Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km, 5km nordic walking

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Nazwa rodziny Mieszkaniec Gminy Skoki Dystans Data rejestracji
1 Mateusz Sawiński 1990 Szubin Dzik Squad nie 10km 01/26/2022 - 12:12
2 Jacek Schmidt 1966 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 01/26/2022 - 12:12
3 Mariusz Kuczyński 1977 Poznań nie 10km 01/26/2022 - 12:13
4 Krzysztof Mężykowski 1973 Szubin nie 5km 01/26/2022 - 12:15
5 Magdalena Skiba 1992 Poznań nie 5km 01/26/2022 - 12:16
6 Dariusz Piechowiak 1982 Skoki tak 10km 01/26/2022 - 12:18
7 Patrycja Banach 1996 Mieścisko nie NW 5km 01/26/2022 - 12:18
8 Łukasz Feliksiak 1982 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie 5km 01/26/2022 - 12:21
9 Anna Liczbińska 1987 Poznan nie 5km 01/26/2022 - 12:22
10 Joanna Zielonka 1980 Mieścisko nie 5km 01/26/2022 - 12:25
11 Maria Lasak 1983 Poznań HERNIK TEAM LASAK nie 5km 01/26/2022 - 12:27
12 BOGNA GAPINSKA 1989 BYDGOSZCZ nie 5km 01/26/2022 - 12:27
13 Krzysztof Lasak 1979 Poznań HERNIK TEAM LASAK nie 5km 01/26/2022 - 12:32
14 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza nie 10km 01/26/2022 - 12:35
15 Paweł Lasak 2007 Poznań HERNIK TEAM LASAK nie 5km 01/26/2022 - 12:37
16 Małgorzata Łuczkowiak 1989 Wągrowiec nie 10km 01/26/2022 - 12:38
17 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec biegam bo lubię nie 10km 01/26/2022 - 12:44
18 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań nie 10km 01/26/2022 - 12:44
19 Adam Stawicki 1966 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie 10km 01/26/2022 - 12:47
20 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec nie 10km 01/26/2022 - 12:47
21 Piotr Rodzewicz 1979 Łekno nie 5km 01/26/2022 - 12:48
22 Piotr Gos 1976 Poznań #biegiemwlas/Naramowice Biegają nie 10km 01/26/2022 - 12:52
23 Monika Pater 1982 Kcynia Skra Paterek Sekcja Biegowa nie 5km 01/26/2022 - 12:53
24 Marek Głuchy 1982 OBORNIKI Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie 10km 01/26/2022 - 12:57
25 Robert Konwiński 1981 Gniezno nie 5km 01/26/2022 - 13:01
26 Monika Jerzak 1988 Skoki Hart Skoki tak 5km 01/26/2022 - 13:04
27 Adam Widziński 1985 Poznań nie 10km 01/26/2022 - 13:04
28 Monika Wysocka 1992 Wągrowiec nie 5km 01/26/2022 - 13:07
29 Jacek Szary 1970 Murowana Goślina Szary team nie 5km 01/26/2022 - 13:08
30 Jacek Szymańczuk 1986 Poznań #biegiemwlas/Naramowice Biegają nie 10km 01/26/2022 - 13:16
31 Rafał Kutkowski 1982 Wągrowiec Nogoobracacze Wągrowiec nie 10km 01/26/2022 - 13:20
32 Jolanta Nawrocka 1958 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 5km 01/26/2022 - 13:32
33 Mirosław Kubiak 1965 Swarzędz GB Wielkopolscy Biegacze nie 10km 01/26/2022 - 13:34
34 Izabela Klaszczyńska 1978 Murowana Goślina nie 5km 01/26/2022 - 13:35
35 Karolina Karaśkiewicz-Majchrzak 1972 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 5km 01/26/2022 - 13:39
36 Mateusz Chełmikowski 1992 Skoki tak 5km 01/26/2022 - 13:47
37 Anna Skołuda 1979 Kostrzyn Kostrzyn nie 10km 01/26/2022 - 13:49
38 KRZYSZTOF HERNIK 1966 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 01/26/2022 - 13:55
39 Ewa Hałas 1980 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 01/26/2022 - 14:01
40 Piotr Smudziński 1982 Poznań nie 10km 01/26/2022 - 14:02
41 Dawid Żyto 1993 Szubin Biegacze Kcynia Team nie 5km 01/26/2022 - 14:25
42 Ewelina Sobucka 1992 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 01/26/2022 - 14:28
43 Sylwia Klich 1985 Przebedowo #biegiemwlas nie 5km 01/26/2022 - 14:29
44 Bartek Andryszak 2002 Rąbczyn Team A nie 5km 01/26/2022 - 14:30
45 Paweł Napierała 1994 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 01/26/2022 - 14:33
46 Radek Andryszak 1974 Rąbczyn Team A nie 5km 01/26/2022 - 14:36
47 Agnieszka Ciaciuch 1996 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 01/26/2022 - 14:36
48 Hania Komorowska 1984 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 01/26/2022 - 14:41
49 Robert Żyto 1970 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 01/26/2022 - 14:43
50 Daniel Skorwider 2000 Ocieszyn osp ocieszyn nie 10km 01/26/2022 - 14:44
51 Rafał Krzyżaniak 1983 Murowana Goślina RUNSUN Szymczak nie 5km 01/26/2022 - 14:44
52 Bartosz Tabat 1984 Skoki KB Katorżnik Murowana Goślina nie 5km 01/26/2022 - 14:51
53 Maciej Majewski 1966 Poznań nie 10km 01/26/2022 - 14:51
54 Robert Błaszak 1973 Koziegłowy Czerwonackie Kijanki nie 5km 01/26/2022 - 15:03
55 Marcin Piechocki 1989 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km 01/26/2022 - 15:04
56 Monika Komischke 1984 Poznań nie NW 5km 01/26/2022 - 15:05
57 Marzena Kołodziej 1978 Murowana Goślina #biegiemwlas nie 10km 01/26/2022 - 15:08
58 Agnieszka Kemnitz 1982 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 01/26/2022 - 15:11
59 Szymon Kościelniak 1973 Czerwonak nie 5km 01/26/2022 - 15:16
60 Dagmara Kościelniak 1977 Czerwonak Czerwonackie Kijanki nie 5km 01/26/2022 - 15:18
61 Marta Pauszek 1994 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km 01/26/2022 - 15:18
62 Anna Duda-Nowicka 1981 Kcynia Biegacze TEAM Kcynia nie 5km 01/26/2022 - 15:19
63 Agnieszka Kordubska 1986 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km 01/26/2022 - 15:23
64 Karina Terebelska 1979 Murowana Goślina Czerwonackie Kijanki/Aktywni Razem nie 5km 01/26/2022 - 15:31
65 Rafał Kordubski 1982 Gołańcz nie 5km 01/26/2022 - 15:32
66 Maja Łowicka 1993 Koziegłowy Aktywni Razem nie 10km 01/26/2022 - 15:43
67 Robert Mazur 1990 Mieścisko nie 10km 01/26/2022 - 15:44
68 Remigiusz Pacholski 1980 Ocieszyn osp ocieszyn nie 10km 01/26/2022 - 15:44
69 Katarzyna Lewandowska 1979 Chodzież PCH_RUN nie 5km 01/26/2022 - 15:51
70 Dawid Kozłowski 1984 Łukowo KĘSY TEAM nie 10km 01/26/2022 - 15:58
71 Kamil Maćkowski 1983 Dziewcza Struga nie 10km 01/26/2022 - 16:51
72 Sylwia Michalska 1974 Murowana Goślia Daleko jeszcze? nie 5km 01/26/2022 - 17:09
73 Klaudia Ludzkowska 1999 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina Ludzkowscy Biegają nie 5km 01/26/2022 - 17:17
74 Bartosz Burzyński 2007 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km 01/26/2022 - 17:24
75 Krzysztof Drozd 1983 Wągrowiec Ruch Dla Zdrowia Rzeszów nie 10km 01/26/2022 - 17:24
76 Aneta Godawa 1979 Murowana Goślina Godawa Team nie 5km 01/26/2022 - 17:30
77 Maria Słapek 1978 Poznań Luboński Klub Biegacza nie 10km 01/26/2022 - 17:35
78 Katarzyna Cieślewicz-Galas 1979 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 01/26/2022 - 17:45
79 Dorota Socha 1981 Koziegłowy Czerwonackie Kijanki nie NW 5km 01/26/2022 - 17:58
80 Damian Socha 1981 Koziegłowy Czerwonackie Kijanki nie 5km 01/26/2022 - 18:00
81 Anna Dudzińska 1980 Rokietnica HERNIK TEAM nie 5km 01/26/2022 - 18:06
82 Tomasz Bentkowski 1973 Pobiedziska Pobiedziska Running Team nie 10km 01/26/2022 - 18:14
83 Karolina Kozłowska 1983 Poznań UKS Diament Godów nie NW 5km 01/26/2022 - 18:19
84 Marcin Kozłowski 1979 Poznań UKS Diament Godów nie 5km 01/26/2022 - 18:23
85 Monika Kruszewska 1989 Poznań KB DęBIEC nie 5km 01/26/2022 - 18:36
86 Przemysław Grzywaczyk 1992 Poznań Maratończyk Poznań nie 5km 01/26/2022 - 18:40
87 Marcin Kucharski 1988 Nowa Dąbrowa nie 10km 01/26/2022 - 18:56
88 Robert Siemianowski 1996 Wągrowiec nie 5km 01/26/2022 - 18:59
89 Paulina Więckowska 1978 Sława Wielkopolska tak 5km 01/26/2022 - 19:34
90 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Maratończyk Poznań nie 5km 01/26/2022 - 19:40
91 Beata Deckert 1983 Kowanowko ‐---- nie 5km 01/26/2022 - 19:40
92 Gabriela Świtała 1970 Góra nie 10km 01/26/2022 - 19:44
93 Natalia Świtała 2001 Góra nie 5km 01/26/2022 - 19:47
94 Jędrzej Radomski 2005 Murowana Goślina nie 5km 01/26/2022 - 20:44
95 Justyna Radomska 1976 Murowana Goślina nie NW 5km 01/26/2022 - 21:00
96 Jarosław Różycki 1973 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie 10km 01/26/2022 - 21:01
97 Kamil Lewicki 1982 Murowana Goślina Donner Party nie 10km 01/26/2022 - 21:21
98 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina Nowak Run nie 10km 01/27/2022 - 06:02
99 Robert Kupczak 1968 Buk Bukowski Klub Biegacza nie 5km 01/27/2022 - 08:07
100 Monika Kupczak 1995 Buk Piekielnie Zgrani nie 5km 01/27/2022 - 08:13