VI KonstantyNOVA 10

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Paweł Bednarz 1973 Mieczewo tak
2 Karol Borowski 1990 Krosno Nadl. Konstantynowo tak
3 Danuta Brodziak 1981 Mosina tak
4 Wiesław Brodziszewski 1959 Swarzędz BRODEX TEAM SWARZĘDZ nie
5 Jagoda Charlęża 1990 Poznań Charlęża zawsze zwycięża nie
6 Marcin Chudzinski 1981 Mosina MOSINA BIEGA. tak
7 Damian Ciesielski 1994 Konarzewo nie
8 Piotr Czyżak 1961 Puszczykowo nie
9 Wiktor Dębowski 1987 Czempiń ChampionMan Team nie
10 Łukasz Dolata 1973 Puszczykowo LUKASport nie
11 Marcin Dolata 1974 Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę nie
12 Katarzyna Dolata 1979 Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę nie
13 Łukasz Domański 1981 Mosina tak
14 Emilia Dwojna 1978 Osiecznica nie
15 Anna Dydymska 1983 Puszczykowo nie
16 Robert Dymarski 1980 Mosina Mosina Biega tak
17 Magdalena Fabian 1987 Poznań nie
18 Tomasz FABISIAK 1973 Krosinko Krosinko Biega :-) tak
19 Piotr Fiksa 1977 Krosno Biegacze Ściemniacze tak
20 Katarzyna Fiksa 1979 Krosno Biegacze Ściemniacze tak
21 Tomasz Filimon 1978 Pecna IDMAR tak
22 Małgorzata Gawron 1988 Pecna tak
23 Agnieszka Golak 1976 Wyrzeka Runner's Power nie
24 Patryk Górniak 1988 Luboń Świerczewo Run nie
25 Lidia Górniak 1984 Luboń Świerczewo Run nie
26 Angelika Grabińska 1980 Komorniki nie
27 Damian Gronek 1987 Głuchowo Kulawe Dziki Team nie
28 Monika Hauser-Giers 1980 Nowy Lubosz nie
29 Tomasz Jąder 1988 Wolkowo - nie
30 Magdalena Janicka 1980 Mosina tak
31 Joanna Jankowska 1973 Brodnica aktywnie.fit nie
32 Karolina Jarczyńska 1980 Mosina Mosina Biega tak
33 MARIUSZ JUŚKOWIAK 1966 swarzędz nie
34 Mirosław Kaczmarek 1991 Śrem Runner's Power Śrem nie
35 Ewa Kamińska 1954 Poznań nie
36 Tomasz Karpiński 1981 Poznań nie
37 Blanka Kleiber 2008 Mosina juvenia puszczykowo tak
38 Michał Kleiber 1978 Mosina tak
39 Barbara Kleiber 1981 Mosina tak
40 Grzegorz Klisowski 1980 ŚRODA WIELKOPOLSKA Polonia Środa nie
41 Kacper Jerzy Kmiecik 2004 Błocko #FeiferTeam nie
42 Karolina Kończal 1984 Walerianowo nie
43 Łukasz Konstańczak 1982 Komorniki Rankor Athletics nie
44 Marcin Kosicki 1973 Głuchowo Biegacze Ściemniacze nie
45 Mateusz Koszuta 1992 Konojad nie
46 Maja Kozłowska 2008 Września Akademia Lekkoatletyczna Tomasza Szymkowiaka nie
47 Katarzyna Kozłowska 1981 Poznań #biegiemwlas nie
48 Grzegorz Kozłowski 1983 Września Night Runners Września/Szymkowiak Team nie
49 Wiesław Krakowiak 1964 Mosina KRAKOWIAK TEAM tak
50 Dorota Krakowska 1973 Mosina Stowarzyszenie SAMI SWOI tak
51 Darek Król 1967 Świątniki Wybiegać Marzenia team tak
52 Krzysztof Królczyk 1985 Plewiska nie
53 Michał Krzyżek 1983 Mosina Sanfilippo Team tak
54 Artur Leśniczak 1989 Mosina tak
55 Anna Leśniewska 1986 Krosinko tak
56 Paweł Lewandowski 1979 Mosina tak
57 Sonia Limanska 1988 Mosina tak
58 Józef Linke 1964 Krosinko Krosinko Biega :-) tak
59 Alicja Lisiecka 1996 Mosina tak
60 Piotr Maćkowski 1981 Kościan nie
61 Marek Makowski 1976 Śrem nie
62 Krzysztof Mansfeld 1986 Śrem nie
63 Anita Mansfeld 1986 Śrem nie
64 Marek Matuszewski 1972 Śrem Runner's Power nie
65 Jakub Michalak 1993 Ludwikowo / Night Runners nie
66 Albert Napierała 1973 Mosina tak
67 Marcin Nowak 1984 Mosina Krakowiak Ultra Team tak
68 Mariusz Obidziński 1974 Mosina RS Architektura Team tak
69 Arkadiusz Okuniewicz 1990 Dąbrowa nie
70 Marta Olczak-Nowak 1979 Rabowice RS Architektura Team nie
71 Łukasz Osiurak 1985 Drużyna Syn Lasu tak
72 Arkadiusz Paluszewski 1983 Mosina 31 Baza Lotnictwa Taktycznego tak
73 Włodzimierz Pawłowski 1962 Poznań nie
74 Dariusz Perz 1986 Szczuczyn nie
75 Małgorzata Piechowiak 1966 Mosina Adrenalina Fitnes Team tak
76 Grzegorz Pisarczyk 1989 Poznań nie
77 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run nie
78 Małgorzata Putowska 1962 Mosina Biegacze Ściemniacze tak
79 Maciej Rapior 1987 Nowinki Szynszyl team tak
80 Szymon Ratajczak 1993 Kamieniec One Step nie
81 Maciej Ratajszczak 1988 Gorzyce Kulawe Dziki Team nie
82 Tomasz Roeske 1971 Mosina tak
83 Roman ROŻKOWSKI 1958 ŚREM nie
84 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno nie
85 Damian Sieradzon 1982 Sławienko Puzoners:) nie
86 Dominik Simon 1990 Szczodrzykowo Ejbry Szczodrzykowo nie
87 Grzegorz Skałecki 1979 Kościan TGV CLUB KOŚCIAN nie
88 Norbert Skrzypczak 1988 Poznań nie
89 Damian Śliwczyński 1989 Śmigiel Team Bieganie Na Śniadanie nie
90 Krzysztof Smus 1981 Kamionki nie
91 Jacek Sołtysiak 1975 Czempiń Stowarzyszenie SAMI SWOI nie
92 Anna Sołtysiak-Krzyżek 1984 Mosina Sanfilippo Team tak
93 Sabina Stołowska 1982 Poznań #ŚwierczewoRun nie
94 Agnieszka Stróżyk 1988 Wiry nie
95 Marta Stryjakowska 1981 Poznań BULA TEAM nie
96 Katarzyna Strzałkowska 1981 Luboń nie
97 Maciej Szafrański 1987 Poznań #biegiemwlas nie
98 Michał Szczepaniak 1984 Drużyna Doradztwo Gospodarcze Michał Szczepaniak tak
99 Bronisław Szczepaniak 1951 KĘDZIERZYN-KOŹLE nie
100 Kuba Szczęsny 1995 Buk nie