Lista startowa - 11. BIEG PRZEMYSŁAWA - lista dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
401 Arkadiusz Radomski 2009 Pleszew
402 Agata Rajs 2013 Pleszew
403 Mikołaj Rajs 2016 Pleszew
404 Bianca Ratajczak 2014 Pleszew
405 Ewa Ratajczak 2016 Pleszew
406 Laura Rębacz 2017 Pleszew
407 Jan Regus 2012 Pleszew
408 Julia Regus 2014 Pleszew
409 Maja Rejek 2009 Pleszew KS STAL pleszew lekoatletyka
410 MAJA ROGACKA 2015 PLESZEW
411 Julia Rogowska 2008 Dobrzyca
412 Jakub Rosiński 2013 Zakrzew
413 Szymon Rosiński 2015 Zakrzew
414 Ada Rozwadowska 2018 Pleszew
415 Bruno Rozwadowski 2016 Pleszew
416 Inga Ruda 2017 Pleszew
417 Zoja Ruda 2019 Pleszew
418 Anna Rutkowska 2011 Pleszew
419 Oliwia Rutkowska 2016 Pleszew
420 Wojciech Rutkowski 2018 Pleszew
421 Helena Rybak 2017 Pleszew
422 Julia Rygiel 2012 Pleszew
423 Wiktoria Sadowska 2009 Pleszew
424 Kacper Sadowski 2009 Pleszew
425 Adam Sadowski 2011 Pleszew
426 Aleksandra Sanocka 2017 Czermin
427 Mateusz Sanocki 2012 Czermin
428 Mateusz Sanocki 2012 Czermin
429 Oliwier Sarna 2020 Pleszew
430 Julian Serba 2015 Pleszew
431 Aleksander Serba 2018 Pleszew
432 Aleksander Siemasz 2012 Pleszew
433 Milena Sierżant 2007 Pleszew
434 Piotr Sierżant 2008 Pleszew
435 Natalia Sipa 2011 Pleszew
436 Aurelia Sitarz 2016 Pleszew
437 Marcel Skibiński 2015 Zielona Łąka
438 Adrian Skibiński 2019 Zielona Łąka
439 Igor Śliwa 2008 Pleszew
440 Maria Smardz 2015 Czermin
441 Jakub Smardz 2016 Czermin
442 Joanna Smardz 2018 Czermin
443 Jagna Śniegocka 2013 Środa Wielkopolska -
444 Pola Sobańska 2015 Brzezie
445 BORYS Sobański 2017 Brzezie
446 Zuzanna SOBCZAK 2012 Pleszew
447 Wojciech Sobczak 2016 Pleszew
448 Szymon Sobczyk 2016 Czermin
449 Igor Sobczyński 2010 Pleszew
450 Oleg Sobczyński 2011 Pleszew
451 Aleksandra Sobkowiak 2012 Pleszew
452 Michał Staniszewski 2015 Pleszew
453 Franciszek Staniszewski 2014 Pleszew
454 Maja Stasiak 2016 Kalisz
455 Karolina Staszak 2017 Stawiszyn
456 Antonina Staszak 2011 Pleszew
457 Jakub Staszak 2011 Pleszew
458 Gabriela Suhak 2009 Września
459 Jakub Suhak 2011 Września
460 Filip Suplicki 2014 Pleszew
461 Wiktoria Szablewska 2017 Pleszew
462 Aleksandra Szablewska 2010 Pleszew
463 Zofia Szablewska 2008 Pleszew
464 Anna Szadzińska 2010 Pleszew Aurelia Szadzińska
465 LENA SZCZEPANIAK 2013 PLESZEW
466 ADAM Szczepaniak 2017 PLESZEW
467 Nikola Szczepaniak 2013 Pleszew
468 Nina Szczepaniak 2011 Gołuchów
469 Konrad Szczepaniak 2016 Gołuchów
470 ZOFIA SZCZEŚNIAK 2011 ZIELONA ŁĄKA
471 Szymon Szemendera 2013 Dobrzyca
472 Mateusz Szemendera 2014 Dobrzyca
473 Antonina Szemendera 2014 Dobrzyca
474 Magdalena Szemendera 2011 Dobrzyca
475 Mikołaj Szemendera 2010 Dobrzyca
476 Mirosław Szkopek 2013 Pleszew
477 Franciszek Szkopek 2016 Pleszew
478 Wiktoria Szmaja 2013 Żelazków
479 Anna Szmaja 2007 Żelazków
480 Pola Szwedek 2019 Pleszew
481 Laura Szymankiewicz 2015 Zacharzew
482 Marcel Szymankiewicz 2017 Zacharzew
483 Alicja Szymański 2016 Kalisz
484 Szymon Szymański 2019 Kalisz
485 Alan Szymczak 2015 Kotlin
486 Olivier Szymczak 2012 Pleszew Akademia Reissa
487 Antoni Szymczak 2017 Gołuchów
488 Hanna Szymczak 2013 Gołuchów
489 Franciszek Szyndlar 2011 Pleszew
490 Julia Słowińska 2016 Pleszew
491 Oliwier Słowiński 2010 Pleszew
492 Jan Słowiński 2018 Pleszew
493 Pola Tadus 2016 Pleszew
494 Gabrysia Tama 2010 Pleszew
495 Aleksander Tama 2018 Pleszew
496 Ksawery Tanaś 2011 Gołuchów Amator Biegania
497 TYMOTEUSZ TARKA 2017 Pacanowice
498 Wojciech Tauchert 2017 Witaszyce
499 Wojciech Tomczak 2014 Gołuski AP WILKI DĄBRÓWKA
500 Bartosz Tomczak 2016 Gołuski AP WILKI DĄBRÓWKA