Lista startowa - 11. BIEG PRZEMYSŁAWA - lista dzieci

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
1 Barbara Durska 2018 Pleszew
2 Ada Rozwadowska 2018 Pleszew
3 Adam Witczak 2015 Poznań
4 Adam Bałoniak 2008 Pleszew
5 ADAM Szczepaniak 2017 PLESZEW
6 Adam Żulicki 2016 Pleszew
7 Adam Płócienniczak 2016 Pleszew
8 Adam Sadowski 2011 Pleszew
9 Adam Pabian 2010 Pleszew
10 Adam Górczyński 2007 Śrem MOS Śrem.
11 Adrian Kowalczyk 2009 Pleszew SP nr 3 w Pleszewie
12 Adrian Plesiak 2017 Dobrzyca
13 Adrian Skibiński 2019 Zielona Łąka
14 Adrianna Olejniczak 2009 Marszew
15 Agata Matuszak 2012 Koźmin Wielkopolski
16 Agata Nowak 2011 Pleszew
17 Agata Garsztka 2015 Pleszew
18 Agata Łyskawka 2017 Grodzisko
19 AGATA PATERKA 2011 Pleszew
20 Agata Majchrzak 2011 Lenartowice
21 Agata Hyla 2016 Pleszew
22 Agata Fabisiak 2008 Śrem MKS MOS Śrem
23 Agata Grobelna 2016 Pacanowice
24 Agata Łyskawka 2017 Pleszew
25 Agata Kubiak 2012 Pleszew
26 Agata Rajs 2013 Pleszew
27 agata grzybowska 2011 CZERMIN
28 Agnieszka Grzegorczyk 2012 Mamoty
29 Alan Famuła 2009 Pleszew
30 Alan Szymczak 2015 Kotlin
31 Alan Antczak 2013 Pleszew Piłkarska Akademia Reissa
32 Alan Jędraszczak 2015 Pleszew
33 Aleks Klaczyński 2014 Pleszew
34 Aleks Matłoka 2013 PLESZEW
35 Aleksander Cieślak 2017 Brzezie
36 Aleksander Filipiak 2018 Ostrów Wlkp.
37 Aleksander Tama 2018 Pleszew
38 Aleksander Pawłowski 2013 Pleszew
39 Aleksander Serba 2018 Pleszew
40 ALEKSANDER KARPIŃSKI 2014 GOŁUCHÓW
41 Aleksander Bukowski 2016 Pleszew
42 Aleksander Siemasz 2012 Pleszew
43 Aleksander Głowacki 2013 Pleszew
44 Aleksander Urbaniak 2013 Pleszew
45 Aleksander Kasperski 2017 Pleszew
46 Aleksandra Sanocka 2017 Czermin
47 Aleksandra Majewska 2017 Pleszew
48 Aleksandra Sobkowiak 2012 Pleszew
49 Aleksandra Przybylska 2015 Pleszew
50 Aleksandra Vogt 2016 Pleszew
51 Aleksandra Krokosz 2010 Pleszew
52 Aleksandra Kościelak 2014 Kalisz
53 Aleksandra Trawińska 2010 Pleszew
54 Aleksandra Marciniak 2012 Dobrzyca
55 Aleksandra Szablewska 2010 Pleszew
56 Aleksandra Mielcarek 2007 Marszew
57 Aleksandra Gomułka 2013 Pacanowice
58 Aleksandra Gałczyńska 2010 Gołuchów
59 Aleksandra Bilińska 2013 Pleszew
60 Alexander Zawieja 2011 Jarocin
61 ALICJA CHATLIŃSKA 2019 PLESZEW
62 Alicja Szymański 2016 Kalisz
63 Alicja Okoniewska 2014 Pleszew
64 Alicja Obecna 2011 Pleszew
65 Amelia Filipiak 2016 Fabianów
66 Amelia Joachimiak 2015 PLESZEW
67 Amelia Cierniak 2010 Pleszew
68 Amelia Kostek 2012 Pleszew Pleszew
69 Amelia Łyszczak 2010 Pleszew
70 Amelia Kwiecińska 2013 Pleszew
71 Amelia Górska 2014 Pleszew
72 Aniela Gembalska 2012 Pleszew
73 Anna Rutkowska 2011 Pleszew
74 Anna Domańska 2015 Kowalew
75 Anna Leoniak 2015 Pleszew
76 Anna Szadzińska 2010 Pleszew Aurelia Szadzińska
77 Anna Muszalska 2013 Pleszew
78 Anna Orszulak 2019 Strzydzew
79 Anna Szmaja 2007 Żelazków
80 Antek Kasprzak 2009 Pleszew Klub szachowy Orły Pleszew
81 Antoni Cierniak 2015 Pleszew
82 Antoni Cyrulewski 2014 Pleszew
83 Antoni Ostrowski 2012 Pleszew PPL OstryTeam
84 Antoni Janiak 2013 Pleszew
85 Antoni Hałajda 2012 Pleszew Akademia Reisa
86 Antoni Szymczak 2017 Gołuchów
87 Antoni Urban 2015 Zielona Łąka
88 Antoni Franek 2016 Kowalew
89 Antoni Grzesiak 2016 Pleszew
90 Antoni Fajferek 2010 Krotoszyn
91 Antoni Kaczmarek 2017 Pleszew
92 Antonina Piotrowicz 2019 Pleszew
93 Antonina Ogórkiewicz 2013 Pleszew
94 Antonina Kuznowicz 2017 Pleszew
95 Antonina Mielcarz 2016 Koźmin Wlkp.
96 Antonina Szemendera 2014 Dobrzyca
97 Antonina Mielcarek 2013 Marszew
98 Antonina Staszak 2011 Pleszew
99 Antonina Jadwiga Gałczyńska 2016 Gołuchów
100 Antonio Nawrocki 2011 Pleszew