Lista startowa - Bieg Podkowy - rywalizacja dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy
101 Mikołaj Nowik 2012 Skoki Hart -skoki
102 Aleksandra Przybysz 2016 Skoki
103 Wiktoria Jaśkowiak 2015 Skoki
104 Tymon Suchodolski 2018 Skoki
105 Lilianna Głomb 2020 Skoki
106 Maksymilian Nowik 2013 Skoki
107 Franciszek Krajewski 2019 Skoki
108 PAULINA BARTKOWIAK 2013 SKOKI
109 Martyna Fidos 2017 Skoki
110 Hanna Hopcia 2019 Skoki
111 Iga Suchodolska 2020 Skoki
112 Cyprian Florian Krych 2018 Skoki
113 Wiktoria Kłosowska 2013 Skoki
114 Zofia Plucińska 2019 Skoki
115 Artur Sierszchuła 2019 Skoki
116 Fabian Kuraszyk 2018 Skoki
117 Amelia Szymańska - Janowiak 2016 Skoki
118 Marcelina Fidos 2017 Skoki
119 Magdalena Gościńska 2012 Skoki
120 Julia Rubert 2010 Skoki
121 Lena Jerzak 2016 Skoki Nowak Run
122 Bruno Pluciński 2018 Skoki
123 Martyna Mikołajczak 2019 Skoki
124 Jakub Mocny 2014 Skoki
125 Stanisław Wruk 2015 Skoki
126 Jakub Bejma 2015 Skoki
127 Maksymilian Michalski 2013 Skoki
128 Fabian Słomian 2016 Skoki
129 Piotr Grośty 2016 Skoki
130 Aleksandra Jeske 2013 Skoki
131 Bartosz Mocny 2016 Skoki
132 Antoni Wruk 2017 Skoki
133 Joanna Seidler 2012 Skoki
134 Maria Futro 2018 Skoki
135 Tymoteusz Kurek 2016 Skoki Akademia Lech Poznań
136 Jan Michalski 2012 Skoki
137 Maksymilian Dudek 2020 Skoki
138 Łucja Janowiak 2018 Skoki
139 Zuzia Olejniczak 2010 Skoki
140 Irenka Loręcka 2016 Skoki
141 Nikodem Dudek 2013 Skoki
142 Uliana Mazur 2013 Skoki
143 Julia Wròblewska 2020 Skoki
144 Antoni Rosin 2017 Skoki
145 Oskar Szawuła 2011 Skoki
146 Maja Jankowska 2019 Skoki
147 Gabrysia Loręcka 2012 Skoki
148 Nadia Bąk 2015 Skoki
149 Zakhar Mazur 2011 Skoki
150 Maja Janc 2015 Śmieszkowo
151 Olga Bernat 2009 Suchy Las KS UAM TRIATHLON POZNAŃ
152 Franciszek Charubin 2022 Szczodrochowo
153 Kornelia Spychaj 2011 Szczodrochowo
154 Wojciech Frankowski 2017 Sława Wielkopolska
155 Jagoda Zielińska 2011 Sława Wielkopolska
156 Marcelina Roszak 2018 Sława Wielkopolska
157 Wiktor Stawowy 2017 Sława Wielkopolska
158 Krzysztof Piotruk 2008 Wągrowiec Cel Iron Man
159 DORIAN MIKOŁAJCZAK 2019 WĄGROWIEC Akademia Talentów Wągrowiec
160 Nina Piotruk 2012 Wągrowiec Cel Iron Man
161 Weronika Musielak 2018 Wągrowiec Dziki WRC
162 Emilia Łuczkowiak 2018 Wągrowiec
163 Kornelia Musielak 2020 Wągrowiec Dziki WRC
164 Liwia Kopydłowska 2016 Wągrowiec
165 Liliana Jakubowska 2014 Wągrowiec
166 Nela Wróblewska 2017 Wągrowiec
167 FABIAN MIKOŁAJCZAK 2016 WĄGROWIEC Akademia Talentów Wągrowiec
168 Leon Wróblewski 2019 Wągrowiec
169 WIKTORIA Nowakowska 2017 Wągrowiec
170 Oliwia Imbierowicz 2019 Wagrowiec
171 Julia Śrama 2010 Wełnica LKS Atleta Gniezno
172 Julia Włodarczyk 2012 Witkowo LKS Atleta Gniezno
173 Maja Karalus 2012 Wojnowice Team Napierała
174 Emilia HOŁYŃSKA 2008 ZBĄSZYNEK
175 BARTEK TRAFAS 2016 ŁOPUCHOWO STOWARZYSZENIE PRZYJACIELE ŁOPUCHOWA
176 IGA TRAFAS 2019 ŁOPUCHOWO STOWARZYSZENIE PRZYJACIELE ŁOPUCHOWA
177 Józef Patelski 2013 Łosiniec
178 Wanda Patelska 2014 Łosiniec
179 Celina Patelska 2017 Łosiniec
180 Iga Bejma 2014 Łosiniec