Lista startowa - III Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco
1 Andrzej Lewandowski 1959 Kórnik UAM Tri Poznań
2 Janusz Grzegorek 1961 Września Kb. Kosynier Września
3 Klaudia Szczepaniak 1987 Gostyń Drużyna Szpiku biegiem po życie
4 Tomasz Kędziora 1993 Środa Wielkopolska Narodowa Środa
5 Agnieszka Cybulska 1984 Poznań StRunners
6 Olga Czoszyk-Kawala 1980 Poznań Swierczwo Run
7 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca Biegający emeryt
8 Kazimierz Janiak 1954 Słupca Biegający emeryt
9 Tomasz Małecki 1977 Nekla GKS Płomień Nekla Sekcja Biegowa
10 Roman Kłosowski 1983 Białężyce BrukarzWbiegu
11 Maciej Kucharski 1982 0palenica OKB.OPALENICA
12 Tomasz Ludwiczak 1973 Sroda wielkopolska Ludwiki
13 Agnieszka Rosińska 1982 Poznań Świerczewo Run/#biegiemwlas
14 Mariusz Ludwiczak 1971 Poznań #wkurw-team
15 Jacek Klimczak 1990 Żerków UKS Przełaj Żerków
16 Marcin Kozłowski 1979 Poznań UKS Diament Godów
17 Karolina Kozłowska 1983 Poznań UKS Diament Godów
18 Maciej Zaborowski 1974 Jarocin RUCH PRZYJACIÓŁ HARCERSTWA ZHP JAROCIN
19 Tomasz Piątkowski 1974 PLEWISKA STRUNERS
20 Anna Haremza 1984 Jeziorki #BIEGACZE
21 Robert Polaczek 1973 Swarzędz KB Biura Bieglego Sądowego
22 Piotr Musielak 1970 Poznań PGB Sortowa Paczka P-Ń 56
23 Agnieszka Maćkowiak 1987 Poznań anonimowi biegacze
24 Adrian Maćkowiak 1987 Poznań anonimowi biegacze
25 Marzena Kaczmarska 1978 Osiniec RUN4FUN
26 Aneta Lupa-Marcinowska 1976 Plewiska RUN4FUN
27 Artur Kaczmarski 1977 Osiniec RUN4FUN
28 Krzysztof Marcinowski 1977 Plewiska RUN4FUN
29 Klaudiusz Zawadzki 1975 62-010 Pobiedziska Runnig Team
30 Marcin Sroka 1978 Plewiska ST RUNNERS
31 Dariusz Cybulski 1981 Poznań ST RUNNERS
32 Krzysztof Szajek 1984 Poznań ST RUNNERS
33 Małgorzata Zawilska 1988 Poznań ST RUNNERS
34 Andrzej Janowski 1982 Plewiska ST RUNNERS
35 Radosław Dębowski 1975 Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska
36 Łukasz Kępiński 1986 Siekierki Wielkie 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny
37 Bartosz Białkowski 1986 Środa Wielkopolska KB Aktywni Środa Wielkopolska
38 Sławomir Majchrzycki 1983 Kijewo/Środa Wielkopolska KB Aktywni Środa Wielkopolska
39 Dorota Przybylak 1993 Zalasewo AdRunaLine Team
40 Paulina Misiek 1982 Poznań Ciastki.pz
41 Aleksander Wojciechowski 1988 Września Rowery Małgośka
42 Tomasz Urbanowicz 1969 Miloslaw Browar Fortuna
43 Maciej Haremza 1984 Daszewice Za linią mety
44 Anna Skołuda 1979 Glinka Duchowna Gdzie ta meta
45 Dariusz Przybylak 1977 Swarzędz Przybylak Team
46 Adrian Nowak 1977 Konin KB WARTKO
47 Remigiusz Cypel 1983 Poznań Opalenicki Klub Biegacza
48 Weronika Cichowlas 1987 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
49 Dawid Kupczyński 1984 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
50 Honorata Janowicz 1995 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
51 Artur Szymoniak 1982 Poznań Naramowice Biegają
52 Elżbieta Czerniak 1954 Borzykowo KB Kosynier Września
53 Henryk Czerniak 1948 Borzykowo KB Kosynier Września
54 Roman Rożkowski 1958 Śrem Śrem
55 Monika Tomaszewska 1978 Komorniki WLKP Mountains Ultra
56 Maciej Wódkiewicz 1971 Tulce WLKP Mountains Ultra
57 Dawid Tomaszewski 1976 Komorniki WLKP Mountains Ultra
58 Artur Listopad 1980 Września Spin Force Runners
59 Michał Majewski 1984 Bierzglinek Spin Force Runners
60 Waldemar Antczak 1972 Września Night Runners Września
61 Radosław Prus 1983 Strzałkowo Night Runners Września
62 Artur Kołodziejczak 1974 Nekla Night Runners Września
63 Artur Graczyk 1967 Gozdowo Night Runners Września
64 Wojciech Izydorek 1983 Środa Wielkopolska Night Runners Września
65 Krzysztof Szybiak 1987 Września Night Runners Września
66 Marcin Długosz 1985 Września Night Runners Września
67 Grzegorz Kozłowski 1983 Września Night Runners Września
68 Mirosław Kubiak 1965 Swarzędz GB Wielkopolscy Biegacze
69 Violetta Żerko 1971 Swarzędz GB Wielkopolscy Biegacze
70 Joanna Przybyłek 1984 Kórnik PKO BANK POLSKI
71 Jacek Hańczyk 1965 Środa Wielkopolska Polonia Środa
72 Waldemar Konieczny 1960 Zaniemyśl Polonia Środa
73 Artur Kasperski 1979 Poznań Polonia Środa
74 Michał Korczyk 1982 Środa Wlkp Polonia Środa
75 Grzegorz Czwojdrak 1973 Środa Wielkopolska Polonia Środa
76 Leszek Wierzbicki 1975 Środa Wielkopolska Polonia Środa
77 Leszek Lipiecki 1978 Środa Wielkopolska Polonia Środa
78 Łukasz Biskup 1977 Zaniemyśl Polonia Środa
79 Bartosz Różański 1991 Środa Wielkopolska Polonia Środa
80 Krzysztof Dębowski 1972 Września Polonia Środa
81 Ernest Iwańczuk 1968 Młodzikówko Polonia Środa
82 Joanna Hańczyk 1995 Środa Wielkopolska Polonia Środa
83 Jakub Brzeziński 1993 Środa Wlkp. Polonia Środa
84 Anna Wierzbicka 1975 Środa Wlkp. Polonia Środa
85 Przemysław Pucek 1972 Środa Wielkopolska Polonia Środa
86 Wojciech Stalec 1982 Środa Wielkopolska Polonia Środa
87 Adrian Nowak 1976 Pobiedziska Polonia Środa
88 Tomasz Brzeziński 1972 Środa Wlkp Polonia Środa
89 Piotr Wiśniewski 1984 Środa Wlkp. Polonia Środa
90 Tomasz Kwiatkowski 1986 Środa Wielkopolska Polonia Środa
91 Roman Szymanowski 1970 Środa Wielkopolska Polonia Środa
92 Donata Wietrzyńska 1970 Gniezno Polonia Środa
93 Izabela Brzezińska 1972 Środa Wlkp Polonia Środa
94 Błażej Kaczor 1987 Środa Wlkp Polonia Środa
95 Jacek Matuszewski 1962 Środa Wielkopolska Polonia Środa
96 Monika Grabarczyk 1981 Daszewice Polonia Środa
97 Aneta Machajewska 1976 Środa Wielkopolska Polonia Środa
98 Witold Hańczyk 1969 Środa Wielkopolska Polonia Środa
99 Tomasz Puzicki 1976 Dominowo Polonia Środa
100 Krzysztof Fibner 1991 Środa wlkp Polonia Środa