Lista startowa - Bieg Podkowy - rywalizacja dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
101 Maja Jankowska 2019 Skoki
102 Maksymilian Nowik 2013 Skoki
103 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia
104 Maksymilian Michalski 2013 Skoki
105 Maksymilian Dudek 2020 Skoki
106 Malina Belka 2019 Skoki
107 Marcel Herot 2014 Potrzanowo
108 Marcelina Fidos 2017 Skoki
109 Marcelina Roszak 2018 Sława Wielkopolska
110 Maria Szymczak 2012 Skoki
111 Maria Futro 2018 Skoki
112 Martyna Fidos 2017 Skoki
113 Martyna Mikołajczak 2019 Skoki
114 Mateusz Krzyżański 2018 Skoki
115 Mikołaj Łowicki 2016 Koziegłowy Aktywni Razem
116 Mikołaj Nowik 2012 Skoki Hart -skoki
117 Mikołaj Szymocha 2016 Komorniki
118 Milana Bober 2020 Rościnno
119 Milena Malec 2018 Murowana Goślina
120 Nadia Bąk 2015 Skoki
121 Natan Bąk 2017 Skoki
122 Natan Krzyżaniak 2019 MŚCISZEWO
123 Natasza Krupa 2016 Czerwonak
124 Nela Wróblewska 2017 Wągrowiec
125 Nikodem PUROL 2014 Potrzanowo
126 Nikodem Urban 2015 Potrzanowo
127 Nikodem Tomowiak 2011 Leszno #SZYMANOWSKITeam
128 Nikodem Dudek 2013 Skoki
129 Nina Piotruk 2012 Wągrowiec Cel Iron Man
130 Olga Porowska 2013 Baranowo
131 Olga Bernat 2009 Suchy Las KS UAM TRIATHLON POZNAŃ
132 Oliwia Imbierowicz 2019 Wagrowiec
133 Oliwier Trawiński 2019 Poznań
134 Oskar Szawuła 2011 Skoki
135 Pablo Jędrzejczak 2010 Przebędowo WKS Przebędowo
136 PAULINA BARTKOWIAK 2013 SKOKI
137 Pawel Tomowiak 2016 Leszno #SZYMANOWSKITeam
138 Piotr Kędziora 2018 Jabłkowo
139 Piotr Grośty 2016 Skoki
140 Radosław Porowski 2015 Baranowo
141 Róża Maria Kosakowska 2018 Murowana Goślina Klub Jeździecki Raduszyn
142 Rozalia Torz 2019 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ
143 Smilyan Kononenko 2015 Rościnno
144 Stanisław Przybysz 2011 Skoki
145 Stanisław Wruk 2015 Skoki
146 Staś Kaczmarek 2015 Kcynia
147 Stasiu Rzepka 2016 Jabłkowo
148 Tymon Graf 2019 Margonin AKTYWNY MARGONIN
149 Tymon Suchodolski 2018 Skoki
150 Tymon Gołda 2016 Koziegłowy Aktywni Razem
151 Tymoteusz Kurek 2016 Skoki Akademia Lech Poznań
152 Uliana Mazur 2013 Skoki
153 Urszula Rozmiarek 2014 Poznań
154 Wanda Patelska 2014 Łosiniec
155 Weronika Frankowska 2012 Rogoźno
156 Weronika Musielak 2018 Wągrowiec Dziki WRC
157 Wiktor Stawowy 2017 Sława Wielkopolska
158 Wiktoria Słomiany 2008 Kiszkowo
159 Wiktoria Jaśkowiak 2015 Skoki
160 Wiktoria Kłosowska 2013 Skoki
161 WIKTORIA Nowakowska 2017 Wągrowiec
162 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno
163 Wojciech Frankowski 2017 Sława Wielkopolska
164 Wojciech Klich 2016 Przebedowo akademia piłkarska reissa
165 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku
166 Wojciech Klich 2016 Przebędowo Przedszkole Leśne Skrzaty
167 Zakhar Tochylo 2020 Rościnno
168 Zakhar Mazur 2011 Skoki
169 Zlata Tochylo 2016 Rościnno
170 Zofia Mielcarek 2017 Skoki
171 Zofia Plucińska 2019 Skoki
172 Zofia Borkowska 2021 Kopaszyn Wataha MKW team
173 Zoryana Kononenko 2017 Rościnno
174 Zosia Olejniczak 2013 Skoki
175 Zosia Słomiany 2017 Kiszkowo
176 Zuzanna Kramer 2011 Bartodzieje
177 Zuzanna Kędziora 2016 Jabłkowo
178 Zuzanna Namiota 2017 Plewiska
179 Zuzia Olejniczak 2010 Skoki
180 Łucja Janowiak 2018 Skoki