Lista startowa - Bieg Podkowy - rywalizacja dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Alicja Becker 2016 Potrzanowo
2 Emilia Bednarska 2010 Poznań
3 Kamila Bednarska 2015 Poznań
4 Bartosz Burzyński 2007 Gołańcz
5 Aleksander Czarnecki 2011 Skoki
6 Piotr Czech 2013 Poznań
7 Zuzanna Czech 2008 Pozna
8 Pola Dąbrowska 2007 Piła
9 Nataniel Dąbrowski 2013 Piła
10 Nikodem Deckert 2012 Kowanówko 1983
11 Milan Deckert 2014 Kowanówko
12 Aleksandra Dereń 2009 Murowana Goślina TURYSCI TEAM
13 Mateusz Dereń 2012 Murowana Goślina TURYSCI TEAM
14 Nikodem Dudek 2013 Skoki
15 NORBERT DUDKIEWICZ 2010 SKOKI
16 Julia Fredrych 2009 Skoki
17 Alicja Friebe 2016 Murowana Goślina
18 Zuzanna Friebe 2012 Murowana Goślina
19 Dominika Gac 2013 Ryczywol
20 Klara Gogulska 2017 Skoki
21 Karol Gruszka 2009 Popowo Kościelne
22 Kacper Gruszka 2013 Popowo Kościelne
23 Jagoda Jankowska 2014 Wągrowiec
24 Maksymilian Jankowski 2010 Wągrowiec Imon
25 Lena Jerzak 2016 Skoki Hart Skoki
26 Zuzanna Jeska 2010 Łukowo
27 Gabriel Jeska 2007 Łukowo
28 Marysia Jeżowska 2012 Poznań
29 Cezary Józwowiak 2014 Wągrowiec
30 Agata Kędziora 2012 Gołańcz
31 Ita Kołodziejczak 2013 Potrzanowo
32 Kira Kołodziejczak 2015 Potrzanowo
33 Wiktor Kruszyna 2009 Dziemionna
34 Julia Kujawa 2015 Skoki
35 Martyna Kujawa 2010 karłowice
36 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy # DRUŻYNA SZPIKU
37 Kinga Malec 2015 Murowana Goślina Malec Team
38 Milena Malec 2018 Murowana Goślina Malec Team
39 Alan Mazur 2017 Mieścisko
40 Igor Obrzanowski 2009 Zamość Juventus
41 Bartosz Obrzanowski 2007 Zamość
42 Zosia Olejniczak 2013 Skoki
43 Zuzka Olejniczak 2010 Skoki
44 Samanta Ostoj 2011 Koźmin Wielkopolski MKL Jarocin
45 Krzysztof Piotruk 2008 Wagrowiec InPower Jacek Najder
46 Nina Piotruk 2012 Wagrowiec InPower Jacek Najder
47 Aleksandra Przybysz 2016 Skoki
48 LENA Przybysz 2012 MUROWANA GOSLINA TURYSCI TEAM
49 MARIA Przybysz 2007 MUROWANA GOSLINA TURYSCI TEAM
50 Alicja Przybysz 2007 Popowo Kościelne
51 Aleksandra Przybysz 2008 Popowo Kościelne
52 Weronika Przybysz 2010 Popowo Kościelne
53 Stanisław Przybysz 2011 Skoki
54 Tymoteusz Płażalski 2012 Skoki
55 Liliana Rakowicz 2015 Skoki
56 Zosia Rejmoniak 2012 Wągrowiec
57 Alicja Rosik 2009 Potrzanowo
58 Franciszek Rosik 2011 Potrzanowo
59 Jagoda Roszyk 2006 Koziegłowy Czerwonak Biega
60 Nina Różniakowska 2016 wągrowiec
61 Kaspian Różniakowski 2013 wągrowiec
62 Oliwier Sajewski 2006 Wągrowiec
63 Nikodem Sajewski 2009 Wągrowiec
64 Alan Sawczuk 2013 Dzwonowo Lesne
65 Filip Sebzda 2011 Murowana Goslina
66 Pola Sebzda 2018 Murowana Goslina
67 Aleks Skowroński 2012 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
68 Kamil Skowroński 2016 Poznań Starołęckie dziki
69 Zofia Skrzypczak 2011 Wągrowiec
70 Olga Strzępka 2007 Chodzież UKS Delfinek Chodzież
71 Oskar Szawuła 2011 Skoki
72 Marysia Szczepaniak 2013 Skoki
73 Jakub Sznajder 2016 Skoki
74 Wiktoria Sznajder 2008 Skoki
75 Tymoteusz Szrama 2013 Wągrowiec LZS Wiatrowo
76 ADAM SZYMKOWIAK 2015 SKOKI
77 FILIP SZYMKOWIAK 2013 SKOKI
78 JAKUB SZYMKOWIAK 2010 SKOKI
79 Michał Tyll 2013 Skoki Nowak Run
80 Jagoda Woltmann 2012 Skoki
81 Nela Wróblewska 2017 Wągrowiec
82 Roksana Zachwieja 2006 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega
83 Hanna Żurawka 2015 Murowana Goślina
84 Urszula Żurawka 2012 Murowana Goślina
85 Laura Łączyńska 2008 Skoki
86 Adam Łączyński 2012 Skoki
87 Franciszek Łuczak 2009 Suchy Las
88 Grzegprz Łuczak 2014 Suchy Las