VI KonstantyNOVA 10

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosinasortuj malejąco
1 Mateusz Koszuta 1992 Konojad nie
2 Grzegorz Klisowski 1980 ŚRODA WIELKOPOLSKA Polonia Środa nie
3 Maciej Szafrański 1987 Poznań #biegiemwlas nie
4 Damian Wesołowski 1989 Luboń nie
5 Marcin Kosicki 1973 Głuchowo Biegacze Ściemniacze nie
6 Katarzyna Strzałkowska 1981 Luboń nie
7 Damian Żak 1991 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo nie
8 Marta Olczak-Nowak 1979 Rabowice RS Architektura Team nie
9 Ewa Kamińska 1954 Poznań nie
10 Kacper Jerzy Kmiecik 2004 Błocko #FeiferTeam nie
11 Piotr Maćkowski 1981 Kościan nie
12 Angelika Grabińska 1980 Komorniki nie
13 Patryk Górniak 1988 Luboń Świerczewo Run nie
14 Marek Makowski 1976 Śrem nie
15 Damian Śliwczyński 1989 Śmigiel Team Bieganie Na Śniadanie nie
16 Agnieszka Golak 1976 Wyrzeka Runner's Power nie
17 Dominik Simon 1990 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo nie
18 MARIUSZ JUŚKOWIAK 1966 swarzędz nie
19 Grzegorz Kozłowski 1983 Września Night Runners Września/Szymkowiak Team nie
20 Damian Ciesielski 1994 Konarzewo nie
21 Marta Stryjakowska 1981 Poznań BULA TEAM nie
22 Norbert Skrzypczak 1988 Poznań nie
23 Kuba Szczęsny 1995 Buk nie
24 Monika Hauser-Giers 1980 Nowy Lubosz nie
25 Jacek Sołtysiak 1975 Czempiń Stowarzyszenie SAMI SWOI nie
26 Tomasz Jąder 1988 Wolkowo - nie
27 Roman ROŻKOWSKI 1958 ŚREM nie
28 Anna Dydymska 1983 Puszczykowo nie
29 Joanna Jankowska 1973 Brodnica aktywnie.fit nie
30 Grzegorz Skałecki 1979 Kościan TGV CLUB KOŚCIAN nie
31 Paweł Zaremba 1982 Poznań BULA TEAM nie
32 Jagoda Charlęża 1990 Poznań Charlęża zawsze zwycięża nie
33 Wiktor Dębowski 1987 Czempiń ChampionMan Team nie
34 Maja Kozłowska 2008 Września Akademia Lekkoatletyczna Tomasza Szymkowiaka nie
35 Monika Tomaszewska 1978 Komorniki WLKP Mountains Ultra nie
36 Krzysztof Smus 1981 Kamionki nie
37 Łukasz Dolata 1973 Puszczykowo LUKASport nie
38 KRZYSZTOF WILCZYNSKI 1960 POZNAN nie
39 Włodzimierz Pawłowski 1962 Poznań nie
40 Krzysztof Tyliński 1973 Poznań nie
41 Marcin Szczukocki 1994 Jastrowie Team TERMINATORun nie
42 Dawid Tomaszewski 1976 Komorniki WLKP Mountains Ultra nie
43 Piotr Czyżak 1961 Puszczykowo nie
44 Magdalena Fabian 1987 Poznań nie
45 Damian Sieradzon 1982 Sławienko Puzoners:) nie
46 Tomasz Karpiński 1981 Poznań nie
47 Daniel Szczygieł 1997 Poznań nie
48 Agnieszka Stróżyk 1988 Wiry nie
49 Emilia Dwojna 1978 Osiecznica nie
50 Karolina Kończal 1984 Walerianowo nie
51 Sabina Stołowska 1982 Poznań #ŚwierczewoRun nie
52 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno nie
53 Andrzej Zwierzchowski 1971 Poznań nie
54 Krzysztof Mansfeld 1986 Śrem nie
55 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run nie
56 Zbigniew Łacek 1973 Poznań 12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej/K.D nie
57 Robert Wysocki 1979 Czempiń Stowarzyszenie SAMI SWOI nie
58 Grzegorz Pisarczyk 1989 Poznań nie
59 Arkadiusz Okuniewicz 1990 Dąbrowa nie
60 Mirosław Kaczmarek 1991 Śrem Runner's Power Śrem nie
61 Anita Mansfeld 1986 Śrem nie
62 Łukasz Żyłka 1992 Wiry nie
63 Łukasz Konstańczak 1982 Komorniki Rankor Athletics nie
64 Jakub Michalak 1993 Ludwikowo / Night Runners nie
65 Wiesław Brodziszewski 1959 Swarzędz BRODEX TEAM SWARZĘDZ nie
66 Sławomir Wachowiak 1968 Śrem nie
67 Lidia Górniak 1984 Luboń Świerczewo Run nie
68 Damian Gronek 1987 Głuchowo Kulawe Dziki Team nie
69 Szymon Ratajczak 1993 Kamieniec One Step nie
70 Marcin Dolata 1974 Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę nie
71 Marek Matuszewski 1972 Śrem Runner's Power nie
72 Krzysztof Królczyk 1985 Plewiska nie
73 Bronisław Szczepaniak 1951 KĘDZIERZYN-KOŹLE nie
74 Dariusz Perz 1986 Szczuczyn nie
75 Katarzyna Kozłowska 1981 Poznań #biegiemwlas nie
76 Maciej Ratajszczak 1988 Gorzyce Kulawe Dziki Team nie
77 Katarzyna Dolata 1979 Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę nie
78 Marcin Szczur 1983 Kościan nie
79 Arkadiusz Paluszewski 1983 Mosina 31 Baza Lotnictwa Taktycznego tak
80 Darek Król 1967 Świątniki Wybiegać Marzenia team tak
81 Maria Wancek 1985 Drużyna tak
82 Karol Borowski 1990 Krosno Nadl. Konstantynowo tak
83 Marcin Nowak 1984 Mosina Krakowiak Ultra Team tak
84 Marta Szewczyk 1983 Krosno tak
85 Karolina Jarczyńska 1980 Mosina Mosina Biega tak
86 Katarzyna Wiśniewska 2006 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo tak
87 Agnieszka Zerba 1981 Pecna tak
88 Marcin Chudzinski 1981 Mosina MOSINA BIEGA. tak
89 Iza Wolarczak 1984 Pecna Stowarzyszenie SAMI SWOI tak
90 Krzysztof Szefer 1981 Mosina Mosina tak
91 Łukasz Osiurak 1985 Drużyna Syn Lasu tak
92 Tomasz FABISIAK 1973 Krosinko Krosinko Biega :-) tak
93 Agnieszka Wiśniewska 1980 Mosina tak
94 Tomasz Szymański 1968 Mosina tak
95 Jolanta Szczygieł 1983 Mosina tak
96 Magdalena Janicka 1980 Mosina tak
97 Renata Szymańska-Obidzińska 1976 Mosina RS Architektura Team tak
98 Artur Leśniczak 1989 Mosina tak
99 Piotr Załuski 1973 Pecna WLKP Mountains Ultra tak
100 Wiesław Krakowiak 1964 Mosina KRAKOWIAK TEAM tak