Lista startowa - Bieg Podkowy - rywalizacja dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy
101 Tymoteusz Kurek 2016 Skoki Akademia Lech Poznań
102 Fabian Kuraszyk 2018 Skoki
103 Mateusz Krzyżański 2018 Skoki
104 Natan Krzyżaniak 2019 MŚCISZEWO
105 Alan Krzyżaniak 2014 Mściszewo
106 Cyprian Florian Krych 2018 Skoki
107 Natasza Krupa 2016 Czerwonak
108 Zuzanna Kramer 2011 Bartodzieje
109 Kacper Kramer 2012 Bartodzieje
110 Lena Krakowska 2016 Komorniki
111 Franciszek Krajewski 2019 Skoki
112 Ita Kołodziejczak 2013 Potrzanowo
113 Kira Kołodziejczak 2015 Potrzanowo
114 Róża Maria Kosakowska 2018 Murowana Goślina Klub Jeździecki Raduszyn
115 Liwia Kopydłowska 2016 Wągrowiec
116 Maja Koperska 2015 Skoki
117 Zoryana Kononenko 2017 Rościnno
118 Smilyan Kononenko 2015 Rościnno
119 Wojciech Klich 2016 Przebedowo akademia piłkarska reissa
120 Wojciech Klich 2016 Przebędowo Przedszkole Leśne Skrzaty
121 Klemens Kędziora 2018 Jabłkowo LKS Atleta Kłecko
122 Zuzanna Kędziora 2016 Jabłkowo
123 Piotr Kędziora 2018 Jabłkowo
124 Ksawery Kędziora 2012 Jabłkowo LKS Atleta Kłecko
125 Maja Karalus 2012 Wojnowice Team Napierała
126 Jaś KantorskI 2016 Potrzanowo
127 Helenka Kantorska 2014 Potrzanowo
128 Staś Kaczmarek 2015 Kcynia
129 Aleksandra Jeske 2013 Skoki
130 Lena Jerzak 2016 Skoki Nowak Run
131 Pablo Jędrzejczak 2010 Przebędowo WKS Przebędowo
132 Wiktoria Jaśkowiak 2015 Skoki
133 Łucja Janowiak 2018 Skoki
134 Maja Jankowska 2019 Skoki
135 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno
136 Amelia Janc 2012 Czarnków KAMA Run Czarnków
137 Maja Janc 2015 Śmieszkowo
138 Liliana Jakubowska 2014 Wągrowiec
139 Oliwia Imbierowicz 2019 Wagrowiec
140 Emilia HOŁYŃSKA 2008 ZBĄSZYNEK
141 Hanna Hopcia 2019 Skoki
142 Marcel Herot 2014 Potrzanowo
143 Eryk Głomb 2018 Skoki
144 Lilianna Głomb 2020 Skoki
145 Piotr Grośty 2016 Skoki
146 Tymon Graf 2019 Margonin AKTYWNY MARGONIN
147 Adrian Gołda 2019 Koziegłowy Aktywni Razem
148 Tymon Gołda 2016 Koziegłowy Aktywni Razem
149 Magdalena Gościńska 2012 Skoki
150 Agata Gniadzik 2012 Kłecko LKS Atleta Kłecko
151 Maria Futro 2018 Skoki
152 Wojciech Frankowski 2017 Sława Wielkopolska
153 Weronika Frankowska 2012 Rogoźno
154 Martyna Fidos 2017 Skoki
155 Marcelina Fidos 2017 Skoki
156 Kacper Ewertowski 2016 Komorniki
157 Maksymilian Dudek 2020 Skoki
158 Nikodem Dudek 2013 Skoki
159 Emilia Dąbrowska 2012 Poznań Ciśnij Emi Ciśnij
160 Karolina Cieślik 2018 Murowana Goślina
161 Katarzyna Cieślik 2017 Murowana Goślina
162 Franciszek Charubin 2022 Szczodrochowo
163 Aleksander Borkowski 2011 Kopaszyn Wataha MKW team
164 Zofia Borkowska 2021 Kopaszyn Wataha MKW team
165 Milana Bober 2020 Rościnno
166 Olga Bernat 2009 Suchy Las KS UAM TRIATHLON POZNAŃ
167 Aleksandra Berendt 2016 Potrzanowo
168 Leon Berendt 2018 Potrzanowo
169 Malina Belka 2019 Skoki
170 Jakub Bejma 2015 Skoki
171 Iga Bejma 2014 Łosiniec
172 Ewa Bartz 2010 Poznań AZS Poznań
173 Aleksander Bartoszek 2020 Nienawy Bartoszki team
174 Adam Bartoszek 2015 Nienawiszcz Bartoszki team
175 Alicja Bartoszek 2018 Nienawiszcz 5 Bartoszki team
176 PAULINA BARTKOWIAK 2013 SKOKI
177 Hanna Banaszak 2014 Poznań
178 Alex Banaszak 2010 Poznań
179 Natan Bąk 2017 Skoki
180 Nadia Bąk 2015 Skoki