Lista startowa - IV Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Mariusz Adamczak 1982 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
2 Edyta Adamczyk 1978 Strzałkowo
3 Marzena Adamski 1981 Środa Wielkopolska
4 Waldemar Antczak 1972 Września Night Runners Września
5 Karolina Bączyk 1985 Poznań Świwrczewo Run
6 Łukasz Banaszak 1982 Środa Wielkopolska Polonia Środa
7 Julia Banaszak 1985 Środa Wlkp. Polonia Środa
8 Norbert Bartkowiak 1995 Środa Wielkopolska Orbit Team
9 Ewa Białkowska 1971 Środa Wlkp
10 Bartosz Białkowski 1986 Środa Wielkopolska KB Aktywni Środa Wielkopolska
11 Marta Binkowska 1988 Poznan Świerczewo Run
12 Łukasz Biskup 1977 Zaniemyśl Polonia Środa
13 Mikołaj Bodylski 1997 Środa Wielkopolska
14 Joanna Bojar 1981 Środa Wielkopolska Polonia Środa
15 Dariusz Borcuch 1970 Września Night Runners Września.
16 Sonia Borowczyk 1993 Zalasewo
17 Edward Borowczyk 1979 Środa Wielkopolska Decora Running Team
18 Eligiusz Brański 1972 Czerniejewo
19 Jakub Brzeziński 1993 Środa Wlkp Polonia Środa
20 Monika Brzozowska 1984 Czerwonak 12 BWOT
21 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA
22 Krzysztof Chlebowski 1984 Śrem
23 Katarzyna Chojnacka 1991 Środa Wielkopolska
24 Marcin Cichowlas 1978 Środa Wielkopolska Polonia Śoda
25 Krystian Ciesielski 1977 Nowy Lubosz
26 Remigiusz Cypel 1983 Poznań Opalenicki Klub Biegacza
27 Henryk Czerniak 1948 Borzykowo KB Kosynier Września
28 Elżbieta Czerniak 1954 Borzykowo KB Kosynier Września
29 Olga Czoszyk-Kawala 1980 Poznań #ŚwierczewoRun
30 Krzysztof Dębowski 1972 Września Polonia Środa
31 Radosław Dębowski 1975 Środa Wielkopolska TrackRun Środa Wlkp.
32 Krystian Diduszko 1985 Środa Wlkp.
33 Danuta Dominiak 1971 Starkówiec Piątkowski 12b
34 Marlena Drajerczak 1976 Poznań M&M Biegamy Razem
35 Roman Drzymała 1976 Ujazd
36 Magdalena Drzymała 1982 Ujazd
37 Jadwiga Duda-Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły
38 Kinga Dudek-Dydymska 1982 Środa Wlkp.
39 Jarosław Dydymski 1981 Środa Wlkp. La Liga
40 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań
41 Krzysztof Dzwoniarkiewicz 1981 Środa Wielkopolska Polonia Środa
42 Jacek Fajfer 1960 Gruszczyn
43 Sebastian Fajka 1999 Września Night Runners Września
44 Edyta Faltyńska 1972 Poznań Ciastki. pz
45 Witold Feledziak 1980 Gostyń GKR Gostyń
46 Szymon Fenikowski 1976 Poznań Pro366 / Świerczewo Run
47 Krzysztof Konrad Fibner 1991 Środa wlkp Polonia Środa
48 Maciej Gajdziński 2005 Kleczew
49 Kacper Gargasiewicz 1998 Nowa Sól Ratownicza Liga Biegowa
50 Grzegorz Gaworski 1988 Środa Wlkp
51 Monika Gawrońska 1974 Środa Wlkp. Biegowa Środa
52 Tomasz Giera 1976 Poznań
53 Artur Graczyk 1967 Gozdowo Night Runners Września
54 Jacek Grajzer 1966 Poznan
55 Ernest Grobelny 1982 Środa Wielkopolska
56 Magdalena Grynia 1993 Środa Wielkopolska
57 Janusz Grzegorek 1961 Września KB Kosynier Września
58 Marta Grzelak 1993 Poznań
59 Rafał Grzelak 1982 Dominowo
60 Józef Grzesiak 1972 Kostrzyn
61 Jarosław Grzywaczyk 1994 Suchy Las
62 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań
63 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy las Maratończyk Poznań
64 Anna Głowińska 1989 Środa Wielkopolska Polonia Środa
65 Daniel Hadaś 1973 Środa Wielkopolska
66 Piotr Hańczak 1977 Poznań #ŚwierczewoRun
67 Witold Hańczyk 1969 Środa Wielkopolska Polonia Środa
68 Piotr Ignaszak 1971 Gniezno
69 Wojciech Izydorek 1983 Środa Wielkopolska Night Runners Września
70 Filip Jańczak 1989 Środa Wielkopolska
71 Marek Jankowski 1982 Poznań TEAM LIPTON
72 Zbigniew Janowicz 1958 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
73 Honorata Janowicz 1995 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
74 Artur Jędrzejczak 1985 Kamionki WLKP Mountains Ultra
75 Roman Jerzykiewicz 1972 Miłosław
76 Mateusz Kachel 1995 Środa Wielkopolska
77 Michał Kaczmarek 1989 Poznań
78 Błażej Kaczor 1997 Środa Wlkp Polonia Środa
79 Krzysztof Kapitan 1977 Kórnik
80 Karolina Kardasz 1989 Chocicza
81 Artur Kasperski 1979 Poznań Polonia Środa
82 Tomasz Kasprzak 1980 Tulce
83 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca Biegający emeryt
84 Leszek Kiersztan 1973 Lwówek Rozbiegany Lwówek
85 Grzegorz Klisowski 1980 Środa Wielkopolska Polonia Środa
86 Paweł Kolan 1970 Poznań Pędzące Leniwce
87 Andrzej Kolasiński 1976 Poznań #ŚwierczewoRun
88 Waldemar Konieczny 1960 Zaniemyśl Polonia Środa
89 Adam Konieczny 1992 Zaniemysl
90 Mateusz Korcz 1988 Śródka 25 b
91 Klaudia Korcz 1993 Śródka 25 b
92 Marek Kościelniak 1977 Poznań M&M Biegamy Razem
93 Darek Kosiorek 1967 Poznań
94 Magdalena Kośmider 1979 Poznań
95 Szymon Kotecki 1983 Środa Wielkopolska Polonia Środa
96 Karolina Kozłowska 1983 Poznań #BIEGACZE
97 Marcin Kozłowski 1979 Poznań #BIEGACZE
98 Artur Kołodziejczak 1974 Nekla Night Runners Września
99 Mariusz Krajewski 1998 Środa Wielkopolska
100 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej