Lista startowa - Bieg Podkowy - rywalizacja dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco
1 Pablo Jędrzejczak 2010 Przebędowo WKS Przebędowo
2 BARTEK TRAFAS 2016 ŁOPUCHOWO STOWARZYSZENIE PRZYJACIELE ŁOPUCHOWA
3 IGA TRAFAS 2019 ŁOPUCHOWO STOWARZYSZENIE PRZYJACIELE ŁOPUCHOWA
4 Róża Maria Kosakowska 2018 Murowana Goślina Klub Jeździecki Raduszyn
5 Liliana Witkowska 2011 Poznań Podstawowa szkoła sportowa nr 14 Poznań
6 Tymon Graf 2019 Margonin AKTYWNY MARGONIN
7 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska team
8 Aleksander Borkowski 2011 Kopaszyn Wataha MKW team
9 Zofia Borkowska 2021 Kopaszyn Wataha MKW team
10 Weronika Musielak 2018 Wągrowiec Dziki WRC
11 Kornelia Musielak 2020 Wągrowiec Dziki WRC
12 Kacper Łowicki 2014 Koziegłowy Aktywni Razem
13 Adrian Gołda 2019 Koziegłowy Aktywni Razem
14 Tymon Gołda 2016 Koziegłowy Aktywni Razem
15 Mikołaj Łowicki 2016 Koziegłowy Aktywni Razem
16 Ksawery Kędziora 2012 Jabłkowo LKS Atleta Kłecko
17 Agata Gniadzik 2012 Kłecko LKS Atleta Kłecko
18 Klemens Kędziora 2018 Jabłkowo LKS Atleta Kłecko
19 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia
20 DORIAN MIKOŁAJCZAK 2019 WĄGROWIEC Akademia Talentów Wągrowiec
21 FABIAN MIKOŁAJCZAK 2016 WĄGROWIEC Akademia Talentów Wągrowiec
22 Emilia Dąbrowska 2012 Poznań Ciśnij Emi Ciśnij
23 Maja Karalus 2012 Wojnowice Team Napierała
24 Julia Śrama 2010 Wełnica LKS Atleta Gniezno
25 Julia Włodarczyk 2012 Witkowo LKS Atleta Gniezno
26 Amelia Walczak 2015 Poznań Stefanowicz Running Academy
27 Olga Bernat 2009 Suchy Las KS UAM TRIATHLON POZNAŃ
28 Nina Piotruk 2012 Wągrowiec Cel Iron Man
29 Krzysztof Piotruk 2008 Wągrowiec Cel Iron Man
30 Agata Maćkowska 2010 Dziewcza Struga SP Parkowo
31 Jagoda Maćkowska 2012 Dziewcza Struga SP Parkowo
32 Amelia Janc 2012 Czarnków KAMA Run Czarnków
33 Dorota Maćkowska 2017 Dziewcza Struga Przedszkole Słoneczne Skrzaty w Parkowie
34 Aleksander Bartoszek 2020 Nienawy Bartoszki team
35 Adam Bartoszek 2015 Nienawiszcz Bartoszki team
36 Alicja Bartoszek 2018 Nienawiszcz 5 Bartoszki team
37 Mikołaj Nowik 2012 Skoki Hart -skoki
38 Lena Jerzak 2016 Skoki Nowak Run
39 Ewa Bartz 2010 Poznań AZS Poznań
40 Nikodem Tomowiak 2011 Leszno #SZYMANOWSKITeam
41 Pawel Tomowiak 2016 Leszno #SZYMANOWSKITeam
42 Tymoteusz Kurek 2016 Skoki Akademia Lech Poznań
43 Wojciech Klich 2016 Przebędowo Przedszkole Leśne Skrzaty
44 Rozalia Torz 2019 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ
45 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku
46 Wojciech Klich 2016 Przebedowo akademia piłkarska reissa
47 Jan Szymczak 2015 Skoki
48 Leon Wróblewski 2019 Wągrowiec
49 Fabian Słomian 2016 Skoki
50 Gabriel Ostrowski 2018 Gniezno
51 Zosia Słomiany 2017 Kiszkowo
52 Natasza Krupa 2016 Czerwonak
53 Julia Pasieka 2013 Poznań
54 WIKTORIA Nowakowska 2017 Wągrowiec
55 Piotr Grośty 2016 Skoki
56 Maksymilian Nowik 2013 Skoki
57 Zoryana Kononenko 2017 Rościnno
58 Irenka Loręcka 2016 Skoki
59 Lena Krakowska 2016 Komorniki
60 Franciszek Krajewski 2019 Skoki
61 Alan Krzyżaniak 2014 Mściszewo
62 Piotr Kędziora 2018 Jabłkowo
63 PAULINA BARTKOWIAK 2013 SKOKI
64 Helenka Kantorska 2014 Potrzanowo
65 Maria Szymczak 2012 Skoki
66 Maja Jankowska 2019 Skoki
67 Maria Futro 2018 Skoki
68 Dawid Słomiany 2013 Kiszkowo
69 Oliwier Trawiński 2019 Poznań
70 Wojciech Frankowski 2017 Sława Wielkopolska
71 Maja Koperska 2015 Skoki
72 Oliwia Imbierowicz 2019 Wagrowiec
73 Smilyan Kononenko 2015 Rościnno
74 Gabrysia Loręcka 2012 Skoki
75 Jagoda Szymocha 2010 Komorniki
76 Artur Sierszchuła 2019 Skoki
77 Józef Patelski 2013 Łosiniec
78 Nadia Bąk 2015 Skoki
79 Stasiu Rzepka 2016 Jabłkowo
80 Milana Bober 2020 Rościnno
81 Karolina Cieślik 2018 Murowana Goślina
82 Oskar Szawuła 2011 Skoki
83 Jaś KantorskI 2016 Potrzanowo
84 Wiktoria Jaśkowiak 2015 Skoki
85 Malina Belka 2019 Skoki
86 Maksymilian Dudek 2020 Skoki
87 Olga Porowska 2013 Baranowo
88 Wiktoria Słomiany 2008 Kiszkowo
89 Łucja Janowiak 2018 Skoki
90 Hanna Banaszak 2014 Poznań
91 Zosia Olejniczak 2013 Skoki
92 Zuzia Olejniczak 2010 Skoki
93 Adam Zdanowski 2015 Skoki
94 Mikołaj Szymocha 2016 Komorniki
95 Martyna Mikołajczak 2019 Skoki
96 Wanda Patelska 2014 Łosiniec
97 Natan Bąk 2017 Skoki
98 Aleksandra Berendt 2016 Potrzanowo
99 Jakub Mocny 2014 Skoki
100 Tymon Suchodolski 2018 Skoki