Lista startowa - Bieg Podkowy - rywalizacja dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy
1 Józef Patelski 2013 Łosiniec
2 Wanda Patelska 2014 Łosiniec
3 Celina Patelska 2017 Łosiniec
4 Iga Bejma 2014 Łosiniec
5 BARTEK TRAFAS 2016 ŁOPUCHOWO STOWARZYSZENIE PRZYJACIELE ŁOPUCHOWA
6 IGA TRAFAS 2019 ŁOPUCHOWO STOWARZYSZENIE PRZYJACIELE ŁOPUCHOWA
7 Emilia HOŁYŃSKA 2008 ZBĄSZYNEK
8 Maja Karalus 2012 Wojnowice Team Napierała
9 Julia Włodarczyk 2012 Witkowo LKS Atleta Gniezno
10 Julia Śrama 2010 Wełnica LKS Atleta Gniezno
11 Krzysztof Piotruk 2008 Wągrowiec Cel Iron Man
12 DORIAN MIKOŁAJCZAK 2019 WĄGROWIEC Akademia Talentów Wągrowiec
13 Nina Piotruk 2012 Wągrowiec Cel Iron Man
14 Weronika Musielak 2018 Wągrowiec Dziki WRC
15 Emilia Łuczkowiak 2018 Wągrowiec
16 Kornelia Musielak 2020 Wągrowiec Dziki WRC
17 Liwia Kopydłowska 2016 Wągrowiec
18 Liliana Jakubowska 2014 Wągrowiec
19 Nela Wróblewska 2017 Wągrowiec
20 FABIAN MIKOŁAJCZAK 2016 WĄGROWIEC Akademia Talentów Wągrowiec
21 Leon Wróblewski 2019 Wągrowiec
22 WIKTORIA Nowakowska 2017 Wągrowiec
23 Oliwia Imbierowicz 2019 Wagrowiec
24 Wojciech Frankowski 2017 Sława Wielkopolska
25 Jagoda Zielińska 2011 Sława Wielkopolska
26 Marcelina Roszak 2018 Sława Wielkopolska
27 Wiktor Stawowy 2017 Sława Wielkopolska
28 Franciszek Charubin 2022 Szczodrochowo
29 Kornelia Spychaj 2011 Szczodrochowo
30 Olga Bernat 2009 Suchy Las KS UAM TRIATHLON POZNAŃ
31 Maja Janc 2015 Śmieszkowo
32 Daria Kuznietsova 2014 Skoki
33 Dobrochna Przywarta 2017 Skoki
34 Malina Belka 2019 Skoki
35 Adam Zdanowski 2015 Skoki
36 Natan Bąk 2017 Skoki
37 Zosia Olejniczak 2013 Skoki
38 Zofia Mielcarek 2017 Skoki
39 Jan Szymczak 2015 Skoki
40 Kamil Łuczak 2015 Skoki
41 Ada Zdanowska 2016 Skoki
42 Mateusz Krzyżański 2018 Skoki
43 Stanisław Przybysz 2011 Skoki
44 Maria Szymczak 2012 Skoki
45 Maja Koperska 2015 Skoki
46 Eryk Głomb 2018 Skoki
47 Amelia Załęska 2011 Skoki
48 Mikołaj Nowik 2012 Skoki Hart -skoki
49 Aleksandra Przybysz 2016 Skoki
50 Wiktoria Jaśkowiak 2015 Skoki
51 Tymon Suchodolski 2018 Skoki
52 Lilianna Głomb 2020 Skoki
53 Maksymilian Nowik 2013 Skoki
54 Franciszek Krajewski 2019 Skoki
55 PAULINA BARTKOWIAK 2013 SKOKI
56 Martyna Fidos 2017 Skoki
57 Hanna Hopcia 2019 Skoki
58 Iga Suchodolska 2020 Skoki
59 Cyprian Florian Krych 2018 Skoki
60 Wiktoria Kłosowska 2013 Skoki
61 Zofia Plucińska 2019 Skoki
62 Artur Sierszchuła 2019 Skoki
63 Fabian Kuraszyk 2018 Skoki
64 Amelia Szymańska - Janowiak 2016 Skoki
65 Marcelina Fidos 2017 Skoki
66 Magdalena Gościńska 2012 Skoki
67 Julia Rubert 2010 Skoki
68 Lena Jerzak 2016 Skoki Nowak Run
69 Bruno Pluciński 2018 Skoki
70 Martyna Mikołajczak 2019 Skoki
71 Jakub Mocny 2014 Skoki
72 Stanisław Wruk 2015 Skoki
73 Jakub Bejma 2015 Skoki
74 Maksymilian Michalski 2013 Skoki
75 Fabian Słomian 2016 Skoki
76 Piotr Grośty 2016 Skoki
77 Aleksandra Jeske 2013 Skoki
78 Bartosz Mocny 2016 Skoki
79 Antoni Wruk 2017 Skoki
80 Joanna Seidler 2012 Skoki
81 Maria Futro 2018 Skoki
82 Tymoteusz Kurek 2016 Skoki Akademia Lech Poznań
83 Jan Michalski 2012 Skoki
84 Maksymilian Dudek 2020 Skoki
85 Łucja Janowiak 2018 Skoki
86 Zuzia Olejniczak 2010 Skoki
87 Irenka Loręcka 2016 Skoki
88 Nikodem Dudek 2013 Skoki
89 Uliana Mazur 2013 Skoki
90 Julia Wròblewska 2020 Skoki
91 Antoni Rosin 2017 Skoki
92 Oskar Szawuła 2011 Skoki
93 Maja Jankowska 2019 Skoki
94 Gabrysia Loręcka 2012 Skoki
95 Nadia Bąk 2015 Skoki
96 Zakhar Mazur 2011 Skoki
97 Zoryana Kononenko 2017 Rościnno
98 Smilyan Kononenko 2015 Rościnno
99 Milana Bober 2020 Rościnno
100 Zakhar Tochylo 2020 Rościnno