Lista startowa - 11. BIEG PRZEMYSŁAWA - lista dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Blanka Adamek 2013 Pleszew
2 Miłosz Adamek 2011 Pleszew
3 Lena Adamek 2011 Pleszew
4 Hanna Adamska 2007 Pleszew
5 Michalina Adaszak 2013 Pleszew
6 Franciszek Adaszak 2016 Pleszew
7 Mateusz Andersz 2017 Pleszew
8 Julia Andrzejewska 2013 Stawiszyn
9 Wojciech Antczak 2010 Pleszew Stal Pleszew
10 Alan Antczak 2013 Pleszew Piłkarska Akademia Reissa
11 Maria Ball 2009 Pleszew
12 Małgorzata Baran 2007 Pleszew
13 Zofia Baran 2010 Pleszew
14 Iga Baranowska 2017 Pleszew /Kuczków
15 Adam Bałoniak 2008 Pleszew
16 Kacper Bałoniak 2011 Pleszew
17 Franciszek Bałoniak 2018 Pleszew
18 Krzysztof Bęben 2008 Pleszew
19 STANISŁAW BIADAŁA 2010 KOWALEW
20 Kornelia Biadała 2012 Pleszew
21 Liliana Biadała 2017 Pleszew
22 Emilia Biegańska 2007 Pleszew
23 Jan Biegański 2012 Pleszew
24 Wojciech Biegański 2015 Pleszew
25 Piotr BIESIADA 2016 Pleszew
26 Maria BIESIADA 2014 Pleszew
27 Aleksandra Bilińska 2013 Pleszew
28 Kamil Biliński 2010 Pleszew
29 Zofia Bilska 2014 Zielona Łąka
30 Franciszek Bilski 2018 Zielona Łąka
31 Laura Biniak 2018 Pleszew
32 Marysia Bizan 2013 PLESZEW
33 Tymoteusz Bogacz 2016 Pleszew
34 Joanna Brocka 2008 Pleszew
35 Jeremiasz Brodnicki 2011 Pleszew
36 Wiktor Bryska 2010 Pleszew
37 Ola Bryska 2013 Pleszew
38 Gabriela Brzezińska 2019 Pleszew
39 Olivier Brzeziński 2015 Pleszew
40 Zofia Bukowska 2013 Pleszew
41 Lena Bukowska 2013 Pleszew Dr
42 Franciszek Bukowski 2013 Pleszew
43 Aleksander Bukowski 2016 Pleszew
44 Julia Buszyk 2009 Dobrzyca
45 Lena Buszyk 2014 Dobrzyca
46 KACPER Błaszczyński 2013 Pleszew
47 MARTYNA CHATLIŃSKA 2016 PLESZEW
48 ALICJA CHATLIŃSKA 2019 PLESZEW
49 GRZEGORZ CHATLIŃSKI 2014 PLESZEW
50 Hanna Chojnicka 2012 Pleszew
51 Nadia Chrzan 2011 Pleszew
52 Natasza Chrzanowska 2012 Pleszew
53 Antoni Cierniak 2015 Pleszew
54 Wojciech Cierniak 2020 Pleszew
55 Michalina Cierniak 2016 Pleszew
56 Emilia Cierniak 2015 Pleszew
57 Amelia Cierniak 2010 Pleszew
58 Stanisław Cieślak 2017 Brzezie
59 Aleksander Cieślak 2017 Brzezie
60 Julia Cieślak 2012 Czermin KS STAL pleszew lekoatletyka
61 Tomasz Cieślak 2013 Czermin KS STAL pleszew lekoatletyka
62 Gabriela Cieślak 2013 Brzezie
63 Wojciech Cieślak 2011 Brzezie
64 Shaun Crawford 2012 Pleszew
65 Julia Cyrulewska 2009 Pleszew
66 Antoni Cyrulewski 2014 Pleszew
67 Helena Czajczyńska 2019 Pacanowice
68 Zofia Czajka 2017 Karminek
69 Maria Derbich 2012 Pleszew Kowalew Runers
70 Stanisław Derdowski 2017 Kalisz Chrupek Team
71 Marcel Derwich 2010 Pleszew
72 TYMOTEUSZ DERWICH 2007 PLESZEW
73 Lena Dobrowolska 2011 Czermin
74 Tymoteusz Domagalski 2010 Pleszew UKS Trójka Pleszew
75 Dominika Domańska 2009 Kowalew
76 Anna Domańska 2015 Kowalew
77 Michał Domański 2012 Kowalew
78 Igor Draszczyk 2016 Pleszew
79 Eryk Draszczyk 2018 Pleszew
80 OLIWIER DRATWIAK 2014 PLESZEW
81 BARTŁOMIEJ DRATWIAK 2008 PLESZEW
82 Marcel Drygas 2015 Pleszew
83 Zuzanna Durmenc 2010 Marszew
84 Wojciech Durmenc 2012 Marszew
85 Marianna Durska 2015 Pleszew
86 Barbara Durska 2018 Pleszew
87 Zuzanna Fabisiak 2012 Śrem MKS MOS Śrem
88 Agata Fabisiak 2008 Śrem MKS MOS Śrem
89 Jakub Fabisz 2013 Pleszew
90 Antoni Fajferek 2010 Krotoszyn
91 Monika Fajferek 2013 Krotoszyn
92 Magdalena Fajferek 2016 Krotoszyn
93 Nina Famuła 2012 Pleszew
94 Alan Famuła 2009 Pleszew
95 Piotr Fiachowski 2008 Wilkowyja
96 Piotr Filipiak 2008 Pleszew
97 Aleksander Filipiak 2018 Ostrów Wlkp.
98 Amelia Filipiak 2016 Fabianów
99 Kornelia Filipiak 2020 Fabianów
100 Karol Filipiak 2019 Pleszew