Lista startowa - Bieg Podkowy - rywalizacja dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy
1 Olga Porowska 2013 Baranowo
2 Radosław Porowski 2015 Baranowo
3 Zuzanna Kramer 2011 Bartodzieje
4 Kacper Kramer 2012 Bartodzieje
5 Amelia Janc 2012 Czarnków KAMA Run Czarnków
6 Natasza Krupa 2016 Czerwonak
7 Agata Maćkowska 2010 Dziewcza Struga SP Parkowo
8 Jagoda Maćkowska 2012 Dziewcza Struga SP Parkowo
9 Dorota Maćkowska 2017 Dziewcza Struga Przedszkole Słoneczne Skrzaty w Parkowie
10 Gabriel Ostrowski 2018 Gniezno
11 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno
12 Rozalia Torz 2019 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ
13 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia
14 Klemens Kędziora 2018 Jabłkowo LKS Atleta Kłecko
15 Zuzanna Kędziora 2016 Jabłkowo
16 Piotr Kędziora 2018 Jabłkowo
17 Stasiu Rzepka 2016 Jabłkowo
18 Ksawery Kędziora 2012 Jabłkowo LKS Atleta Kłecko
19 Staś Kaczmarek 2015 Kcynia
20 Zosia Słomiany 2017 Kiszkowo
21 Dawid Słomiany 2013 Kiszkowo
22 Wiktoria Słomiany 2008 Kiszkowo
23 Kacper Ewertowski 2016 Komorniki
24 Lena Krakowska 2016 Komorniki
25 Jagoda Szymocha 2010 Komorniki
26 Mikołaj Szymocha 2016 Komorniki
27 Zofia Borkowska 2021 Kopaszyn Wataha MKW team
28 Aleksander Borkowski 2011 Kopaszyn Wataha MKW team
29 Mikołaj Łowicki 2016 Koziegłowy Aktywni Razem
30 Kacper Łowicki 2014 Koziegłowy Aktywni Razem
31 Adrian Gołda 2019 Koziegłowy Aktywni Razem
32 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku
33 Tymon Gołda 2016 Koziegłowy Aktywni Razem
34 Agata Gniadzik 2012 Kłecko LKS Atleta Kłecko
35 Pawel Tomowiak 2016 Leszno #SZYMANOWSKITeam
36 Nikodem Tomowiak 2011 Leszno #SZYMANOWSKITeam
37 Tymon Graf 2019 Margonin AKTYWNY MARGONIN
38 Ignacy Radwański 2017 Mieścisko
39 Natan Krzyżaniak 2019 MŚCISZEWO
40 Alan Krzyżaniak 2014 Mściszewo
41 Kinga Malec 2015 Murowana Goślina
42 Karolina Cieślik 2018 Murowana Goślina
43 Milena Malec 2018 Murowana Goślina
44 Róża Maria Kosakowska 2018 Murowana Goślina Klub Jeździecki Raduszyn
45 Katarzyna Cieślik 2017 Murowana Goślina
46 Dominik Zawieja 2011 Nakło nad Notecią
47 Kacper Zawieja 2014 Nakło nad Notecią
48 Adam Bartoszek 2015 Nienawiszcz Bartoszki team
49 Alicja Bartoszek 2018 Nienawiszcz 5 Bartoszki team
50 Aleksander Bartoszek 2020 Nienawy Bartoszki team
51 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska team
52 Ignacy Namiota 2016 Plewiska
53 Zuzanna Namiota 2017 Plewiska
54 Nikodem PUROL 2014 Potrzanowo
55 Leon Stachowiak 2018 Potrzanowo
56 Ita Kołodziejczak 2013 Potrzanowo
57 Marcel Herot 2014 Potrzanowo
58 Kajetan Urban 2019 Potrzanowo
59 Kira Kołodziejczak 2015 Potrzanowo
60 Nikodem Urban 2015 Potrzanowo
61 Helenka Kantorska 2014 Potrzanowo
62 Jaś KantorskI 2016 Potrzanowo
63 Aleksandra Berendt 2016 Potrzanowo
64 Leon Berendt 2018 Potrzanowo
65 Jakub Tuszyński 2015 Poznań
66 Urszula Rozmiarek 2014 Poznań
67 Julia Pasieka 2013 Poznań
68 Hanna Banaszak 2014 Poznań
69 Ewa Bartz 2010 Poznań AZS Poznań
70 Liliana Witkowska 2011 Poznań Podstawowa szkoła sportowa nr 14 Poznań
71 Amelia Walczak 2015 Poznań Stefanowicz Running Academy
72 Emilia Dąbrowska 2012 Poznań Ciśnij Emi Ciśnij
73 Alex Banaszak 2010 Poznań
74 Bartosz Pasieka 2016 Poznań
75 Oliwier Trawiński 2019 Poznań
76 Pablo Jędrzejczak 2010 Przebędowo WKS Przebędowo
77 Wojciech Klich 2016 Przebedowo akademia piłkarska reissa
78 Wojciech Klich 2016 Przebędowo Przedszkole Leśne Skrzaty
79 Weronika Frankowska 2012 Rogoźno
80 Zoryana Kononenko 2017 Rościnno
81 Smilyan Kononenko 2015 Rościnno
82 Milana Bober 2020 Rościnno
83 Zakhar Tochylo 2020 Rościnno
84 Zlata Tochylo 2016 Rościnno
85 Daria Kuznietsova 2014 Skoki
86 Natan Bąk 2017 Skoki
87 Zosia Olejniczak 2013 Skoki
88 Dobrochna Przywarta 2017 Skoki
89 Malina Belka 2019 Skoki
90 Adam Zdanowski 2015 Skoki
91 Zofia Mielcarek 2017 Skoki
92 Jan Szymczak 2015 Skoki
93 Mateusz Krzyżański 2018 Skoki
94 Kamil Łuczak 2015 Skoki
95 Ada Zdanowska 2016 Skoki
96 Stanisław Przybysz 2011 Skoki
97 Maja Koperska 2015 Skoki
98 Maria Szymczak 2012 Skoki
99 Amelia Załęska 2011 Skoki
100 Eryk Głomb 2018 Skoki