Lista startowa - III Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich - lista dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Oskar Łabanowicz 2011 Nekla AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
2 Oliwia Włodarczyk 2015 Plewiska Plewiska team
3 Zofia Wojtyś 2014 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
4 Kamil Wojtaszak 2012 Murzynowo Leśne
5 Julia Witczak 2015 Środa wielkopolska
6 Oliwia Witczak 2011 Środa wielkopolska
7 Alan Wieczorek 2017 Gniezno
8 Nadia Wieczorek 2013 Gniezno
9 Amelia Walczak 2015 Poznań
10 Jakub Tuszyński 2015 Poznań
11 Alan Tomaszewski 2008 Komorniki WLKP Mountains Ultra
12 Joanna Tomaszewska 2012 Komorniki
13 Zosia Szymoniak 2016 Poznań Naramowice Biegają
14 Aleksandra Szybiak 2013 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
15 Jakub Stachowiak 2009 Szlachcin
16 Jakub Stachowiak 2009 WINNA GÓRA
17 Jakub Sroka 2010 Plewiska
18 Anna Sroka 2012 Plewiska
19 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska team
20 Antoni Rothe 2013 Środa Wlkp.
21 Antonina Rewers 2012 Września Akademia Lekkoatletyczna Tomasza Szymkowiaka
22 Zofia Przybylska 2013 Środa Wielkopolska
23 Blanka Prusakiewicz 2012 Kleszczewo
24 Jeremi Nadolski 2016 Zaniemyśl
25 Marta Nadolska 2013 Zaniemysl
26 Wiktoria Mędrek 2017 Środa Wielkopolska
27 Melania Matelska 2012 Szlachcin
28 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań
29 Alicja Maćkowiak 2010 Września Akademia Lekkoatletyczna Tomasza Szymkowiaka
30 Wojciech Maćkowiak 2013 Września Akademia Lekkoatletyczna Tomasza Szymkowiaka
31 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team
32 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team
33 Franciszek LEŻAŁA 2010 ŚRODA WLKP.
34 Marcin Leporowski 2018 Środa Wielkopolska
35 Jan Leporowski 2015 Środa Wielkopolska KS POLONIA ŚRODA
36 Wojciech Lepczyński 2015 Środa Wielkopolska
37 Gniewko Lepczyński 2016 Środa Wielkopolska
38 Kewin Kroll 2012 Środa Wielkopolska KS POLONIA ŚRODA
39 Jakub Krajewski 2013 Środa Wielkopolska Piłkarska Akademia Reissa
40 Maja Kozłowska 2008 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
41 Martyna Kozłowska 2012 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
42 Wiktoria Kozłowska 2007 Poznań UKS Diament Godów
43 Alicja Kasprzyk 2011 Środa Wielkopolska
44 Stefan Kaniecki 2010 Środa Wlkp.
45 Rozalia Kaniecka 2014 Środa Wlkp.
46 Stanisław Jurkiewicz 2011 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
47 Zofia Jurkiewicz 2011 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
48 Jędrzej Gucze 2012 Środa Wielkopolska Polonia Środa Wielkopolska
49 Andrzej Grabarczyk 2015 Daszewice Polonia Środa
50 Agata Fabisiak 2008 Śrem MKS MOS Śrem
51 Zuzanna Fabisiak 2012 Śrem MKS MOS Śrem
52 Adam Dzwoniarkiewicz 2012 Janowo
53 Maria Dydymska 2010 Środa Wlkp. UKS Orkan Środa Wlkp.
54 Stanisław Dębowski 2006 Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska
55 Maciej Dębowski 2011 Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska
56 Kamil Chwiałkowski 2012 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
57 Iga Chąpinska 2015 Kostrzyn Przedszkole Nr 1 w Kostrzynie
58 Stanisław Bokun 2013 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
59 Maksymilian Bokun 2015 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
60 Michał Bartniczak 2007 Jarocin Szkoła Podstawowa nr 2 w Jarocinie
61 Antoni Banaszak 2019 Środa wielkopolska
62 Pola Banaszak 2017 Środa wielkopolska
63 Pola Banaszak 2017 Środa wielkopolska