VI KonstantyNOVA 10

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Joanna Jankowska 1973 Brodnica aktywnie.fit nie
2 Kuba Szczęsny 1995 Buk nie
3 Kacper Jerzy Kmiecik 2004 Błocko #FeiferTeam nie
4 Jacek Sołtysiak 1975 Czempiń Stowarzyszenie SAMI SWOI nie
5 Wiktor Dębowski 1987 Czempiń ChampionMan Team nie
6 Robert Wysocki 1979 Czempiń Stowarzyszenie SAMI SWOI nie
7 Arkadiusz Okuniewicz 1990 Dąbrowa nie
8 Maria Wancek 1985 Drużyna tak
9 Łukasz Osiurak 1985 Drużyna Syn Lasu tak
10 Michał Szczepaniak 1984 Drużyna Doradztwo Gospodarcze Michał Szczepaniak tak
11 Paweł Wancek 1985 Drużyna tak
12 Radosław Wojszcz 1984 Dymaczewo Stare POVVER tak
13 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno nie
14 Maciej Ratajszczak 1988 Gorzyce Kulawe Dziki Team nie
15 Marcin Kosicki 1973 Głuchowo Biegacze Ściemniacze nie
16 Damian Gronek 1987 Głuchowo Kulawe Dziki Team nie
17 Marcin Szczukocki 1994 Jastrowie Team TERMINATORun nie
18 Szymon Ratajczak 1993 Kamieniec One Step nie
19 Krzysztof Smus 1981 Kamionki nie
20 Bronisław Szczepaniak 1951 KĘDZIERZYN-KOŹLE nie
21 Angelika Grabińska 1980 Komorniki nie
22 Monika Tomaszewska 1978 Komorniki WLKP Mountains Ultra nie
23 Dawid Tomaszewski 1976 Komorniki WLKP Mountains Ultra nie
24 Łukasz Konstańczak 1982 Komorniki Rankor Athletics nie
25 Damian Ciesielski 1994 Konarzewo nie
26 Mateusz Koszuta 1992 Konojad nie
27 Piotr Maćkowski 1981 Kościan nie
28 Grzegorz Skałecki 1979 Kościan TGV CLUB KOŚCIAN nie
29 Marcin Szczur 1983 Kościan nie
30 Tomasz FABISIAK 1973 Krosinko Krosinko Biega :-) tak
31 Józef Linke 1964 Krosinko Krosinko Biega :-) tak
32 Anna Leśniewska 1986 Krosinko tak
33 Karol Borowski 1990 Krosno Nadl. Konstantynowo tak
34 Marta Szewczyk 1983 Krosno tak
35 Michał Woźniak 1977 Krosno Biegacze Ściemniacze tak
36 Julita Wierzbińska 1988 Krosno tak
37 Piotr Fiksa 1977 Krosno Biegacze Ściemniacze tak
38 Robert Wojtkowiak 1985 Krosno tak
39 Katarzyna Fiksa 1979 Krosno Biegacze Ściemniacze tak
40 Damian Wesołowski 1989 Luboń nie
41 Katarzyna Strzałkowska 1981 Luboń nie
42 Patryk Górniak 1988 Luboń Świerczewo Run nie
43 Lidia Górniak 1984 Luboń Świerczewo Run nie
44 Jakub Michalak 1993 Ludwikowo / Night Runners nie
45 Paweł Bednarz 1973 Mieczewo tak
46 Arkadiusz Paluszewski 1983 Mosina 31 Baza Lotnictwa Taktycznego tak
47 Marcin Nowak 1984 Mosina Krakowiak Ultra Team tak
48 Karolina Jarczyńska 1980 Mosina Mosina Biega tak
49 Katarzyna Wiśniewska 2006 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo tak
50 Marcin Chudzinski 1981 Mosina MOSINA BIEGA. tak
51 Krzysztof Szefer 1981 Mosina Mosina tak
52 Agnieszka Wiśniewska 1980 Mosina tak
53 Tomasz Szymański 1968 Mosina tak
54 Jolanta Szczygieł 1983 Mosina tak
55 Renata Szymańska-Obidzińska 1976 Mosina RS Architektura Team tak
56 Magdalena Janicka 1980 Mosina tak
57 Artur Leśniczak 1989 Mosina tak
58 Wiesław Krakowiak 1964 Mosina KRAKOWIAK TEAM tak
59 Blanka Kleiber 2008 Mosina juvenia puszczykowo tak
60 Małgorzata Piechowiak 1966 Mosina Adrenalina Fitnes Team tak
61 Albert Napierała 1973 Mosina tak
62 Michał Kleiber 1978 Mosina tak
63 Mariusz Obidziński 1974 Mosina RS Architektura Team tak
64 Dorota Krakowska 1973 Mosina Stowarzyszenie SAMI SWOI tak
65 Damian Zieliński 1995 Mosina tak
66 Łukasz Domański 1981 Mosina tak
67 Barbara Kleiber 1981 Mosina tak
68 Sonia Limanska 1988 Mosina tak
69 Robert Dymarski 1980 Mosina Mosina Biega tak
70 Alicja Lisiecka 1996 Mosina tak
71 Michał Krzyżek 1983 Mosina Sanfilippo Team tak
72 Tomasz Roeske 1971 Mosina tak
73 Małgorzata Putowska 1962 Mosina Biegacze Ściemniacze tak
74 Danuta Brodziak 1981 Mosina tak
75 Anna Sołtysiak-Krzyżek 1984 Mosina Sanfilippo Team tak
76 Paweł Lewandowski 1979 Mosina tak
77 Maciej Rapior 1987 Nowinki Szynszyl team tak
78 Monika Hauser-Giers 1980 Nowy Lubosz nie
79 Emilia Dwojna 1978 Osiecznica nie
80 Agnieszka Zerba 1981 Pecna tak
81 Iza Wolarczak 1984 Pecna Stowarzyszenie SAMI SWOI tak
82 Piotr Załuski 1973 Pecna WLKP Mountains Ultra tak
83 Tomasz Filimon 1978 Pecna IDMAR tak
84 Małgorzata Gawron 1988 Pecna tak
85 Krzysztof Królczyk 1985 Plewiska nie
86 Maciej Szafrański 1987 Poznań #biegiemwlas nie
87 Ewa Kamińska 1954 Poznań nie
88 Norbert Skrzypczak 1988 Poznań nie
89 Marta Stryjakowska 1981 Poznań BULA TEAM nie
90 Jagoda Charlęża 1990 Poznań Charlęża zawsze zwycięża nie
91 Paweł Zaremba 1982 Poznań BULA TEAM nie
92 Włodzimierz Pawłowski 1962 Poznań nie
93 KRZYSZTOF WILCZYNSKI 1960 POZNAN nie
94 Krzysztof Tyliński 1973 Poznań nie
95 Magdalena Fabian 1987 Poznań nie
96 Tomasz Karpiński 1981 Poznań nie
97 Daniel Szczygieł 1997 Poznań nie
98 Sabina Stołowska 1982 Poznań #ŚwierczewoRun nie
99 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run nie
100 Andrzej Zwierzchowski 1971 Poznań nie