VI KonstantyNOVA 10

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Katarzyna Strzałkowska 1981 Luboń nie
2 Karolina Kończal 1984 Walerianowo nie
3 Tomasz Szymański 1968 Mosina tak
4 Damian Zieliński 1995 Mosina tak
5 Tomasz Roeske 1971 Mosina tak
6 Agnieszka Zerba 1981 Pecna tak
7 Paweł Wancek 1985 Drużyna tak
8 Sonia Limanska 1988 Mosina tak
9 Anna Leśniewska 1986 Krosinko tak
10 Grzegorz Pisarczyk 1989 Poznań nie
11 Artur Leśniczak 1989 Mosina tak
12 Dariusz Perz 1986 Szczuczyn nie
13 MARIUSZ JUŚKOWIAK 1966 swarzędz nie
14 Roman ROŻKOWSKI 1958 ŚREM nie
15 Maria Wancek 1985 Drużyna tak
16 Małgorzata Gawron 1988 Pecna tak
17 Robert Wojtkowiak 1985 Krosno tak
18 Albert Napierała 1973 Mosina tak
19 Paweł Bednarz 1973 Mieczewo tak
20 Anna Dydymska 1983 Puszczykowo nie
21 Alicja Lisiecka 1996 Mosina tak
22 Daniel Szczygieł 1997 Poznań nie
23 Krzysztof Smus 1981 Kamionki nie
24 Ewa Kamińska 1954 Poznań nie
25 Danuta Brodziak 1981 Mosina tak
26 KRZYSZTOF WILCZYNSKI 1960 POZNAN nie
27 Piotr Maćkowski 1981 Kościan nie
28 Łukasz Domański 1981 Mosina tak
29 Włodzimierz Pawłowski 1962 Poznań nie
30 Angelika Grabińska 1980 Komorniki nie
31 Julita Wierzbińska 1988 Krosno tak
32 Jolanta Szczygieł 1983 Mosina tak
33 Piotr Czyżak 1961 Puszczykowo nie
34 Damian Ciesielski 1994 Konarzewo nie
35 Paweł Lewandowski 1979 Mosina tak
36 Arkadiusz Okuniewicz 1990 Dąbrowa nie
37 Marcin Szczur 1983 Kościan nie
38 Magdalena Fabian 1987 Poznań nie
39 Norbert Skrzypczak 1988 Poznań nie
40 Agnieszka Stróżyk 1988 Wiry nie
41 Michał Kleiber 1978 Mosina tak
42 Agnieszka Wiśniewska 1980 Mosina tak
43 Sławomir Wachowiak 1968 Śrem nie
44 Emilia Dwojna 1978 Osiecznica nie
45 Damian Wesołowski 1989 Luboń nie
46 Marta Szewczyk 1983 Krosno tak
47 Andrzej Zwierzchowski 1971 Poznań nie
48 Krzysztof Tyliński 1973 Poznań nie
49 Barbara Kleiber 1981 Mosina tak
50 Magdalena Janicka 1980 Mosina tak
51 Marek Makowski 1976 Śrem nie
52 Bronisław Szczepaniak 1951 KĘDZIERZYN-KOŹLE nie
53 Krzysztof Królczyk 1985 Plewiska nie
54 Krzysztof Mansfeld 1986 Śrem nie
55 Monika Hauser-Giers 1980 Nowy Lubosz nie
56 Mateusz Koszuta 1992 Konojad nie
57 Łukasz Żyłka 1992 Wiry nie
58 Kuba Szczęsny 1995 Buk nie
59 Anita Mansfeld 1986 Śrem nie
60 Tomasz Karpiński 1981 Poznań nie
61 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno nie
62 Agnieszka Golak 1976 Wyrzeka Runner's Power nie
63 Marek Matuszewski 1972 Śrem Runner's Power nie
64 Karolina Jarczyńska 1980 Mosina Mosina Biega tak
65 Robert Dymarski 1980 Mosina Mosina Biega tak
66 Tomasz FABISIAK 1973 Krosinko Krosinko Biega :-) tak
67 Józef Linke 1964 Krosinko Krosinko Biega :-) tak
68 Tomasz Jąder 1988 Wolkowo - nie
69 Lidia Górniak 1984 Luboń Świerczewo Run nie
70 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run nie
71 Patryk Górniak 1988 Luboń Świerczewo Run nie
72 Grzegorz Klisowski 1980 ŚRODA WIELKOPOLSKA Polonia Środa nie
73 Monika Tomaszewska 1978 Komorniki WLKP Mountains Ultra nie
74 Piotr Załuski 1973 Pecna WLKP Mountains Ultra tak
75 Dawid Tomaszewski 1976 Komorniki WLKP Mountains Ultra nie
76 Wiesław Brodziszewski 1959 Swarzędz BRODEX TEAM SWARZĘDZ nie
77 Darek Król 1967 Świątniki Wybiegać Marzenia team tak
78 Katarzyna Wiśniewska 2006 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo tak
79 Wiktor Dębowski 1987 Czempiń ChampionMan Team nie
80 Małgorzata Piechowiak 1966 Mosina Adrenalina Fitnes Team tak
81 Mirosław Kaczmarek 1991 Śrem Runner's Power Śrem nie
82 Michał Krzyżek 1983 Mosina Sanfilippo Team tak
83 Anna Sołtysiak-Krzyżek 1984 Mosina Sanfilippo Team tak
84 Marta Stryjakowska 1981 Poznań BULA TEAM nie
85 Paweł Zaremba 1982 Poznań BULA TEAM nie
86 Joanna Jankowska 1973 Brodnica aktywnie.fit nie
87 Grzegorz Kozłowski 1983 Września Night Runners Września/Szymkowiak Team nie
88 Damian Żak 1991 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo nie
89 Dominik Simon 1990 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo nie
90 Blanka Kleiber 2008 Mosina juvenia puszczykowo tak
91 Marta Olczak-Nowak 1979 Rabowice RS Architektura Team nie
92 Mariusz Obidziński 1974 Mosina RS Architektura Team tak
93 Renata Szymańska-Obidzińska 1976 Mosina RS Architektura Team tak
94 Arkadiusz Paluszewski 1983 Mosina 31 Baza Lotnictwa Taktycznego tak
95 Grzegorz Skałecki 1979 Kościan TGV CLUB KOŚCIAN nie
96 Krzysztof Szefer 1981 Mosina Mosina tak
97 Jagoda Charlęża 1990 Poznań Charlęża zawsze zwycięża nie
98 Damian Śliwczyński 1989 Śmigiel Team Bieganie Na Śniadanie nie
99 Łukasz Osiurak 1985 Drużyna Syn Lasu tak
100 Wiesław Krakowiak 1964 Mosina KRAKOWIAK TEAM tak