Lista startowa - III Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich - lista dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco
1 Adam Dzwoniarkiewicz 2012 Janowo
2 Blanka Prusakiewicz 2012 Kleszczewo
3 Alan Wieczorek 2017 Gniezno
4 Antoni Banaszak 2019 Środa wielkopolska
5 Wojciech Lepczyński 2015 Środa Wielkopolska
6 Joanna Tomaszewska 2012 Komorniki
7 Pola Banaszak 2017 Środa wielkopolska
8 Amelia Walczak 2015 Poznań
9 Gniewko Lepczyński 2016 Środa Wielkopolska
10 Pola Banaszak 2017 Środa wielkopolska
11 Antoni Rothe 2013 Środa Wlkp.
12 Nadia Wieczorek 2013 Gniezno
13 Julia Witczak 2015 Środa wielkopolska
14 Jakub Sroka 2010 Plewiska
15 Kamil Wojtaszak 2012 Murzynowo Leśne
16 Anna Sroka 2012 Plewiska
17 Jakub Tuszyński 2015 Poznań
18 Marta Nadolska 2013 Zaniemysl
19 Jeremi Nadolski 2016 Zaniemyśl
20 Wiktoria Mędrek 2017 Środa Wielkopolska
21 Jakub Stachowiak 2009 Szlachcin
22 Marcin Leporowski 2018 Środa Wielkopolska
23 Stefan Kaniecki 2010 Środa Wlkp.
24 Jakub Stachowiak 2009 WINNA GÓRA
25 Rozalia Kaniecka 2014 Środa Wlkp.
26 Oliwia Witczak 2011 Środa wielkopolska
27 Alicja Kasprzyk 2011 Środa Wielkopolska
28 Franciszek LEŻAŁA 2010 ŚRODA WLKP.
29 Zofia Przybylska 2013 Środa Wielkopolska
30 Melania Matelska 2012 Szlachcin
31 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań
32 Andrzej Grabarczyk 2015 Daszewice Polonia Środa
33 Alan Tomaszewski 2008 Komorniki WLKP Mountains Ultra
34 Zosia Szymoniak 2016 Poznań Naramowice Biegają
35 Kewin Kroll 2012 Środa Wielkopolska KS POLONIA ŚRODA
36 Jan Leporowski 2015 Środa Wielkopolska KS POLONIA ŚRODA
37 Stanisław Dębowski 2006 Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska
38 Maciej Dębowski 2011 Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska
39 Maria Dydymska 2010 Środa Wlkp. UKS Orkan Środa Wlkp.
40 Jakub Krajewski 2013 Środa Wielkopolska Piłkarska Akademia Reissa
41 Jędrzej Gucze 2012 Środa Wielkopolska Polonia Środa Wielkopolska
42 Agata Fabisiak 2008 Śrem MKS MOS Śrem
43 Zuzanna Fabisiak 2012 Śrem MKS MOS Śrem
44 Oskar Łabanowicz 2011 Nekla AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
45 Maja Kozłowska 2008 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
46 Martyna Kozłowska 2012 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
47 Zofia Wojtyś 2014 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
48 Kamil Chwiałkowski 2012 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
49 Stanisław Jurkiewicz 2011 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
50 Zofia Jurkiewicz 2011 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
51 Aleksandra Szybiak 2013 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
52 Stanisław Bokun 2013 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
53 Maksymilian Bokun 2015 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
54 Iga Chąpinska 2015 Kostrzyn Przedszkole Nr 1 w Kostrzynie
55 Wiktoria Kozłowska 2007 Poznań UKS Diament Godów
56 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska team
57 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team
58 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team
59 Oliwia Włodarczyk 2015 Plewiska Plewiska team
60 Michał Bartniczak 2007 Jarocin Szkoła Podstawowa nr 2 w Jarocinie
61 Alicja Maćkowiak 2010 Września Akademia Lekkoatletyczna Tomasza Szymkowiaka
62 Wojciech Maćkowiak 2013 Września Akademia Lekkoatletyczna Tomasza Szymkowiaka
63 Antonina Rewers 2012 Września Akademia Lekkoatletyczna Tomasza Szymkowiaka