Lista startowa - III Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich - lista dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy
1 Stanisław Dębowski 2006 Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska
2 Wiktoria Kozłowska 2007 Poznań UKS Diament Godów
3 Michał Bartniczak 2007 Jarocin Szkoła Podstawowa nr 2 w Jarocinie
4 Agata Fabisiak 2008 Śrem MKS MOS Śrem
5 Alan Tomaszewski 2008 Komorniki WLKP Mountains Ultra
6 Maja Kozłowska 2008 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
7 Jakub Stachowiak 2009 Szlachcin
8 Jakub Stachowiak 2009 WINNA GÓRA
9 Maria Dydymska 2010 Środa Wlkp. UKS Orkan Środa Wlkp.
10 Alicja Maćkowiak 2010 Września Akademia Lekkoatletyczna Tomasza Szymkowiaka
11 Franciszek LEŻAŁA 2010 ŚRODA WLKP.
12 Jakub Sroka 2010 Plewiska
13 Stefan Kaniecki 2010 Środa Wlkp.
14 Oskar Łabanowicz 2011 Nekla AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
15 Stanisław Jurkiewicz 2011 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
16 Zofia Jurkiewicz 2011 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
17 Maciej Dębowski 2011 Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska
18 Oliwia Witczak 2011 Środa wielkopolska
19 Alicja Kasprzyk 2011 Środa Wielkopolska
20 Zuzanna Fabisiak 2012 Śrem MKS MOS Śrem
21 Kamil Wojtaszak 2012 Murzynowo Leśne
22 Kamil Chwiałkowski 2012 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
23 Melania Matelska 2012 Szlachcin
24 Joanna Tomaszewska 2012 Komorniki
25 Kewin Kroll 2012 Środa Wielkopolska KS POLONIA ŚRODA
26 Jędrzej Gucze 2012 Środa Wielkopolska Polonia Środa Wielkopolska
27 Adam Dzwoniarkiewicz 2012 Janowo
28 Anna Sroka 2012 Plewiska
29 Martyna Kozłowska 2012 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
30 Blanka Prusakiewicz 2012 Kleszczewo
31 Antonina Rewers 2012 Września Akademia Lekkoatletyczna Tomasza Szymkowiaka
32 Marta Nadolska 2013 Zaniemysl
33 Wojciech Maćkowiak 2013 Września Akademia Lekkoatletyczna Tomasza Szymkowiaka
34 Zofia Przybylska 2013 Środa Wielkopolska
35 Antoni Rothe 2013 Środa Wlkp.
36 Nadia Wieczorek 2013 Gniezno
37 Aleksandra Szybiak 2013 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
38 Jakub Krajewski 2013 Środa Wielkopolska Piłkarska Akademia Reissa
39 Stanisław Bokun 2013 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
40 Zofia Wojtyś 2014 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
41 Rozalia Kaniecka 2014 Środa Wlkp.
42 Andrzej Grabarczyk 2015 Daszewice Polonia Środa
43 Jakub Tuszyński 2015 Poznań
44 Julia Witczak 2015 Środa wielkopolska
45 Iga Chąpinska 2015 Kostrzyn Przedszkole Nr 1 w Kostrzynie
46 Maksymilian Bokun 2015 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
47 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań
48 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska team
49 Jan Leporowski 2015 Środa Wielkopolska KS POLONIA ŚRODA
50 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team
51 Oliwia Włodarczyk 2015 Plewiska Plewiska team
52 Wojciech Lepczyński 2015 Środa Wielkopolska
53 Amelia Walczak 2015 Poznań
54 Zosia Szymoniak 2016 Poznań Naramowice Biegają
55 Jeremi Nadolski 2016 Zaniemyśl
56 Gniewko Lepczyński 2016 Środa Wielkopolska
57 Alan Wieczorek 2017 Gniezno
58 Pola Banaszak 2017 Środa wielkopolska
59 Pola Banaszak 2017 Środa wielkopolska
60 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team
61 Wiktoria Mędrek 2017 Środa Wielkopolska
62 Marcin Leporowski 2018 Środa Wielkopolska
63 Antoni Banaszak 2019 Środa wielkopolska