Lista startowa - III Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco
1 Estera Matysiak 1985 Orzechowo
2 Magdalena Drzymała 1982 Kamieniec
3 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań
4 Joanna Pietrzyk 1978 Środa Wielkopolska
5 Rafał Grzelak 1982 Dominowo
6 Paulina Tomaszewska 1981 Września
7 Edward Borowczyk 1979 Środa Wielkopolska
8 Robert Rataj 1973 Poznań
9 Maria Polaczek 2005 Swarzędz
10 Hubert Stanisławski 1990 Pępowo
11 Kornelia Mościpan 1991 Jarocin
12 Krzysztof Nowakowski 1994 Środa Wielkopolska
13 Maciej Trójnara 1979 Sroda Wielkopolska
14 Magdalena Sobolewska 1988 Kamionki
15 Agnieszka Hauke 1974 Środa Wielkopolska
16 Agnieszka Witczak 1976 Łękno
17 Katarzyna Gabryelewicz 1983 Środa Wielkopolska
18 Malwina Walenciak 1989 Środa Wielkopolska
19 Tobiasz Michalak 1994 Chrzan
20 Ilona Marciniak 1983 Środa Wielkopolska
21 Daniel Hadaś 1973 Środa Wlkp.
22 Paweł Makowski 1988 Środa Wielkopolska
23 Henryk Roszak 1968 Gniezno
24 Ewa Białkowska 1971 Środa Wlkp
25 Jarosław Pietrzak 1969 Dobrzyca
26 Witold Florczak 1984 Kotlin
27 Julita Brychcy-Ratajczak 1976 Środa Wielkopolska
28 Darek Kosiorek 1967 Poznań
29 Filip Jańczak 1989 Środa Wielkopolska
30 Krystian Pawłowski 1980 Chwalibogowo
31 Dariusz Sekulski 1974 Gniezno
32 Michał Jóźwiak 1972 Środa Wielkopolska
33 Łukasz Banaszak 1982 Środa Wielkopolska
34 Renata Cieśla 1977 Środa Wielkopolska
35 Tomasz Matecki 1976 Koziegłowy
36 Marcin Szymczak 1978 Poznań
37 Małgorzata Wartecka 1975 Środa Wielkopolska
38 Karol Nagucki 1993 Opalenica
39 Łukasz Nowicki 1982 Środa Wielkopolska
40 Jacek Fajfer 1960 Gruszczyn
41 Maciej Stachurski 1984 Poznań
42 Wojciech Maniak 1972 Dobrzyca
43 Łukasz Suwniczak 1984 Środa Wielkopolska
44 Agnieszka Stachurska 1990 Poznań
45 Jarosław Wiśniewski 1974 Gniezno
46 Norbert Bartkowiak 1995 Środa Wielkopolska
47 Bartosz Kubiak 1988 Środa Wielkopolska
48 Maciej Majewski 1966 Poznań
49 Ania Michalska 1985 Dopiewiec
50 Krystyna Zajączkowska 1961 Babki
51 Paweł Maryański 1989 Środa wielkopolska
52 Kinga Sosnowska 1982 Kołaczkowo
53 Blażej Szymkowiak 1974 Środa Wielkopolska
54 Przemysław Wrzeszcz 1974 Kórnik
55 Emilia Kubicka 1974 Murzynówko
56 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań
57 Michał Kurek 1992 Środa Wlkp
58 Bartosz Szymkowiak 2005 Środa Wielkopolska
59 Krzysztof Kapitan 1977 Kórnik
60 Wiesław Rejek 1955 Krobia
61 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin
62 Jakub Ratajski 1993 Środa Wielkopolska
63 Cezary Bokun 1984 Września
64 Sebastian Król 1985 Środa wielkopolska
65 Zbigniew Bojański 1982 Września
66 Joanna Wasielak 1984 Swarzedz
67 Małgorzata Nowacka 1986 Wielichowo
68 Piotr Ignaszak 1971 Gniezno
69 Krystian Ciesielski 1977 Nowy Lubosz
70 Anna Leporowska 1976 Środa Wielkopolska
71 Łukasz Michalski 1983 Plewiska
72 Marek Przybyłek 1977 Kórnik
73 Norbert Pankowski 1989 Kórnik
74 Roman Mędrek 1973 Środa Wielkopolska
75 Wiesław Brodziszewski 1959 Swarzędz
76 Mateusz Nagucki 1985 Opalenica
77 Lidia Polaczek 1966 Swarzędz
78 Łukasz Urbańczyk 1987 Września
79 Leszek Wojtyniak 1982 Środa Wielkopolska
80 Mariusz Wojciechowski 1984 Września
81 Beata Mędrek 1975 Środa Wielkopolska
82 Oskar Waszak 1999 Murzynowo Kościelne
83 Karolina Kapitan 2003 Kórnik
84 Jacek Ziembiński 1973 Środa Wielkopolska
85 Robert Puwalowski 1978 Poznań
86 Szymon Puzicki 1999 Dominowo
87 Karolina Matelska 1980 Plewiska
88 Roman Drzymała 1976 Kamieniec
89 Danuta Dominiak 1971 Starkówiec Piątkowski
90 Jacek Karaś 1979 Poznań
91 Krzysztof Rzepka 1983 Zalasewo Drużyna Szpiku
92 Lech Salita 1960 Gniezno Altom Gniezno
93 Monika Kruszewska 1989 Poznań KB DęBIEC
94 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań
95 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań
96 Przemysław Grzywaczyk 1992 Poznań Maratończyk Poznań
97 Aleksander Malinowski 1979 Poznań Maratończyk Poznań
98 Witold Zielonka 1978 Poznań Maratończyk Poznań
99 Arkadiusz Jaskulski 1975 Pigłowice/Zaniemyśl Runner's Power
100 Anna Ratajczak 1976 Dolsk HERNIK TEAM