Lista startowa - 11. BIEG PRZEMYSŁAWA - lista dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy
1 HELENA KARPIŃSKA 2012 GOŁUCHÓW
2 ALEKSANDER KARPIŃSKI 2014 GOŁUCHÓW
3 MAJA ŁYSKAWKA 2009 BRONISZEWICE
4 Aleksander Cieślak 2017 Brzezie
5 Pola Sobańska 2015 Brzezie
6 BORYS Sobański 2017 Brzezie
7 Gabriela Cieślak 2013 Brzezie
8 Klara Markiewicz 2018 Brzezie
9 Wojciech Cieślak 2011 Brzezie
10 Stanisław Cieślak 2017 Brzezie
11 Mateusz Wroński 2011 Chachalnia
12 Stanisław Wroński 2017 Chachalnia
13 Mateusz Sanocki 2012 Czermin
14 Szymon Sobczyk 2016 Czermin
15 Mateusz Sanocki 2012 Czermin
16 Aleksandra Sanocka 2017 Czermin
17 Maria Smardz 2015 Czermin
18 Julia Cieślak 2012 Czermin KS STAL pleszew lekoatletyka
19 Tomasz Cieślak 2013 Czermin KS STAL pleszew lekoatletyka
20 Jakub Smardz 2016 Czermin
21 Lena Dobrowolska 2011 Czermin
22 Joanna Smardz 2018 Czermin
23 Wiktoria NOWACKA 2016 Czermin
24 Maja Orszulak 2016 Czermin
25 agata grzybowska 2011 CZERMIN
26 Szymon Wichłacz 2016 Dobrzyca
27 Szymon Szemendera 2013 Dobrzyca
28 Mateusz Szemendera 2014 Dobrzyca
29 Julia Rogowska 2008 Dobrzyca
30 Michalina Marszałek 2015 Dobrzyca
31 Wiktoria Plesiak 2013 Dobrzyca
32 Julia Marszałek 2009 Dobrzyca
33 Antonina Szemendera 2014 Dobrzyca
34 Julia Buszyk 2009 Dobrzyca
35 Gabrysia Plesiak 2015 Dobrzyca
36 Magdalena Szemendera 2011 Dobrzyca
37 Aleksandra Marciniak 2012 Dobrzyca
38 Lena Buszyk 2014 Dobrzyca
39 Adrian Plesiak 2017 Dobrzyca
40 Mikołaj Szemendera 2010 Dobrzyca
41 Blanka Wiśniewska 2020 Dobrzyca
42 Wiktor Kot 2012 Dobrzyca
43 Paweł Pankowiak 2008 Fabianów
44 Tomasz Pankowiak 2007 Fabianów
45 Oliwia Urbaniak 2008 Fabianów
46 Amelia Filipiak 2016 Fabianów
47 Kornelia Filipiak 2020 Fabianów
48 Dawid Kaźmierski 2019 Gizałki Tuptacz Toporów
49 Ksawery Pera 2016 Goluchow
50 OLIWIA GEPPERT 2019 GOŁUCHÓW
51 WOJCIECH GEPPERT 2020 GOŁUCHÓW
52 PIOTR WIECZOREK 2016 GOŁUCHÓW
53 Bartłomiej Gałczyński 2008 Gołuchów
54 Michał Okoniewski 2015 Gołuchów LKS Gołuchów
55 Michał WIECZOREK 2017 GOŁUCHÓW
56 JUSTYNA KUBIAK 2017 GOŁUCHÓW
57 Antoni Szymczak 2017 Gołuchów
58 Hanna Szymczak 2013 Gołuchów
59 MARCIN WYBIERALSKI 2017 Gołuchów
60 Ksawery Tanaś 2011 Gołuchów Amator Biegania
61 Antonina Jadwiga Gałczyńska 2016 Gołuchów
62 Nina Szczepaniak 2011 Gołuchów
63 Aleksandra Gałczyńska 2010 Gołuchów
64 Konrad Szczepaniak 2016 Gołuchów
65 Wojciech Tomczak 2014 Gołuski AP WILKI DĄBRÓWKA
66 Bartosz Tomczak 2016 Gołuski AP WILKI DĄBRÓWKA
67 Mikołaj Łyskawka 2012 Grodzisko
68 Agata Łyskawka 2017 Grodzisko
69 Martyna Wojciechowska 2016 Jarocin
70 TYMON WOJCIECHOWSKI 2019 Jarocin
71 Alexander Zawieja 2011 Jarocin
72 Maja Stasiak 2016 Kalisz
73 Lena Ptasińska 2014 Kalisz Chrupek Team
74 Stanisław Derdowski 2017 Kalisz Chrupek Team
75 Magdalena Korko 2011 Kalisz
76 Zosia Kościelak 2012 Kalisz
77 MIKOLAJ Meler 2012 Kalisz
78 Aleksandra Kościelak 2014 Kalisz
79 Alicja Szymański 2016 Kalisz
80 Szymon Szymański 2019 Kalisz
81 Oskar Konstanciak 2011 Kalisz KKS Kalisz
82 Iga Golanowska 2008 Kalisz UKS12 KALISZ
83 Zofia Czajka 2017 Karminek
84 Nikola Łacina 2009 Kobierno WITKOWSKI RUNNING TEAM
85 Alan Szymczak 2015 Kotlin
86 Wojciech Paterka 2019 Kotlin
87 STANISŁAW BIADAŁA 2010 KOWALEW
88 Sara Nowacka 2009 Kowalew
89 Fabian Królewiecki 2016 Kowalew
90 Dawid Królewiecki 2018 Kowalew
91 Jan Kujawa 2013 Kowalew
92 Dominika Domańska 2009 Kowalew
93 Anna Domańska 2015 Kowalew
94 Antoni Franek 2016 Kowalew
95 Michał Domański 2012 Kowalew
96 Łukasz Wojtaszek 2010 Kowalew
97 Wojciech Kościański 2018 Kowalew
98 Agata Matuszak 2012 Koźmin Wielkopolski
99 Filip Matuszak 2014 Koźmin Wielkopolski
100 Antonina Mielcarz 2016 Koźmin Wlkp.