Lista startowa - III Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich - lista dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Antoni Banaszak 2019 Środa wielkopolska
2 Pola Banaszak 2017 Środa wielkopolska
3 Pola Banaszak 2017 Środa wielkopolska
4 Michał Bartniczak 2007 Jarocin Szkoła Podstawowa nr 2 w Jarocinie
5 Stanisław Bokun 2013 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
6 Maksymilian Bokun 2015 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
7 Iga Chąpinska 2015 Kostrzyn Przedszkole Nr 1 w Kostrzynie
8 Kamil Chwiałkowski 2012 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
9 Stanisław Dębowski 2006 Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska
10 Maciej Dębowski 2011 Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska
11 Maria Dydymska 2010 Środa Wlkp. UKS Orkan Środa Wlkp.
12 Adam Dzwoniarkiewicz 2012 Janowo
13 Agata Fabisiak 2008 Śrem MKS MOS Śrem
14 Zuzanna Fabisiak 2012 Śrem MKS MOS Śrem
15 Andrzej Grabarczyk 2015 Daszewice Polonia Środa
16 Jędrzej Gucze 2012 Środa Wielkopolska Polonia Środa Wielkopolska
17 Stanisław Jurkiewicz 2011 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
18 Zofia Jurkiewicz 2011 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
19 Rozalia Kaniecka 2014 Środa Wlkp.
20 Stefan Kaniecki 2010 Środa Wlkp.
21 Alicja Kasprzyk 2011 Środa Wielkopolska
22 Maja Kozłowska 2008 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
23 Martyna Kozłowska 2012 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
24 Wiktoria Kozłowska 2007 Poznań UKS Diament Godów
25 Jakub Krajewski 2013 Środa Wielkopolska Piłkarska Akademia Reissa
26 Kewin Kroll 2012 Środa Wielkopolska KS POLONIA ŚRODA
27 Wojciech Lepczyński 2015 Środa Wielkopolska
28 Gniewko Lepczyński 2016 Środa Wielkopolska
29 Marcin Leporowski 2018 Środa Wielkopolska
30 Jan Leporowski 2015 Środa Wielkopolska KS POLONIA ŚRODA
31 Franciszek LEŻAŁA 2010 ŚRODA WLKP.
32 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team
33 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team
34 Alicja Maćkowiak 2010 Września Akademia Lekkoatletyczna Tomasza Szymkowiaka
35 Wojciech Maćkowiak 2013 Września Akademia Lekkoatletyczna Tomasza Szymkowiaka
36 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań
37 Melania Matelska 2012 Szlachcin
38 Wiktoria Mędrek 2017 Środa Wielkopolska
39 Marta Nadolska 2013 Zaniemysl
40 Jeremi Nadolski 2016 Zaniemyśl
41 Blanka Prusakiewicz 2012 Kleszczewo
42 Zofia Przybylska 2013 Środa Wielkopolska
43 Antonina Rewers 2012 Września Akademia Lekkoatletyczna Tomasza Szymkowiaka
44 Antoni Rothe 2013 Środa Wlkp.
45 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska team
46 Jakub Sroka 2010 Plewiska
47 Anna Sroka 2012 Plewiska
48 Jakub Stachowiak 2009 Szlachcin
49 Jakub Stachowiak 2009 WINNA GÓRA
50 Aleksandra Szybiak 2013 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
51 Zosia Szymoniak 2016 Poznań Naramowice Biegają
52 Joanna Tomaszewska 2012 Komorniki
53 Alan Tomaszewski 2008 Komorniki WLKP Mountains Ultra
54 Jakub Tuszyński 2015 Poznań
55 Amelia Walczak 2015 Poznań
56 Alan Wieczorek 2017 Gniezno
57 Nadia Wieczorek 2013 Gniezno
58 Julia Witczak 2015 Środa wielkopolska
59 Oliwia Witczak 2011 Środa wielkopolska
60 Kamil Wojtaszak 2012 Murzynowo Leśne
61 Zofia Wojtyś 2014 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
62 Oliwia Włodarczyk 2015 Plewiska Plewiska team
63 Oskar Łabanowicz 2011 Nekla AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA