Lista startowa - Bieg Podkowy - rywalizacja dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy
1 Franciszek Charubin 2022 Szczodrochowo
2 Zofia Borkowska 2021 Kopaszyn Wataha MKW team
3 Kornelia Musielak 2020 Wągrowiec Dziki WRC
4 Milana Bober 2020 Rościnno
5 Julia Wròblewska 2020 Skoki
6 Maksymilian Dudek 2020 Skoki
7 Iga Suchodolska 2020 Skoki
8 Aleksander Bartoszek 2020 Nienawy Bartoszki team
9 Lilianna Głomb 2020 Skoki
10 Zakhar Tochylo 2020 Rościnno
11 Franciszek Krajewski 2019 Skoki
12 Zofia Plucińska 2019 Skoki
13 Leon Wróblewski 2019 Wągrowiec
14 Kajetan Urban 2019 Potrzanowo
15 Adrian Gołda 2019 Koziegłowy Aktywni Razem
16 Artur Sierszchuła 2019 Skoki
17 Oliwia Imbierowicz 2019 Wagrowiec
18 Hanna Hopcia 2019 Skoki
19 DORIAN MIKOŁAJCZAK 2019 WĄGROWIEC Akademia Talentów Wągrowiec
20 Malina Belka 2019 Skoki
21 Natan Krzyżaniak 2019 MŚCISZEWO
22 Rozalia Torz 2019 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ
23 Tymon Graf 2019 Margonin AKTYWNY MARGONIN
24 Martyna Mikołajczak 2019 Skoki
25 IGA TRAFAS 2019 ŁOPUCHOWO STOWARZYSZENIE PRZYJACIELE ŁOPUCHOWA
26 Maja Jankowska 2019 Skoki
27 Oliwier Trawiński 2019 Poznań
28 Fabian Kuraszyk 2018 Skoki
29 Mateusz Krzyżański 2018 Skoki
30 Leon Stachowiak 2018 Potrzanowo
31 Bruno Pluciński 2018 Skoki
32 Tymon Suchodolski 2018 Skoki
33 Karolina Cieślik 2018 Murowana Goślina
34 Alicja Bartoszek 2018 Nienawiszcz 5 Bartoszki team
35 Leon Berendt 2018 Potrzanowo
36 Klemens Kędziora 2018 Jabłkowo LKS Atleta Kłecko
37 Milena Malec 2018 Murowana Goślina
38 Maria Futro 2018 Skoki
39 Emilia Łuczkowiak 2018 Wągrowiec
40 Marcelina Roszak 2018 Sława Wielkopolska
41 Cyprian Florian Krych 2018 Skoki
42 Róża Maria Kosakowska 2018 Murowana Goślina Klub Jeździecki Raduszyn
43 Weronika Musielak 2018 Wągrowiec Dziki WRC
44 Eryk Głomb 2018 Skoki
45 Piotr Kędziora 2018 Jabłkowo
46 Łucja Janowiak 2018 Skoki
47 Gabriel Ostrowski 2018 Gniezno
48 Ignacy Radwański 2017 Mieścisko
49 Zosia Słomiany 2017 Kiszkowo
50 Celina Patelska 2017 Łosiniec
51 Nela Wróblewska 2017 Wągrowiec
52 Zuzanna Namiota 2017 Plewiska
53 Dorota Maćkowska 2017 Dziewcza Struga Przedszkole Słoneczne Skrzaty w Parkowie
54 Dobrochna Przywarta 2017 Skoki
55 Wiktor Stawowy 2017 Sława Wielkopolska
56 Katarzyna Cieślik 2017 Murowana Goślina
57 Natan Bąk 2017 Skoki
58 WIKTORIA Nowakowska 2017 Wągrowiec
59 Antoni Rosin 2017 Skoki
60 Martyna Fidos 2017 Skoki
61 Marcelina Fidos 2017 Skoki
62 Antoni Wruk 2017 Skoki
63 Wojciech Frankowski 2017 Sława Wielkopolska
64 Zofia Mielcarek 2017 Skoki
65 Zoryana Kononenko 2017 Rościnno
66 Piotr Grośty 2016 Skoki
67 Bartosz Mocny 2016 Skoki
68 Lena Jerzak 2016 Skoki Nowak Run
69 Bartosz Pasieka 2016 Poznań
70 Natasza Krupa 2016 Czerwonak
71 Ada Zdanowska 2016 Skoki
72 Irenka Loręcka 2016 Skoki
73 Stasiu Rzepka 2016 Jabłkowo
74 Aleksandra Przybysz 2016 Skoki
75 Tymon Gołda 2016 Koziegłowy Aktywni Razem
76 Mikołaj Szymocha 2016 Komorniki
77 Liwia Kopydłowska 2016 Wągrowiec
78 Tymoteusz Kurek 2016 Skoki Akademia Lech Poznań
79 BARTEK TRAFAS 2016 ŁOPUCHOWO STOWARZYSZENIE PRZYJACIELE ŁOPUCHOWA
80 Zuzanna Kędziora 2016 Jabłkowo
81 Fabian Słomian 2016 Skoki
82 Wojciech Klich 2016 Przebedowo akademia piłkarska reissa
83 Wojciech Klich 2016 Przebędowo Przedszkole Leśne Skrzaty
84 Aleksandra Berendt 2016 Potrzanowo
85 Ignacy Namiota 2016 Plewiska
86 Kacper Ewertowski 2016 Komorniki
87 Lena Krakowska 2016 Komorniki
88 Mikołaj Łowicki 2016 Koziegłowy Aktywni Razem
89 Pawel Tomowiak 2016 Leszno #SZYMANOWSKITeam
90 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia
91 FABIAN MIKOŁAJCZAK 2016 WĄGROWIEC Akademia Talentów Wągrowiec
92 Jaś KantorskI 2016 Potrzanowo
93 Amelia Szymańska - Janowiak 2016 Skoki
94 Zlata Tochylo 2016 Rościnno
95 Wiktoria Jaśkowiak 2015 Skoki
96 Amelia Walczak 2015 Poznań Stefanowicz Running Academy
97 Jan Szymczak 2015 Skoki
98 Nadia Bąk 2015 Skoki
99 Kamil Łuczak 2015 Skoki
100 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska team