Lista startowa - II Nocny Bieg Powstańca Styczniowego 2019

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Wojciech Bielawski 1975 Sucha Rzeczka ATP Augustów
2 Daniel Bochenko 1972 Jaswily Pędziwiatr Białystok/Białostockie Morsy
3 Marcin Brynda 1988 Olecko Olecko Biega
4 Piotr Cywoniuk 1981 Ełk
5 Radosław Czerwiński 1974 Augustów
6 Dariusz Dawidejt 1986 Augustow ATP Augustów
7 Andrzej Dębski 1976 Białystok
8 Renata Ginszt 1966 Augustów ATP Augustów
9 Mirosław Grabowicz 1962 Sokółka Sokólska Grupa Biegowa
10 Krzysztof Grygo 1960 Łomza Akademia Sportu Medyk Łomża
11 Jarosław Jasiński 1973 Olecko Olecko Biega
12 Paweł Kanigowski 1987 Suwałki
13 Sylwia Karaś 1984 Suwałki
14 Joanna Karczewska 1976 Suwałki
15 Sławomir Karczewski 1974 Suwałki Ruukki
16 Piotr Kodzis 1974 Boksze Stare
17 Stanisław Koziejko 1958 Białystok biegam dla justysi
18 Artur Kuryło 1966 Augustów ATP Augustów
19 Ewa Kuryło 1969 Augustów ATP Augustów
20 Karol Kwiatkowski 1977 Suwałki
21 Krzysztof Maksimowski 1975 Augustów
22 tomasz margielewicz 1981 LIPSK STG Lipsk X- Force
23 Agnieszka Margielewicz 1981 LIPSK STG Lipsk X- Force
24 ANDRZEJ MARKIEWICZ 1959 ŁÓDŹ Rącze Zółwie
25 Anna Masalska 1974 Suwałki Paint Run
26 Marek Moczydłowski 1970 Zascianki
27 Marzena Oświecińska 1985 Bielsk Podlaski TiM Małego
28 Mariusz Ot=rzechowski 1972 Augustów
29 Karol Pachutko 1988 Sejny 12 Batalion Lekkiej Piechoty w Suwalkach
30 Wojciech Piekarski 1970 Augustów ATP Augustów
31 Tomasz Pietranis 1988 Suwałki
32 MAŁGORZATA PÓŁTORAK 1982 BIAŁYSTOK Pędziwiatr Białystok
33 Przemysław Przekop 1983 Suwałki Sportowe Suwałki
34 Łukasz Przychodzki 1981 Ateny The Recyckings
35 Gerard Rożek 1976 Olecko Olecko Biega
36 Jakub Sienkiewicz 1983 Białystok
37 Jan Sierocki 1959 Augustów ATP Augustów
38 Katarzyna Skiendziel 1992 Suwałki
39 Paulina Skrętek 1984 Białystok
40 Wojciech Sobociński 1969 Rajgród
41 Marta Sokołowska 1973 Augustów ATP Augustów
42 Paweł Suchodolski 1981 Olecko Olecko Biega
43 Marcin Świacki 1974 Suwałki Paint Run
44 Ilona Szwarc 1985 Białystok Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU
45 Tomasz Tomaszewski 1975 Augustów Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne
46 Grzegorz Truszczyński 1974 Olecko Olecko Biega
47 Zdzisław Wach 1953 Augustów
48 Tadeusz Walendykiewicz 1977 Suwałki TEDE
49 Krzysztof Wandzioch 1992 Suwałki Wandzioch Team
50 Stanisław Warykowski 1962 Olecko Olecko Biega
51 Karol Wierzbiński 1975 Piaseczno Latyfundyści Biegają
52 Piotr Witkowski 1960 Augustów
53 Marek Wojczulis 1977 Augustów ATP Augustów
54 Mariusz Wowtoniuk 1978 Bielsk Podlaski TiM Małego
55 Joanna Wyganowska 1974 Augustów ATP Augustów
56 Robert Zawadzki 1975 Bielsk Podlaski TiM Małego
57 Mateusz Zieńcina 1990 Sztabin
58 Łukasz Zubkiewicz 1986 Płaska
59 Jan Zubkiewicz 1947 Płaska
60 Juliusz Zubkiewicz 1977 Gdańsk JAĆWING PŁASKA
61 Paweł Zubkiewicz 1982 Płaska