Lista startowa - 11. BIEG PRZEMYSŁAWA - lista dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Borys Łyszczak 2015 Pleszew
2 Amelia Łyszczak 2010 Pleszew
3 MAJA ŁYSKAWKA 2009 BRONISZEWICE
4 Mikołaj Łyskawka 2012 Grodzisko
5 Agata Łyskawka 2017 Grodzisko
6 Agata Łyskawka 2017 Pleszew
7 Mateusz Łyskawka 2017 Pleszew
8 Szymon Łopatka 2010 Marszew
9 Igor Łopatka 2015 Marszew
10 Pola Łopatka 2012 Marszew
11 Lea Łopatka 2016 Marszew
12 Nikola Łacina 2009 Kobierno WITKOWSKI RUNNING TEAM
13 Liwia |Urban 2009 Tomaszew
14 Tomasz Zych 2013 Pleszew
15 Marcelina Zych 2012 Pleszew
16 Julia Zybała 2013 Pleszew
17 Wiktoria Zybała 2010 Pleszew
18 Adam Żulicki 2016 Pleszew
19 Nina Żulicka 2011 Pleszew
20 Zofia Zimniak 2015 Ostrów Wielkopolski
21 Filip Zimniak 2013 Ostrów Wielkopolski
22 Maja Zięciak 2012 Pleszew
23 Oliwia Zefirian 2011 Pleszew
24 Gabriela Zdyb 2014 Pleszew
25 Michał Załęski 2011 Pleszew
26 Gabriela Załęska 2009 Pleszew
27 Maciej Zaworski 2013 Pleszew
28 Alexander Zawieja 2011 Jarocin
29 Zofia Zawada 2008 Kuczków
30 Gabrysia Zamiara 2010 Pleszew KS Hades Poznań
31 Wiktoria Zamiara 2016 Pleszew
32 Natasza Żabiuk 2012 Ostrów Wielkopolski
33 Ksawery Żabiuk 2012 Ostrów Wielkopolski
34 MARCIN WYBIERALSKI 2017 Gołuchów
35 Wiktoria Wrzeszczyńska 2010 Pleszew
36 Mateusz Wroński 2011 Chachalnia
37 Stanisław Wroński 2017 Chachalnia
38 Wiktor Wróblewski 2009 Pleszew
39 Hanna Wróblewska 2016 Pleszew
40 Maksymilian Wróbel 2010 Lamki Sparrow Team
41 Hubert Wróbel 2012 Lamki Sparrow Team
42 Ignacy Wojtysiak 2014 Pleszew
43 Jan Wojtysiak 2016 Pleszew
44 Jakub Wojtysiak 2019 Pleszew
45 Wojciech Wojtkowski 2018 Pleszew
46 Zofia Wojtkowska 2013 Taczanów Drugi
47 Zuzanna Wojtkowiak 2019 Pleszew
48 Magdalena Wojtkowiak 2017 Pleszew
49 Łukasz Wojtaszek 2010 Kowalew
50 Maria Wojcieszak 2017 Pleszeq
51 Marcin Wojciechowski 2008 Pleszew
52 TYMON WOJCIECHOWSKI 2019 Jarocin
53 Martyna Wojciechowska 2007 Pleszew
54 Martyna Wojciechowska 2016 Jarocin
55 Zofia Wojciechowska 2012 Niniew
56 Zofia Wojciechowska 2008 RZGÓW
57 Natalia Wodecka 2012 Pleszew
58 Natalia Wodecka 2012 Pleszew
59 Ewa Wodecka 2015 Pleszew
60 Jan Witkowski 2017 Pleszew
61 Grzegorz Witkowski 2019 Pleszew
62 Adam Witczak 2015 Poznań
63 Natalia Witczak 2010 Poznań
64 Blanka Wiśniewska 2020 Dobrzyca
65 Oliwier Wirowski 2014 Pleszew
66 Leanne Wierzbicka 2012 Pleszew
67 PIOTR WIECZOREK 2016 GOŁUCHÓW
68 Michał WIECZOREK 2017 GOŁUCHÓW
69 Ksawery Więcek 2017 Witaszyce
70 Kornelia Wicka 2011 Zielona Łąka
71 Szymon Wichłacz 2016 Dobrzyca
72 Oliwier Wejman 2010 Pleszew
73 Marcelina Wawrzyniak 2007 Zielona Łąka
74 Nikodem Wawrzyniak 2010 Pleszew
75 Kinga Wasiewicz 2020 Suchorzew
76 LENA Wasiewicz 2016 Pleszew
77 Kaja Wasiewicz 2017 Suchorzew
78 Igor Walter 2012 Zielona Łąka
79 Dorota Walter 2018 Zielona łąka
80 Joanna Walkowiak 2013 Suchorzew
81 Paweł Walkowiak 2009 Suchorzew
82 Filip Walendowski 2011 Pleszew
83 Franciszek Walendowski 2015 Pleszew
84 Roksana Walendowska 2008 Pleszew
85 Hanna Wajchert 2015 Pleszew
86 Jakub Wajchert 2019 Pleszew
87 PIOTR WAIN 2010 Pleszew
88 Michalina Vogt 2010 Pleszew
89 Aleksandra Vogt 2016 Pleszew
90 Maciej Vogt 2010 Pleszew
91 Oliwia Urbaniak 2008 Fabianów
92 Mateusz Urbaniak 2013 Pleszew
93 Aleksander Urbaniak 2013 Pleszew
94 Gabriela Urbaniak 2014 Pleszew Pleszewski klub karate
95 Antoni Urban 2015 Zielona Łąka
96 Hanna Urban 2018 Zielona Łąka
97 Kacper Uciechowski 2011 Roszkow
98 Piotr Tyrra-Zajac 2011 Pleszew
99 Aleksandra Trawińska 2010 Pleszew
100 Wojciech Tomczak 2014 Gołuski AP WILKI DĄBRÓWKA