Lista startowa - 11. BIEG PRZEMYSŁAWA - lista dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy
1 Wiktoria Paluszkiewicz 2007 Pleszew
2 Zuzanna Masłowska 2007 Pleszew
3 Marcelina Wawrzyniak 2007 Zielona Łąka
4 Szymon Perz 2007 Pleszew Pleszewski klub karate
5 Hubert Płonkowski 2007 Pleszew
6 Zuzanna Obecna 2007 Pleszew
7 Izabella Kowalska 2007 Pleszew
8 Martyna Wojciechowska 2007 Pleszew
9 Małgorzata Baran 2007 Pleszew
10 Wiktoria Pawlak 2007 Pleszew
11 Tomasz Pankowiak 2007 Fabianów
12 Milena Sierżant 2007 Pleszew
13 TYMOTEUSZ DERWICH 2007 PLESZEW
14 Anna Szmaja 2007 Żelazków
15 Adam Górczyński 2007 Śrem MOS Śrem.
16 FRANCISZEK PATERKA 2007 Pleszew
17 Gabriela Jamroszczyk 2007 Sośnica
18 Bartosz Kozłowicz 2007 Pleszew
19 Oscar Nowak 2007 Pleszew
20 Emilia Biegańska 2007 Pleszew
21 Hanna Adamska 2007 Pleszew
22 Aleksandra Mielcarek 2007 Marszew
23 Igor Grabowski 2007 Pleszew
24 Franciszek Pawłowski 2007 Pleszew
25 Piotr Filipiak 2008 Pleszew
26 Nikola Niewiada 2008 Pleszew KS STAL pleszew lekoatletyka
27 BARTŁOMIEJ DRATWIAK 2008 PLESZEW
28 Julia Rogowska 2008 Dobrzyca
29 Roksana Walendowska 2008 Pleszew
30 Agata Fabisiak 2008 Śrem MKS MOS Śrem
31 Marcin Wojciechowski 2008 Pleszew
32 Krzysztof Bęben 2008 Pleszew
33 Adam Bałoniak 2008 Pleszew
34 Igor Śliwa 2008 Pleszew
35 Szymon Ignaszak 2008 Pleszew
36 Marta Lewandowska 2008 Pleszew KS STAL pleszew lekoatletyka
37 Iga Golanowska 2008 Kalisz UKS12 KALISZ
38 Piotr Fiachowski 2008 Wilkowyja
39 Piotr Sierżant 2008 Pleszew
40 Zofia Wojciechowska 2008 RZGÓW
41 Zofia Zawada 2008 Kuczków
42 Paweł Pankowiak 2008 Fabianów
43 Wiktoria Kwiecińska 2008 Pleszew
44 Maja Juśkiewicz 2008 Pleszew
45 Joanna Brocka 2008 Pleszew
46 Bartłomiej Gałczyński 2008 Gołuchów
47 Oliwia Urbaniak 2008 Fabianów
48 Zofia Szablewska 2008 Pleszew
49 Mikołaj Janiak 2008 Pleszew
50 Borys Promny 2009 Pleszew
51 Nikola Łacina 2009 Kobierno WITKOWSKI RUNNING TEAM
52 Wiktoria Janiak 2009 Pleszew
53 Maria Ball 2009 Pleszew
54 Wiktor Wróblewski 2009 Pleszew
55 Adrian Kowalczyk 2009 Pleszew SP nr 3 w Pleszewie
56 Maksymilian Pawlak 2009 Pleszew
57 Julia Płócienniczak 2009 Pleszew
58 Marta Płócienniczak 2009 Pleszew
59 Sara Nowacka 2009 Kowalew
60 Julia Cyrulewska 2009 Pleszew
61 Antek Kasprzak 2009 Pleszew Klub szachowy Orły Pleszew
62 Liwia |Urban 2009 Tomaszew
63 Dominika Domańska 2009 Kowalew
64 Tomasz Matuszak 2009 Pleszew ZSP nr 1 Pleszew
65 Zuzanna Kowalczyk 2009 Pleszew
66 Jakub Ogórkiewicz 2009 Pleszew
67 Arkadiusz Radomski 2009 Pleszew
68 MAJA ŁYSKAWKA 2009 BRONISZEWICE
69 Julia Buszyk 2009 Dobrzyca
70 Maja Rejek 2009 Pleszew KS STAL pleszew lekoatletyka
71 Lena Ginter 2009 Trzebowa
72 Adrianna Olejniczak 2009 Marszew
73 Kacper Sadowski 2009 Pleszew
74 Wiktoria Sadowska 2009 Pleszew
75 Wojciech Kubasik 2009 Pleszew KS Stal Pleszew
76 Julia Marszałek 2009 Dobrzyca
77 Alan Famuła 2009 Pleszew
78 Gabriela Suhak 2009 Września
79 Paweł Walkowiak 2009 Suchorzew
80 Norbert Płonkowski 2009 Pleszew
81 Gabriela Nowak 2009 Pleszew
82 Gabriela Załęska 2009 Pleszew
83 Szymon Łopatka 2010 Marszew
84 Aleksandra Trawińska 2010 Pleszew
85 Amelia Cierniak 2010 Pleszew
86 Tymoteusz Domagalski 2010 Pleszew UKS Trójka Pleszew
87 Katarzyna Kubiak 2010 Pleszew
88 Gabrysia Zamiara 2010 Pleszew KS Hades Poznań
89 Maciej Vogt 2010 Pleszew
90 Nikodem Kołaski 2010 Pleszew
91 Anna Szadzińska 2010 Pleszew Aurelia Szadzińska
92 Wiktoria Zybała 2010 Pleszew
93 Szymon Ignasiak 2010 Pleszew
94 Maksymilian Wróbel 2010 Lamki Sparrow Team
95 Antoni Fajferek 2010 Krotoszyn
96 Maksymilian Margiela 2010 Pleszew UKS Trójka Pleszew
97 Oliwier Wejman 2010 Pleszew
98 Oliwier Słowiński 2010 Pleszew
99 Marcel Derwich 2010 Pleszew
100 Cezary Jóźwiak 2010 Pleszew