Lista startowa - Bieg Podkowy - rywalizacja dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Emilia Łuczkowiak 2018 Wągrowiec
2 Kamil Łuczak 2015 Skoki
3 Mikołaj Łowicki 2016 Koziegłowy Aktywni Razem
4 Kacper Łowicki 2014 Koziegłowy Aktywni Razem
5 Jagoda Zielińska 2011 Sława Wielkopolska
6 Adam Zdanowski 2015 Skoki
7 Ada Zdanowska 2016 Skoki
8 Amelia Załęska 2011 Skoki
9 Dominik Zawieja 2011 Nakło nad Notecią
10 Kacper Zawieja 2014 Nakło nad Notecią
11 Julia Włodarczyk 2012 Witkowo LKS Atleta Gniezno
12 Stanisław Wruk 2015 Skoki
13 Antoni Wruk 2017 Skoki
14 Leon Wróblewski 2019 Wągrowiec
15 Nela Wróblewska 2017 Wągrowiec
16 Julia Wròblewska 2020 Skoki
17 Liliana Witkowska 2011 Poznań Podstawowa szkoła sportowa nr 14 Poznań
18 Amelia Walczak 2015 Poznań Stefanowicz Running Academy
19 Kajetan Urban 2019 Potrzanowo
20 Nikodem Urban 2015 Potrzanowo
21 Jakub Tuszyński 2015 Poznań
22 Oliwier Trawiński 2019 Poznań
23 BARTEK TRAFAS 2016 ŁOPUCHOWO STOWARZYSZENIE PRZYJACIELE ŁOPUCHOWA
24 IGA TRAFAS 2019 ŁOPUCHOWO STOWARZYSZENIE PRZYJACIELE ŁOPUCHOWA
25 Rozalia Torz 2019 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ
26 Pawel Tomowiak 2016 Leszno #SZYMANOWSKITeam
27 Nikodem Tomowiak 2011 Leszno #SZYMANOWSKITeam
28 Zakhar Tochylo 2020 Rościnno
29 Zlata Tochylo 2016 Rościnno
30 Zosia Słomiany 2017 Kiszkowo
31 Dawid Słomiany 2013 Kiszkowo
32 Wiktoria Słomiany 2008 Kiszkowo
33 Fabian Słomian 2016 Skoki
34 Jagoda Szymocha 2010 Komorniki
35 Mikołaj Szymocha 2016 Komorniki
36 Jan Szymczak 2015 Skoki
37 Maria Szymczak 2012 Skoki
38 Amelia Szymańska - Janowiak 2016 Skoki
39 Oskar Szawuła 2011 Skoki
40 Tymon Suchodolski 2018 Skoki
41 Iga Suchodolska 2020 Skoki
42 Wiktor Stawowy 2017 Sława Wielkopolska
43 Leon Stachowiak 2018 Potrzanowo
44 Julia Śrama 2010 Wełnica LKS Atleta Gniezno
45 Kornelia Spychaj 2011 Szczodrochowo
46 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska team
47 Artur Sierszchuła 2019 Skoki
48 Joanna Seidler 2012 Skoki
49 Stasiu Rzepka 2016 Jabłkowo
50 Julia Rubert 2010 Skoki
51 Urszula Rozmiarek 2014 Poznań
52 Marcelina Roszak 2018 Sława Wielkopolska
53 Antoni Rosin 2017 Skoki
54 Ignacy Radwański 2017 Mieścisko
55 Nikodem PUROL 2014 Potrzanowo
56 Dobrochna Przywarta 2017 Skoki
57 Stanisław Przybysz 2011 Skoki
58 Aleksandra Przybysz 2016 Skoki
59 Radosław Porowski 2015 Baranowo
60 Olga Porowska 2013 Baranowo
61 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia
62 Bruno Pluciński 2018 Skoki
63 Zofia Plucińska 2019 Skoki
64 Krzysztof Piotruk 2008 Wągrowiec Cel Iron Man
65 Nina Piotruk 2012 Wągrowiec Cel Iron Man
66 Józef Patelski 2013 Łosiniec
67 Wanda Patelska 2014 Łosiniec
68 Celina Patelska 2017 Łosiniec
69 Julia Pasieka 2013 Poznań
70 Bartosz Pasieka 2016 Poznań
71 Gabriel Ostrowski 2018 Gniezno
72 Zosia Olejniczak 2013 Skoki
73 Zuzia Olejniczak 2010 Skoki
74 Mikołaj Nowik 2012 Skoki Hart -skoki
75 Maksymilian Nowik 2013 Skoki
76 WIKTORIA Nowakowska 2017 Wągrowiec
77 Ignacy Namiota 2016 Plewiska
78 Zuzanna Namiota 2017 Plewiska
79 Weronika Musielak 2018 Wągrowiec Dziki WRC
80 Kornelia Musielak 2020 Wągrowiec Dziki WRC
81 Jakub Mocny 2014 Skoki
82 Bartosz Mocny 2016 Skoki
83 DORIAN MIKOŁAJCZAK 2019 WĄGROWIEC Akademia Talentów Wągrowiec
84 Martyna Mikołajczak 2019 Skoki
85 FABIAN MIKOŁAJCZAK 2016 WĄGROWIEC Akademia Talentów Wągrowiec
86 Zofia Mielcarek 2017 Skoki
87 Maksymilian Michalski 2013 Skoki
88 Jan Michalski 2012 Skoki
89 Uliana Mazur 2013 Skoki
90 Zakhar Mazur 2011 Skoki
91 Kinga Malec 2015 Murowana Goślina
92 Milena Malec 2018 Murowana Goślina
93 Agata Maćkowska 2010 Dziewcza Struga SP Parkowo
94 Jagoda Maćkowska 2012 Dziewcza Struga SP Parkowo
95 Dorota Maćkowska 2017 Dziewcza Struga Przedszkole Słoneczne Skrzaty w Parkowie
96 Irenka Loręcka 2016 Skoki
97 Gabrysia Loręcka 2012 Skoki
98 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku
99 Wiktoria Kłosowska 2013 Skoki
100 Daria Kuznietsova 2014 Skoki