Lista startowa - 11. BIEG PRZEMYSŁAWA - lista dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco
1 Oliwia Ogórkiewicz 2012 Pleszew
2 Aleksander Filipiak 2018 Ostrów Wlkp.
3 Aleks Klaczyński 2014 Pleszew
4 Oliwier Słowiński 2010 Pleszew
5 Zuzanna Wojtkowiak 2019 Pleszew
6 Martyna Wojciechowska 2007 Pleszew
7 Julia Cyrulewska 2009 Pleszew
8 Łucja Pera 2017 Pleszew
9 Aleksander Cieślak 2017 Brzezie
10 Maja Stasiak 2016 Kalisz
11 Kinga Wasiewicz 2020 Suchorzew
12 Inga Ruda 2017 Pleszew
13 Wiktoria Paluszkiewicz 2007 Pleszew
14 Helena Czajczyńska 2019 Pacanowice
15 Zuzanna SOBCZAK 2012 Pleszew
16 Lena Ginter 2009 Trzebowa
17 Oliwia Zefirian 2011 Pleszew
18 Adam Witczak 2015 Poznań
19 Maksymilian Nowicki-Forycki 2021 Pleszew
20 MAJA ŁYSKAWKA 2009 BRONISZEWICE
21 Julia Zybała 2013 Pleszew
22 Jan Regus 2012 Pleszew
23 Marcel Kaźmierczak 2013 Pleszew
24 Dorota Kujawińska 2014 Pleszew
25 Dawid Marciniak 2013 PLESZEW
26 Szymon Ignaszak 2008 Pleszew
27 GRZEGORZ CHATLIŃSKI 2014 PLESZEW
28 Julia Górska 2017 Pleszew
29 Leanne Wierzbicka 2012 Pleszew
30 OLIWIA GEPPERT 2019 GOŁUCHÓW
31 Zuzanna Mochalak 2012 Pleszew
32 STANISŁAW BIADAŁA 2010 KOWALEW
33 Mateusz Sanocki 2012 Czermin
34 Lena Kaczor 2013 Pleszew
35 Jakub Ogórkiewicz 2009 Pleszew
36 Adam Bałoniak 2008 Pleszew
37 Zofia Zawada 2008 Kuczków
38 Emilia Biegańska 2007 Pleszew
39 Nina Famuła 2012 Pleszew
40 Barbara Durska 2018 Pleszew
41 Marcin Wojciechowski 2008 Pleszew
42 Antoni Cyrulewski 2014 Pleszew
43 Szymon Kuś 2017 Pleszew
44 Tymoteusz Bogacz 2016 Pleszew
45 Martyna Wojciechowska 2016 Jarocin
46 Jakub Gościniak 2016 Pleszew
47 Zoja Ruda 2019 Pleszew
48 Szymon Sobczyk 2016 Czermin
49 Wojciech Gil 2013 Pleszew
50 Agata Matuszak 2012 Koźmin Wielkopolski
51 Wojciech Ginter 2012 Trzebowa
52 ZOFIA SZCZEŚNIAK 2011 ZIELONA ŁĄKA
53 Antoni Cierniak 2015 Pleszew
54 Maria Jankowska 2017 Poznań
55 Agata Nowak 2011 Pleszew
56 Julia Regus 2014 Pleszew
57 Natan Kaźmierczak 2020 Pleszew
58 Jędrzej Leszczyński 2017 Zielona Łąka
59 Zofia Marciniak 2017 PLESZEW
60 Kacper Sadowski 2009 Pleszew
61 MARTYNA CHATLIŃSKA 2016 PLESZEW
62 Marcel Górski 2020 Pleszew
63 Wiktor Wróblewski 2009 Pleszew
64 WOJCIECH GEPPERT 2020 GOŁUCHÓW
65 Mikołaj Przybylski 2013 Marszew
66 Zofia Bilska 2014 Zielona Łąka
67 Łucja Matyjaszczyk 2018 Pleszew
68 Agnieszka Grzegorczyk 2012 Mamoty
69 Kornelia Biadała 2012 Pleszew
70 Mateusz Sanocki 2012 Czermin
71 Jagoda Orłowska 2012 Pleszew
72 Fabian Królewiecki 2016 Kowalew
73 Kacper Bałoniak 2011 Pleszew
74 KAMIL KUBIAK 2016 Pleszew
75 Wiktoria Jankowska 2011 Pleszew
76 Hanna Ogórkiewicz 2016 Pleszew
77 Zuzanna Masłowska 2007 Pleszew
78 Zuzanna Jeżyk 2017 Pleszew
79 LENA Wasiewicz 2016 Pleszew
80 Franciszek Pawłowski 2007 Pleszew
81 TYMON WOJCIECHOWSKI 2019 Jarocin
82 Dawid Kałużny 2010 Pleszew
83 Bruno Liberski 2019 Lenartowice
84 Agata Garsztka 2015 Pleszew
85 Wojciech Sobczak 2016 Pleszew
86 Martyna Ginter 2015 Trzebowa
87 Wiktoria Polańska 2012 Pleszew
88 Pola Szwedek 2019 Pleszew
89 Tadeusz Jankowski 2019 Poznań
90 Filip Nowak 2014 Pleszew
91 Paweł Pankowiak 2008 Fabianów
92 Maksymilian Nowicki-Forycki 2017 Pleszew
93 Gabrysia Tama 2010 Pleszew
94 Szymon Wichłacz 2016 Dobrzyca
95 Wiktoria Sadowska 2009 Pleszew
96 ALICJA CHATLIŃSKA 2019 PLESZEW
97 Julia Mechlińska 2010 Pleszew
98 Dawid Olejniczak 2015 Pleszew
99 MAJA ROGACKA 2015 PLESZEW
100 Michał Staniszewski 2015 Pleszew