VI KonstantyNOVA 10

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Bronisław Szczepaniak 1951 KĘDZIERZYN-KOŹLE nie
2 Ewa Kamińska 1954 Poznań nie
3 Roman ROŻKOWSKI 1958 ŚREM nie
4 Wiesław Brodziszewski 1959 Swarzędz BRODEX TEAM SWARZĘDZ nie
5 KRZYSZTOF WILCZYNSKI 1960 POZNAN nie
6 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno nie
7 Piotr Czyżak 1961 Puszczykowo nie
8 Małgorzata Putowska 1962 Mosina Biegacze Ściemniacze tak
9 Włodzimierz Pawłowski 1962 Poznań nie
10 Wiesław Krakowiak 1964 Mosina KRAKOWIAK TEAM tak
11 Józef Linke 1964 Krosinko Krosinko Biega :-) tak
12 MARIUSZ JUŚKOWIAK 1966 swarzędz nie
13 Małgorzata Piechowiak 1966 Mosina Adrenalina Fitnes Team tak
14 Darek Król 1967 Świątniki Wybiegać Marzenia team tak
15 Sławomir Wachowiak 1968 Śrem nie
16 Tomasz Szymański 1968 Mosina tak
17 Tomasz Roeske 1971 Mosina tak
18 Andrzej Zwierzchowski 1971 Poznań nie
19 Marek Matuszewski 1972 Śrem Runner's Power nie
20 Dorota Krakowska 1973 Mosina Stowarzyszenie SAMI SWOI tak
21 Piotr Załuski 1973 Pecna WLKP Mountains Ultra tak
22 Łukasz Dolata 1973 Puszczykowo LUKASport nie
23 Krzysztof Tyliński 1973 Poznań nie
24 Albert Napierała 1973 Mosina tak
25 Zbigniew Łacek 1973 Poznań 12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej/K.D nie
26 Joanna Jankowska 1973 Brodnica aktywnie.fit nie
27 Marcin Kosicki 1973 Głuchowo Biegacze Ściemniacze nie
28 Tomasz FABISIAK 1973 Krosinko Krosinko Biega :-) tak
29 Paweł Bednarz 1973 Mieczewo tak
30 Mariusz Obidziński 1974 Mosina RS Architektura Team tak
31 Marcin Dolata 1974 Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę nie
32 Jacek Sołtysiak 1975 Czempiń Stowarzyszenie SAMI SWOI nie
33 Marek Makowski 1976 Śrem nie
34 Agnieszka Golak 1976 Wyrzeka Runner's Power nie
35 Renata Szymańska-Obidzińska 1976 Mosina RS Architektura Team tak
36 Dawid Tomaszewski 1976 Komorniki WLKP Mountains Ultra nie
37 Piotr Fiksa 1977 Krosno Biegacze Ściemniacze tak
38 Michał Woźniak 1977 Krosno Biegacze Ściemniacze tak
39 Emilia Dwojna 1978 Osiecznica nie
40 Monika Tomaszewska 1978 Komorniki WLKP Mountains Ultra nie
41 Tomasz Filimon 1978 Pecna IDMAR tak
42 Michał Kleiber 1978 Mosina tak
43 Grzegorz Skałecki 1979 Kościan TGV CLUB KOŚCIAN nie
44 Robert Wysocki 1979 Czempiń Stowarzyszenie SAMI SWOI nie
45 Katarzyna Dolata 1979 Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę nie
46 Marta Olczak-Nowak 1979 Rabowice RS Architektura Team nie
47 Paweł Lewandowski 1979 Mosina tak
48 Katarzyna Fiksa 1979 Krosno Biegacze Ściemniacze tak
49 Agnieszka Wiśniewska 1980 Mosina tak
50 Grzegorz Klisowski 1980 ŚRODA WIELKOPOLSKA Polonia Środa nie
51 Robert Dymarski 1980 Mosina Mosina Biega tak
52 Angelika Grabińska 1980 Komorniki nie
53 Karolina Jarczyńska 1980 Mosina Mosina Biega tak
54 Monika Hauser-Giers 1980 Nowy Lubosz nie
55 Magdalena Janicka 1980 Mosina tak
56 Krzysztof Smus 1981 Kamionki nie
57 Marta Stryjakowska 1981 Poznań BULA TEAM nie
58 Agnieszka Zerba 1981 Pecna tak
59 Krzysztof Szefer 1981 Mosina Mosina tak
60 Łukasz Domański 1981 Mosina tak
61 Katarzyna Kozłowska 1981 Poznań #biegiemwlas nie
62 Katarzyna Strzałkowska 1981 Luboń nie
63 Marcin Chudzinski 1981 Mosina MOSINA BIEGA. tak
64 Danuta Brodziak 1981 Mosina tak
65 Piotr Maćkowski 1981 Kościan nie
66 Barbara Kleiber 1981 Mosina tak
67 Tomasz Karpiński 1981 Poznań nie
68 Sabina Stołowska 1982 Poznań #ŚwierczewoRun nie
69 Łukasz Konstańczak 1982 Komorniki Rankor Athletics nie
70 Anna Wiśniewska 1982 Świątniki Azyl Biegacza Sklep z Pasją tak
71 Damian Sieradzon 1982 Sławienko Puzoners:) nie
72 Paweł Zaremba 1982 Poznań BULA TEAM nie
73 Marcin Szczur 1983 Kościan nie
74 Michał Krzyżek 1983 Mosina Sanfilippo Team tak
75 Marta Szewczyk 1983 Krosno tak
76 Anna Dydymska 1983 Puszczykowo nie
77 Jolanta Szczygieł 1983 Mosina tak
78 Arkadiusz Paluszewski 1983 Mosina 31 Baza Lotnictwa Taktycznego tak
79 Grzegorz Kozłowski 1983 Września Night Runners Września/Szymkowiak Team nie
80 Radosław Wojszcz 1984 Dymaczewo Stare POVVER tak
81 Michał Szczepaniak 1984 Drużyna Doradztwo Gospodarcze Michał Szczepaniak tak
82 Anna Sołtysiak-Krzyżek 1984 Mosina Sanfilippo Team tak
83 Karolina Kończal 1984 Walerianowo nie
84 Lidia Górniak 1984 Luboń Świerczewo Run nie
85 Iza Wolarczak 1984 Pecna Stowarzyszenie SAMI SWOI tak
86 Marcin Nowak 1984 Mosina Krakowiak Ultra Team tak
87 Krzysztof Królczyk 1985 Plewiska nie
88 Robert Wojtkowiak 1985 Krosno tak
89 Paweł Wancek 1985 Drużyna tak
90 Maria Wancek 1985 Drużyna tak
91 Łukasz Osiurak 1985 Drużyna Syn Lasu tak
92 Anita Mansfeld 1986 Śrem nie
93 Anna Leśniewska 1986 Krosinko tak
94 Krzysztof Mansfeld 1986 Śrem nie
95 Dariusz Perz 1986 Szczuczyn nie
96 Maciej Szafrański 1987 Poznań #biegiemwlas nie
97 Wiktor Dębowski 1987 Czempiń ChampionMan Team nie
98 Magdalena Fabian 1987 Poznań nie
99 Maciej Rapior 1987 Nowinki Szynszyl team tak
100 Damian Gronek 1987 Głuchowo Kulawe Dziki Team nie