września
25 Darek Kosiorek 1967 Poznań
26 Ernest Iwańczuk 1968 Młodzikówko Polonia Środa
27 Henryk Roszak 1968 Gniezno
28 Witold Hańczyk 1969 Środa Wielkopolska Polonia Środa
29 Jarosław Pietrzak 1969 Dobrzyca
30 Tomasz Urbanowicz 1969 Miloslaw Browar Fortuna
31 Roman Szymanowski 1970 Środa Wielkopolska Polonia Środa
32 Donata Wietrzyńska 1970 Gniezno Polonia Środa
33 Piotr Musielak 1970 Poznań PGB Sortowa Paczka P-Ń 56
34 Danuta Dominiak 1971 Starkówiec Piątkowski
35 Piotr Ignaszak 1971 Gniezno
36 Violetta Żerko 1971 Swarzędz GB Wielkopolscy Biegacze
37 Mariusz Ludwiczak 1971 Poznań #wkurw-team
38 Maciej Wódkiewicz 1971 Tulce WLKP Mountains Ultra
39 Ewa Białkowska 1971 Środa Wlkp
40 Waldemar Antczak 1972 Września Night Runners Września
41 Przemysław Pucek 1972 Środa Wielkopolska Polonia Środa
42 Wojciech Maniak 1972 Dobrzyca
43 Tomasz Brzeziński 1972 Środa Wlkp Polonia Środa
44 Izabela Brzezińska 1972 Środa Wlkp Polonia Środa
45 Michał Jóźwiak 1972 Środa Wielkopolska
46 Dariusz Ratajczak 1972 Dolsk HERNIK TEAM
47 Krzysztof Dębowski 1972 Września Polonia Środa
48 Grzegorz Czwojdrak 1973 Środa Wielkopolska Polonia Środa
49 Jacek Ziembiński 1973 Środa Wielkopolska
50 Tomasz Bentkowski 1973 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
51 Daniel Hadaś 1973 Środa Wlkp.
52 Robert Kłosin 1973 Poznań Świerczewo Run
53 Robert Rataj 1973 Poznań
54 Robert Polaczek 1973 Swarzędz KB Biura Bieglego Sądowego
55 Tomasz Ludwiczak 1973 Sroda wielkopolska Ludwiki
56 Roman Mędrek 1973 Środa Wielkopolska
57 Maciej Zaborowski 1974 Jarocin RUCH PRZYJACIÓŁ HARCERSTWA ZHP JAROCIN
58 Blażej Szymkowiak 1974 Środa Wielkopolska
59 Tomasz Piątkowski 1974 PLEWISKA STRUNERS
60 Jarosław Wiśniewski 1974 Gniezno
61 Agnieszka Hauke 1974 Środa Wielkopolska
62 Dariusz Sekulski 1974 Gniezno
63 Emilia Kubicka 1974 Murzynówko
64 Artur Kołodziejczak 1974 Nekla Night Runners Września
65 Przemysław Wrzeszcz 1974 Kórnik
66 Arkadiusz Jaskulski 1975 Pigłowice/Zaniemyśl Runner's Power
67 Beata Mędrek 1975 Środa Wielkopolska
68 Leszek Wierzbicki 1975 Środa Wielkopolska Polonia Środa
69 Radosław Dębowski 1975 Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska
70 Małgorzata Wartecka 1975 Środa Wielkopolska
71 Anna Wierzbicka 1975 Środa Wlkp. Polonia Środa
72 Klaudiusz Zawadzki 1975 62-010 Pobiedziska Runnig Team
73 Roman Drzymała 1976 Kamieniec
74 Julita Brychcy-Ratajczak 1976 Środa Wielkopolska
75 Anna Leporowska 1976 Środa Wielkopolska
76 Rafał Paluszkiewicz 1976 Luboń Świerczewo Run
77 Andrzej Kolasiński 1976 Poznań Świerczewo Run
78 Adrian Nowak 1976 Pobiedziska Polonia Środa
79 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań
80 Agnieszka Witczak 1976 Łękno
81 Tomasz Puzicki 1976 Dominowo Polonia Środa
82 Tomasz Matecki 1976 Koziegłowy
83 Aneta Lupa-Marcinowska 1976 Plewiska RUN4FUN
84 Dawid Tomaszewski 1976 Komorniki WLKP Mountains Ultra
85 Anna Ratajczak 1976 Dolsk HERNIK TEAM
86 Aneta Machajewska 1976 Środa Wielkopolska Polonia Środa
87 Marek Przybyłek 1977 Kórnik
88 Tomasz Małecki 1977 Nekla GKS Płomień Nekla Sekcja Biegowa
89 Barbara Matecka 1977 Koziegłowy Czerwonak Biega
90 Dariusz Przybylak 1977 Swarzędz Przybylak Team
91 Krzysztof Kapitan 1977 Kórnik
92 Krystian Ciesielski 1977 Nowy Lubosz
93 Artur Kaczmarski 1977 Osiniec RUN4FUN
94 Adrian Nowak 1977 Konin KB WARTKO
95 Łukasz Biskup 1977 Zaniemyśl Polonia Środa
96 Renata Cieśla 1977 Środa Wielkopolska
97 Krzysztof Marcinowski 1977 Plewiska RUN4FUN
98 Marcin Sroka 1978 Plewiska ST RUNNERS
99 Robert Puwalowski 1978 Poznań
100 Joanna Pietrzyk 1978 Środa Wielkopolska