Lista startowa - XXXVI Bieg im. Bł. E. Bojanowskiego

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Miasto Klub sportowy
1 Martyna Adamczak Pawlowice Od Poniedzialku
2 Jolanta Adamczak Pawłowice OD PONIEDZIAŁKU
3 Mariusz Adamczyk Gniezno Altom Gniezno
4 Karol Adamski Dolsk ZAWISZA DOLSK
5 Joanna Antkowiak Leszno kobietybiegaja.pl
6 Joachim Antkowiak Leszno
7 Jakub Antoniak Leszno Leszczyńska Akademia Biegowa
8 Oleksandr Bahinskyi BYDGOSZCZ
9 ILONA BĄK OPORÓWKO
10 Marta Basińska Leszno
11 Łukasz Berdychowski Krzywiń MONDI SIMET
12 Olga Białoskórska Gostyń 1965
13 Ewa Białoskórska Gostyń
14 Przemysław Biderman Gostyń
15 Karolina Bielecka Michałowo MKL Jarocin
16 Patrycja Bielecka Michałowo MKL Jarocin
17 Grzegorz Bieniek Leszno PEKHO
18 Łukasz Bojek Rydzyna
19 Bartosz Boros Poznań
20 Tomasz Borowiak Krzywiń # SzymanowskiTeam
21 Daniel Bosy Kościan LKS SANA Kościan
22 Michał Brandenburg Kąkolewo OD PONIEDZIAŁKU
23 Tobiasz Brill Wrocław PEKHO
24 Mateusz Bryl Piaski
25 Michał Buczak Siekierki Wielkie
26 Damian Bujak Gostyń MONDI SIMET
27 Krystian Bura Leszno #BBKTS
28 Łukasz Burkiewicz Pudliszki
29 Jarosław Burkowski leszno
30 Paweł Błoch Szymanowo Runner's Power
31 Krystian Ceranka Gostyń
32 Mariusz Chmura Gostyń Rodem z Gostynia
33 Ariel Chudy Rydzyna R-TEAM
34 TOBIASZ CHUDY RYDZYNA R-TEAM
35 Arkadiusz Chudy GOSTYŃ Parkrun GOSTYŃ
36 Bartosz Chudy Gostyń Parkrun GOSTYŃ
37 Roman Chudy Rydzyna R-TEAM RYDZYNA
38 Łukasz Chudy Gostyń
39 Małgorzata Chwastyniak Leszno Mykam po zatorzu
40 Przemysław Cichowlas Miejska Górka Acitve Lifestyle
41 Zbigniew Czamański Krobia Wiocha Biega
42 Henryk Czerniak Borzykowo KB Kosynier Września
43 Elżbieta Czerniak Borzykowo KB Kosynier Września
44 Tadeusz Dańczak Pępowo 1972
45 Anna Dańczak Pępowo 1974
46 Maria Danielczyk Piaski
47 DOMINIK DĘBSKI BRZEZIE
48 Bartosz Dechnik Pudliszki
49 Stefan Dobak Szamotuły KB Szamotuły
50 Mateusz Dolatowski Piaski
51 Mateusz Dolatowski Piaski
52 Łukasz Donaj Kościan
53 Kacper Drzymała Gostyń
54 Jakub Drzymała Gostyń 1993
55 Anna Dubowik Gostyń
56 Bartosz Dudek Leszno ONthtMOVE
57 Jakub Dworczak Leszno
58 Jacek Dydymski Psarskie Wiocha Biega
59 Aleksandra Dzierzkowska Koziegłowy KLAS Szpot Swarzędz
60 Dariusz Dzikowski Gostyń Parkrun GOSTYŃ
61 Marcin Dziubałka Kunowo
62 Dariusz Fedorowicz Góra
63 Jakub Furman Gostyń
64 Wiesław Garbarek Jarocin TKKF Trucht Jarocin
65 Łukasz GEMBALSKI LESZNO Leszczyńska Akademia Biegowa
66 MIROSŁAW GEMBALSKI LESZNO Lucky Luki
67 marcin Gembalski gostyn Netbox Biega
68 Aleksandra Giezek-Burkiewicz Pudliszki Mondi - Simet
69 PIOTR GLAPIAK LESZNO
70 Monika Glapiak Garzyn OD PONIEDZIAŁKU
71 Cezary Glinka Gostyń Drużyna WOPR Gostyń
72 AGATA GLUMA Leszno PHUP Wiśniewski Team
73 Agnieszka Golak Wyrzeka Runner's Power
74 Martyna Gorwa Święciechowa
75 Hubert Gorynia Bodzewo
76 Mateusz Gościański Pudliszki
77 Radomir Graf Leszno JESPOL
78 Michalina Grobelna Piaski
79 Marcin Gródziński Gostyń a będzie placek?
80 Dawid Grodzki Leszno REAL TEAM
81 Maciej Gryniuk Lubin Krav Maga Be Safe
82 Tomasz Grzelka Śrem Runner’s Power
83 Błażej Grzemski Borek Wielkopolski KB MIŚ BOREK WLKP.
84 Krzysztof Grzesiak Śrem LO ŚREM
85 Karol Grzeszczak Gostyń
86 Marzena Handke Gostyń
87 Joanna Handke Gostyń
88 Donat Hansz Piaski Netbox Biega
89 Adam Henzel Piaski
90 Michał Jagodzik Leszno
91 Krzysztof Jakuszek Piaski CEGIELNIA Piaski
92 Przemek Janicki Gostyń Straż Pożarna Gostyń
93 Karol Jankowiak Krobia
94 Eryk Jankowski Piaski
95 Jerzy Janowicz leszno LKS BŁĘKITNI OSOWA SIEŃ
96 Wojciech Janowicz Rydzyna # SzymanowskiTeam
97 Hubert Jaronski Gostyn
98 Dariusz Jarosik Nowe Skalmierzyce
99 Milena Jarożek Gostyń 1990
100 Michał Jaskierski Gostyń