Lista startowa - Bieg Podkowy - rywalizacja dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
1 Łucja Janowiak 2018 Skoki
2 Zuzia Olejniczak 2010 Skoki
3 Zuzanna Kramer 2011 Bartodzieje
4 Zuzanna Kędziora 2016 Jabłkowo
5 Zuzanna Namiota 2017 Plewiska
6 Zosia Olejniczak 2013 Skoki
7 Zosia Słomiany 2017 Kiszkowo
8 Zoryana Kononenko 2017 Rościnno
9 Zofia Mielcarek 2017 Skoki
10 Zofia Plucińska 2019 Skoki
11 Zofia Borkowska 2021 Kopaszyn Wataha MKW team
12 Zlata Tochylo 2016 Rościnno
13 Zakhar Tochylo 2020 Rościnno
14 Zakhar Mazur 2011 Skoki
15 Wojciech Frankowski 2017 Sława Wielkopolska
16 Wojciech Klich 2016 Przebedowo akademia piłkarska reissa
17 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku
18 Wojciech Klich 2016 Przebędowo Przedszkole Leśne Skrzaty
19 Wiktoria Słomiany 2008 Kiszkowo
20 Wiktoria Jaśkowiak 2015 Skoki
21 Wiktoria Kłosowska 2013 Skoki
22 WIKTORIA Nowakowska 2017 Wągrowiec
23 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno
24 Wiktor Stawowy 2017 Sława Wielkopolska
25 Weronika Frankowska 2012 Rogoźno
26 Weronika Musielak 2018 Wągrowiec Dziki WRC
27 Wanda Patelska 2014 Łosiniec
28 Urszula Rozmiarek 2014 Poznań
29 Uliana Mazur 2013 Skoki
30 Tymoteusz Kurek 2016 Skoki Akademia Lech Poznań
31 Tymon Graf 2019 Margonin AKTYWNY MARGONIN
32 Tymon Suchodolski 2018 Skoki
33 Tymon Gołda 2016 Koziegłowy Aktywni Razem
34 Stasiu Rzepka 2016 Jabłkowo
35 Staś Kaczmarek 2015 Kcynia
36 Stanisław Przybysz 2011 Skoki
37 Stanisław Wruk 2015 Skoki
38 Smilyan Kononenko 2015 Rościnno
39 Rozalia Torz 2019 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ
40 Róża Maria Kosakowska 2018 Murowana Goślina Klub Jeździecki Raduszyn
41 Radosław Porowski 2015 Baranowo
42 Piotr Kędziora 2018 Jabłkowo
43 Piotr Grośty 2016 Skoki
44 Pawel Tomowiak 2016 Leszno #SZYMANOWSKITeam
45 PAULINA BARTKOWIAK 2013 SKOKI
46 Pablo Jędrzejczak 2010 Przebędowo WKS Przebędowo
47 Oskar Szawuła 2011 Skoki
48 Oliwier Trawiński 2019 Poznań
49 Oliwia Imbierowicz 2019 Wagrowiec
50 Olga Porowska 2013 Baranowo
51 Olga Bernat 2009 Suchy Las KS UAM TRIATHLON POZNAŃ
52 Nina Piotruk 2012 Wągrowiec Cel Iron Man
53 Nikodem PUROL 2014 Potrzanowo
54 Nikodem Urban 2015 Potrzanowo
55 Nikodem Tomowiak 2011 Leszno #SZYMANOWSKITeam
56 Nikodem Dudek 2013 Skoki
57 Nela Wróblewska 2017 Wągrowiec
58 Natasza Krupa 2016 Czerwonak
59 Natan Bąk 2017 Skoki
60 Natan Krzyżaniak 2019 MŚCISZEWO
61 Nadia Bąk 2015 Skoki
62 Milena Malec 2018 Murowana Goślina
63 Milana Bober 2020 Rościnno
64 Mikołaj Łowicki 2016 Koziegłowy Aktywni Razem
65 Mikołaj Nowik 2012 Skoki Hart -skoki
66 Mikołaj Szymocha 2016 Komorniki
67 Mateusz Krzyżański 2018 Skoki
68 Martyna Fidos 2017 Skoki
69 Martyna Mikołajczak 2019 Skoki
70 Maria Szymczak 2012 Skoki
71 Maria Futro 2018 Skoki
72 Marcelina Fidos 2017 Skoki
73 Marcelina Roszak 2018 Sława Wielkopolska
74 Marcel Herot 2014 Potrzanowo
75 Malina Belka 2019 Skoki
76 Maksymilian Nowik 2013 Skoki
77 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia
78 Maksymilian Michalski 2013 Skoki
79 Maksymilian Dudek 2020 Skoki
80 Maja Koperska 2015 Skoki
81 Maja Janc 2015 Śmieszkowo
82 Maja Karalus 2012 Wojnowice Team Napierała
83 Maja Jankowska 2019 Skoki
84 Magdalena Gościńska 2012 Skoki
85 Liwia Kopydłowska 2016 Wągrowiec
86 Lilianna Głomb 2020 Skoki
87 Liliana Jakubowska 2014 Wągrowiec
88 Liliana Witkowska 2011 Poznań Podstawowa szkoła sportowa nr 14 Poznań
89 Leon Stachowiak 2018 Potrzanowo
90 Leon Wróblewski 2019 Wągrowiec
91 Leon Berendt 2018 Potrzanowo
92 Lena Jerzak 2016 Skoki Nowak Run
93 Lena Krakowska 2016 Komorniki
94 Ksawery Kędziora 2012 Jabłkowo LKS Atleta Kłecko
95 Krzysztof Piotruk 2008 Wągrowiec Cel Iron Man
96 Kornelia Musielak 2020 Wągrowiec Dziki WRC
97 Kornelia Spychaj 2011 Szczodrochowo
98 Klemens Kędziora 2018 Jabłkowo LKS Atleta Kłecko
99 Kira Kołodziejczak 2015 Potrzanowo
100 Kinga Malec 2015 Murowana Goślina