Lista startowa - 11. BIEG PRZEMYSŁAWA - lista dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
101 Karolina Filipiak 2020 Pleszew
102 Karol Filipiak 2012 Pleszew
103 Piotr Filipiak 2008 Pleszew
104 Zuzanna Frąckowiak 2015 Pleszew
105 Antoni Franek 2016 Kowalew
106 Pola Gabryszak 2020 Pleszew
107 Agata Garsztka 2015 Pleszew
108 Oskar Garsztka 2010 Pleszew
109 Antonina Jadwiga Gałczyńska 2016 Gołuchów
110 Aleksandra Gałczyńska 2010 Gołuchów
111 Bartłomiej Gałczyński 2008 Gołuchów
112 Aniela Gembalska 2012 Pleszew
113 OLIWIA GEPPERT 2019 GOŁUCHÓW
114 WOJCIECH GEPPERT 2020 GOŁUCHÓW
115 Wojciech Gil 2013 Pleszew
116 Lena Ginter 2009 Trzebowa
117 Wojciech Ginter 2012 Trzebowa
118 Martyna Ginter 2015 Trzebowa
119 Iga Golanowska 2008 Kalisz UKS12 KALISZ
120 Zofia Golińska 2020 Wilkowyja
121 Stanislaw Gomulka 2014 Pleszew
122 Gabriela Gomulka 2012 Pleszew
123 Aleksandra Gomułka 2013 Pacanowice
124 Gabriela Gomułka 2013 Pacanowice
125 Adam Górczyński 2007 Śrem MOS Śrem.
126 Kacper Górczyński 2010 Śrem MOS Śrem
127 Julia Górska 2017 Pleszew
128 Amelia Górska 2014 Pleszew
129 Marcel Górski 2020 Pleszew
130 Jakub Gościniak 2016 Pleszew
131 Krzysztof Gołdyn 2011 Pleszew
132 Igor Grabowski 2007 Pleszew
133 Kuba Graś 2010 Pleszew
134 Agata Grobelna 2016 Pacanowice
135 Dawid Grobelny 2010 Pacanowice
136 Szymon Grobelny 2015 Pleszew
137 Agnieszka Grzegorczyk 2012 Mamoty
138 Antoni Grzesiak 2016 Pleszew
139 agata grzybowska 2011 CZERMIN
140 Lena Głowacka 2012 Pleszew
141 Aleksander Głowacki 2013 Pleszew
142 Bartosz Głowacki 2018 Pleszew
143 Franciszek Hausmann 2018 Pleszew
144 Kacper Hałajda 2010 Pleszew Stal Pleszew
145 Antoni Hałajda 2012 Pleszew Akademia Reisa
146 Kamil Hoffmann 2012 Pleszew
147 Martin Hoffmann 2014 Pleszew
148 Julian Hyla 2013 Pleszew
149 Agata Hyla 2016 Pleszew
150 Szymon Ignasiak 2010 Pleszew
151 Szymon Ignaszak 2008 Pleszew
152 Mateusz Ignaszak 2014 Pleszew
153 Otylia Ignaszak 2010 Pleszew
154 Gabriela Jamroszczyk 2007 Sośnica
155 Nina Jańczak 2016 Pleszew
156 Wiktoria Jańczak 2013 Pleszew
157 Marcelina Jańczak 2015 Pleszew
158 Antoni Janiak 2013 Pleszew
159 Franciszek Janiak 2015 Pacanowice
160 Wiktoria Janiak 2009 Pleszew
161 Zuzanna Janiak 2012 Pleszew
162 Mikołaj Janiak 2008 Pleszew
163 Maria Jankowska 2017 Poznań
164 Wiktoria Jankowska 2011 Pleszew
165 Wiktoria Jankowska 2010 Pleszew
166 Maja Jankowska 2019 Pleszew
167 Tadeusz Jankowski 2019 Poznań
168 Wojciech Jankowski 2011 Pleszew
169 Jan Jankowski 2013 Pleszew
170 Borys Jarka 2010 Pleszew
171 Filip Jędraszczak 2011 Pleszew
172 Alan Jędraszczak 2015 Pleszew
173 Filip Jędrzejak 2014 Pleszew
174 MAKSYMILIAN JEZIERSKI 2019 PLESZEW
175 Mikołaj Jezierski 2017 Pleszew
176 Zuzanna Jeżyk 2017 Pleszew
177 Amelia Joachimiak 2015 PLESZEW
178 Kowalska Jowita 2019 Pleszew
179 Julia Jóźwiak 2011 Pleszew
180 Cezary Jóźwiak 2010 Pleszew
181 Maja Juśkiewicz 2008 Pleszew
182 Natan Kaczmarek 2010 Pleszew
183 Antoni Kaczmarek 2017 Pleszew
184 Lena Kaczor 2013 Pleszew
185 Wojciech Karczewski 2014 Pleszew
186 Zofia Kardasz 2013 Pleszew
187 HELENA KARPIŃSKA 2012 GOŁUCHÓW
188 ALEKSANDER KARPIŃSKI 2014 GOŁUCHÓW
189 Jan Karwowski 2012 Pleszew
190 Aleksander Kasperski 2017 Pleszew
191 Antek Kasprzak 2009 Pleszew Klub szachowy Orły Pleszew
192 Artur Kasprzak 2010 Pleszew
193 Martyna Kasprzyk 2011 Kuczków
194 Hanna Kasprzyk 2019 Kuczków
195 Nadia Kawałek 2015 Ludwina
196 Nikola Kawałek 2015 Ludwina
197 Marcel Kaźmierczak 2013 Pleszew
198 Natan Kaźmierczak 2020 Pleszew
199 MARTYNA KAŹMIERCZAK 2012 PLESZEW
200 Dawid Kaźmierski 2019 Gizałki Tuptacz Toporów