Lista startowa - III Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich - lista dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy
1 Andrzej Grabarczyk 2015 Daszewice Polonia Środa
2 Alan Wieczorek 2017 Gniezno
3 Nadia Wieczorek 2013 Gniezno
4 Adam Dzwoniarkiewicz 2012 Janowo
5 Michał Bartniczak 2007 Jarocin Szkoła Podstawowa nr 2 w Jarocinie
6 Blanka Prusakiewicz 2012 Kleszczewo
7 Alan Tomaszewski 2008 Komorniki WLKP Mountains Ultra
8 Joanna Tomaszewska 2012 Komorniki
9 Iga Chąpinska 2015 Kostrzyn Przedszkole Nr 1 w Kostrzynie
10 Kamil Wojtaszak 2012 Murzynowo Leśne
11 Oskar Łabanowicz 2011 Nekla AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
12 Jakub Sroka 2010 Plewiska
13 Anna Sroka 2012 Plewiska
14 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska team
15 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team
16 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team
17 Oliwia Włodarczyk 2015 Plewiska Plewiska team
18 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań
19 Amelia Walczak 2015 Poznań
20 Jakub Tuszyński 2015 Poznań
21 Wiktoria Kozłowska 2007 Poznań UKS Diament Godów
22 Zosia Szymoniak 2016 Poznań Naramowice Biegają
23 Agata Fabisiak 2008 Śrem MKS MOS Śrem
24 Zuzanna Fabisiak 2012 Śrem MKS MOS Śrem
25 Stanisław Dębowski 2006 Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska
26 Antoni Banaszak 2019 Środa wielkopolska
27 Wojciech Lepczyński 2015 Środa Wielkopolska
28 Pola Banaszak 2017 Środa wielkopolska
29 Gniewko Lepczyński 2016 Środa Wielkopolska
30 Pola Banaszak 2017 Środa wielkopolska
31 Kewin Kroll 2012 Środa Wielkopolska KS POLONIA ŚRODA
32 Julia Witczak 2015 Środa wielkopolska
33 Jakub Krajewski 2013 Środa Wielkopolska Piłkarska Akademia Reissa
34 Maciej Dębowski 2011 Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska
35 Wiktoria Mędrek 2017 Środa Wielkopolska
36 Marcin Leporowski 2018 Środa Wielkopolska
37 Jan Leporowski 2015 Środa Wielkopolska KS POLONIA ŚRODA
38 Oliwia Witczak 2011 Środa wielkopolska
39 Jędrzej Gucze 2012 Środa Wielkopolska Polonia Środa Wielkopolska
40 Alicja Kasprzyk 2011 Środa Wielkopolska
41 Zofia Przybylska 2013 Środa Wielkopolska
42 Antoni Rothe 2013 Środa Wlkp.
43 Stefan Kaniecki 2010 Środa Wlkp.
44 Rozalia Kaniecka 2014 Środa Wlkp.
45 Franciszek LEŻAŁA 2010 ŚRODA WLKP.
46 Maria Dydymska 2010 Środa Wlkp. UKS Orkan Środa Wlkp.
47 Jakub Stachowiak 2009 Szlachcin
48 Melania Matelska 2012 Szlachcin
49 Jakub Stachowiak 2009 WINNA GÓRA
50 Maja Kozłowska 2008 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
51 Martyna Kozłowska 2012 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
52 Zofia Wojtyś 2014 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
53 Kamil Chwiałkowski 2012 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
54 Alicja Maćkowiak 2010 Września Akademia Lekkoatletyczna Tomasza Szymkowiaka
55 Stanisław Jurkiewicz 2011 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
56 Wojciech Maćkowiak 2013 Września Akademia Lekkoatletyczna Tomasza Szymkowiaka
57 Zofia Jurkiewicz 2011 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
58 Antonina Rewers 2012 Września Akademia Lekkoatletyczna Tomasza Szymkowiaka
59 Aleksandra Szybiak 2013 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
60 Stanisław Bokun 2013 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
61 Maksymilian Bokun 2015 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
62 Marta Nadolska 2013 Zaniemysl
63 Jeremi Nadolski 2016 Zaniemyśl