VI KonstantyNOVA 10

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Agnieszka Zerba 1981 Pecna tak
2 Agnieszka Golak 1976 Wyrzeka Runner's Power nie
3 Agnieszka Wiśniewska 1980 Mosina tak
4 Agnieszka Stróżyk 1988 Wiry nie
5 Albert Napierała 1973 Mosina tak
6 Alicja Lisiecka 1996 Mosina tak
7 Andrzej Zwierzchowski 1971 Poznań nie
8 Angelika Grabińska 1980 Komorniki nie
9 Anita Mansfeld 1986 Śrem nie
10 Anna Dydymska 1983 Puszczykowo nie
11 Anna Sołtysiak-Krzyżek 1984 Mosina Sanfilippo Team tak
12 Anna Wiśniewska 1982 Świątniki Azyl Biegacza Sklep z Pasją tak
13 Anna Leśniewska 1986 Krosinko tak
14 Arkadiusz Paluszewski 1983 Mosina 31 Baza Lotnictwa Taktycznego tak
15 Arkadiusz Okuniewicz 1990 Dąbrowa nie
16 Artur Leśniczak 1989 Mosina tak
17 Barbara Kleiber 1981 Mosina tak
18 Blanka Kleiber 2008 Mosina juvenia puszczykowo tak
19 Bronisław Szczepaniak 1951 KĘDZIERZYN-KOŹLE nie
20 Damian Wesołowski 1989 Luboń nie
21 Damian Żak 1991 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo nie
22 Damian Śliwczyński 1989 Śmigiel Team Bieganie Na Śniadanie nie
23 Damian Ciesielski 1994 Konarzewo nie
24 Damian Sieradzon 1982 Sławienko Puzoners:) nie
25 Damian Zieliński 1995 Mosina tak
26 Damian Gronek 1987 Głuchowo Kulawe Dziki Team nie
27 Daniel Szczygieł 1997 Poznań nie
28 Danuta Brodziak 1981 Mosina tak
29 Darek Król 1967 Świątniki Wybiegać Marzenia team tak
30 Dariusz Perz 1986 Szczuczyn nie
31 Dawid Tomaszewski 1976 Komorniki WLKP Mountains Ultra nie
32 Dominik Simon 1990 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo nie
33 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run nie
34 Dorota Krakowska 1973 Mosina Stowarzyszenie SAMI SWOI tak
35 Emilia Dwojna 1978 Osiecznica nie
36 Ewa Kamińska 1954 Poznań nie
37 Grzegorz Klisowski 1980 ŚRODA WIELKOPOLSKA Polonia Środa nie
38 Grzegorz Kozłowski 1983 Września Night Runners Września/Szymkowiak Team nie
39 Grzegorz Skałecki 1979 Kościan TGV CLUB KOŚCIAN nie
40 Grzegorz Pisarczyk 1989 Poznań nie
41 Iza Wolarczak 1984 Pecna Stowarzyszenie SAMI SWOI tak
42 Jacek Sołtysiak 1975 Czempiń Stowarzyszenie SAMI SWOI nie
43 Jagoda Charlęża 1990 Poznań Charlęża zawsze zwycięża nie
44 Jakub Michalak 1993 Ludwikowo / Night Runners nie
45 Joanna Jankowska 1973 Brodnica aktywnie.fit nie
46 Jolanta Szczygieł 1983 Mosina tak
47 Józef Linke 1964 Krosinko Krosinko Biega :-) tak
48 Julita Wierzbińska 1988 Krosno tak
49 Kacper Jerzy Kmiecik 2004 Błocko #FeiferTeam nie
50 Karol Borowski 1990 Krosno Nadl. Konstantynowo tak
51 Karolina Jarczyńska 1980 Mosina Mosina Biega tak
52 Karolina Kończal 1984 Walerianowo nie
53 Katarzyna Strzałkowska 1981 Luboń nie
54 Katarzyna Wiśniewska 2006 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo tak
55 Katarzyna Fiksa 1979 Krosno Biegacze Ściemniacze tak
56 Katarzyna Kozłowska 1981 Poznań #biegiemwlas nie
57 Katarzyna Dolata 1979 Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę nie
58 Krzysztof Szefer 1981 Mosina Mosina tak
59 Krzysztof Smus 1981 Kamionki nie
60 KRZYSZTOF WILCZYNSKI 1960 POZNAN nie
61 Krzysztof Tyliński 1973 Poznań nie
62 Krzysztof Mansfeld 1986 Śrem nie
63 Krzysztof Królczyk 1985 Plewiska nie
64 Kuba Szczęsny 1995 Buk nie
65 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno nie
66 Lidia Górniak 1984 Luboń Świerczewo Run nie
67 Maciej Szafrański 1987 Poznań #biegiemwlas nie
68 Maciej Rapior 1987 Nowinki Szynszyl team tak
69 Maciej Ratajszczak 1988 Gorzyce Kulawe Dziki Team nie
70 Magdalena Janicka 1980 Mosina tak
71 Magdalena Fabian 1987 Poznań nie
72 Maja Kozłowska 2008 Września Akademia Lekkoatletyczna Tomasza Szymkowiaka nie
73 Marcin Nowak 1984 Mosina Krakowiak Ultra Team tak
74 Marcin Kosicki 1973 Głuchowo Biegacze Ściemniacze nie
75 Marcin Chudzinski 1981 Mosina MOSINA BIEGA. tak
76 Marcin Szczukocki 1994 Jastrowie Team TERMINATORun nie
77 Marcin Dolata 1974 Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę nie
78 Marcin Szczur 1983 Kościan nie
79 Marek Makowski 1976 Śrem nie
80 Marek Matuszewski 1972 Śrem Runner's Power nie
81 Maria Wancek 1985 Drużyna tak
82 MARIUSZ JUŚKOWIAK 1966 swarzędz nie
83 Mariusz Obidziński 1974 Mosina RS Architektura Team tak
84 Marta Szewczyk 1983 Krosno tak
85 Marta Olczak-Nowak 1979 Rabowice RS Architektura Team nie
86 Marta Stryjakowska 1981 Poznań BULA TEAM nie
87 Mateusz Koszuta 1992 Konojad nie
88 Małgorzata Piechowiak 1966 Mosina Adrenalina Fitnes Team tak
89 Małgorzata Gawron 1988 Pecna tak
90 Małgorzata Putowska 1962 Mosina Biegacze Ściemniacze tak
91 Michał Woźniak 1977 Krosno Biegacze Ściemniacze tak
92 Michał Kleiber 1978 Mosina tak
93 Michał Szczepaniak 1984 Drużyna Doradztwo Gospodarcze Michał Szczepaniak tak
94 Michał Krzyżek 1983 Mosina Sanfilippo Team tak
95 Mirosław Kaczmarek 1991 Śrem Runner's Power Śrem nie
96 Monika Hauser-Giers 1980 Nowy Lubosz nie
97 Monika Tomaszewska 1978 Komorniki WLKP Mountains Ultra nie
98 Norbert Skrzypczak 1988 Poznań nie
99 Patryk Górniak 1988 Luboń Świerczewo Run nie
100 Paweł Zaremba 1982 Poznań BULA TEAM nie