Lista startowa - 11. BIEG PRZEMYSŁAWA

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans biegu Mieszkaniec / mieszkanka miasta i gminy Pleszew Służby mundurowe
1 Maciej Pływaczyk 1963 Pleszew TEAM PLESZEW 10 km tak nie
2 Karol Adamek 1982 Pleszew Promax pleszew 10 km tak nie
3 Marcin Adamek 1978 Pleszew 5 km tak
4 Dariusz Allam 1987 Pleszew 5 km tak
5 Piotr Andersz 1988 Pleszew 5 km tak
6 Ryszard Andersz 1968 Pleszew TEAM PLESZEW 10 km tak nie
7 Michał Balcer 1991 Gołuchów 5 km nie
8 Marcin Balcerzak 1979 Gołuchów 5 km nie
9 Łukasz Baran 1988 Krotoszyn 5 km nie
10 Dagmara Bęben 1985 Pleszew Gilza Pleszew 5 km tak
11 Przemysław Bergmann 1994 Koźmin wlkp WITKOWSKI RUNNING TEAM 5 km nie
12 Dominik Biniakowski 1998 Wolsztyn 10 km nie nie
13 Kryspin Biniaszczyk 1990 Koźminek 10 km nie nie
14 Dawid Borowski 1999 Fabianów KS STAL LA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 5 km nie
15 Hieronim Brania 1968 Lenartowice TEAM PLESZEW 10 km tak nie
16 Barbara Briske 1970 Pleszew 5 km tak
17 Wojciech Briske 1994 Pleszew 5 km tak
18 Przemysław Bryska 1978 Pleszew 5 km tak
19 Elżbieta Budna 1997 Pleszew 5 km nie
20 Patrycja Bunk 1991 Ostrów Wielkopolski 10 km nie nie
21 Jarosław Błaszczyk 1972 Pleszew - Lenartowice TEAM PLESZEW 10 km tak tak
22 Paweł Błażutycz 1973 Cieszków ks krotosz krotoszyn 10 km nie nie
23 Roman Błoch 1961 Gołuchów 10 km nie
24 Tomasz Cieloch 1995 Pleszew Klub Biegacza Supermaratończyk 10 km tak
25 Arkadiusz Ciesielski 1973 Międzychód Nadleśnictwo Międzychód 10 km nie nie
26 Adam Cnotalski 1984 Ostrów Wielkopolski 10 km nie nie
27 Olga Czajka 2004 Pleszew KS Stal Pleszew 5 km tak nie
28 Bartosz Czekalski 1998 Pleszew 5 km tak
29 Mariusz Derbich 1979 Kowalew Kowalew Runers 10 km tak nie
30 Mikołaj Dobek 2000 Płock 10 km nie nie
31 Tomasz Dobek 1971 Płock BiegamPlock ream 10 km nie nie
32 Joanna Drążewska 1994 Pleszew KROK DO ZDROWIA 5 km tak
33 Joanna Drygała 1990 Gniezno 5 km nie
34 Marcin Dzierla 1982 Żerków 10 km nie nie
35 Marcin Dzierla 1982 Żerków 10 km nie nie
36 Andrzej Dziubek 1973 Kalisz 10 km nie nie
37 Roland Egiert 1974 Kalisz KP PSP w Pleszewie 10 km nie tak
38 Aleksandra Eska-Wojciechowska 1990 Ostrów Wielkopolski Aktywny Ostrzeszów 10 km nie nie
39 Krzysztof Ewiak 1975 Kalisz 10 km nie nie
40 Przemysław Fajferek 1980 Krotoszyn 5 km nie
41 Jakub Frankowski 1990 Wysocko Małe KP PSP Ostrów Wielkopolski 10 km nie tak
42 Aleksander Gałek 1983 Poznań pragmatiq.pl 10 km nie nie
43 Krzysztof Gembalski 1975 PLESZEW 5 km tak
44 Marcin Grabowski 1981 Pleszew 10 km tak nie
45 Hanna Grzelak 1986 Ostrów Wielkopolski 5 km nie
46 karolina grzybowska 1978 CZERMIN GRANDAUTO 10 km nie nie
47 Szymon Guźniczak 1989 Pleszew 10 km tak nie
48 Michał Hadryś 1977 Pleszew TEAM PLESZEW 10 km tak nie
49 Dorota Hejdysz 1984 Świnoujście 5 km nie
50 Katarzyna Hejdysz 1981 Dobrzyca lub wybierz z listy 10 km nie
51 Alicja Hejdysz 1982 Sośniczka 10 km nie nie
52 Marta Ignasiak 1986 Poznań 5 km nie
53 Przemysław Jamroszczyk 1981 Sosnica 16A TEAM PLESZEW 10 km nie nie
54 Konrad Janczak 1992 Kalisz 10 km nie nie
55 Krystian Jańczak 1988 Pleszew 5 km tak
56 Mikołaj Janik 2003 Wieczyn KS Stal Pleszew 10 km nie nie
57 Paweł Janiszewski 1979 Czermin 10 km nie nie
58 Paulina Jankowska 1990 Poznań 10 km nie nie
59 Tomasz Jasiński 1977 Pleszew VegeRunners 10 km tak nie
60 Damian Jezierski 1997 Pleszew 5 km tak
61 Andrzej Józefowicz 1975 Kalisz/Pleszew 10 km nie nie
62 Joanna Józkowiak 1985 Ostrów Wielkopolski KB NOWE SKALMIERZYCE 10 km nie nie
63 Mikołaj Juszczak 2001 Pleszew 5 km tak
64 Maciej Kaczkowski 1993 Pleszew 5 km tak
65 Jędrzej Kaczmarek 1994 Pleszew KP PSP MILICZ 10 km tak tak
66 Jan Kaczmarek 1998 Kowalew 5 km tak
67 Miłosz Kaczmarek 1999 Krotoszyn ks krotosz krotoszyn 10 km nie nie
68 Mikołaj Kalak 1994 Zduny #zaliniametyteam 5 km nie
69 Robert Kaliciński 1971 Kalisz 10 km nie nie
70 Jagoda Kaniewska 1990 Pleszew 5 km tak
71 Tomasz Karoń 1990 Tursko Gmina Gołuchów Biega 10 km nie nie
72 Marek Kasałka 1976 Pleszew BBL Pleszew 10 km tak nie
73 Anna Kasprzak 1973 Pleszew 5 km tak
74 Robert Kaźmierczak 1991 Poznań 10 km nie tak
75 Agnieszka Kaźmierska 1987 Gizałki Tuptacz Toporów 5 km nie
76 Adam Kałużny 1977 Pleszew 5 km tak
77 Marcin Kesy 1985 Poznan Mistrzowski Trening 5 km nie
78 Przemysław Kliks 1981 Poznań michalbartoszak.pl 5 km nie
79 Jacek Klimczak 1990 Żerków UKS Przełaj Żerków 10 km nie
80 Włodzimierz Knie 1982 SUCHA SUCHA - ŻERKÓW 10 km nie nie
81 ivane kobiashvili 1987 pleszw 10 km tak nie
82 Marlena Kocaj 1996 Dobrzyca 10 km nie nie
83 Dariusz Kochanek 1976 Żydów Akademia Kaliska Kalisz 10 km nie nie
84 Mateusz Kochanowski 2000 Pleszew 5 km tak
85 Maciej Kondracki 1984 Pleszew 5 km tak
86 Agnieszka Korko 1980 Kalisz 10 km nie nie
87 Tomasz Kosmala 1980 Pleszew 5 km tak
88 Dorota Kosmala 1985 Pleszew 5 km tak
89 Paweł Kostanowicz 1995 Pleszew 5 km tak
90 Katarzyna Kot 1980 Dobrzyca 5 km nie
91 Nikodem Kot 2005 Dobrzyca 5 km nie
92 Łukasz Kot 1980 Pleszew 10 km nie tak
93 Monika Kowalska 1971 Pleszew 5 km tak
94 Aleksandra Kowańska 1981 Pleszew 10 km tak nie
95 Jacek Kowanski 1990 Pleszew 10 km tak nie
96 Tomasz Kowański 1981 Pleszew 10 km tak nie
97 Agata Koźlarek 1997 Wągrowiec 5 km nie
98 Izabela Kozyra-Szymczak 1982 Gołuchów 5 km nie
99 Szymon Kozłowski 1986 Nowe Skalmierzyce Klub Biegacza Nowe Skalmierzyce 10 km nie nie
100 Stanisław Kozłowski 1957 Nowe Skalmierzyce 10 km nie nie