Lista startowa - POZNAŃSKI BIEG OTWARCIA IGRZYSK - rywalizacja dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Paweł Bartczak 2008 Poznan
2 DOMINIK biernacik 2016 kozieglowy
3 Hanna Borowska 2016 Mosina UKS ORLIK MOSINA
4 Igor Buszewski 2015 Poznań
5 Iga Chąpinska 2015 Kostrzyn Przedszkole Nr 1
6 Adam Chojnacki 2012 Poznań SSP 29
7 Krzysiu Chrobak 2011 Poznan
8 Filip Chruściel 2007 Gruszczyn SP14 / Warta Poznań
9 Fabian Ciskowski 2014 Łódź
10 Milena Cur 2016 Popowo Kościelne
11 Michał Cur 2013 Popowo Kościelne
12 Franciszek Cybulski 2018 Poznań
13 Maksymilian Cybulski 2014 Poznań
14 Emilia Dąbrowska 2012 Poznań Ciśnij Emi Ciśnij
15 Monika Daniłowicz 2011 Krosno Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
16 Lena Daniłowicz 2016 Krosno
17 Adam Dudziak 2015 Poznań happy ways
18 Jan Dudziak 2013 Poznań happy ways
19 Hanna Dutkiewicz 2011 Poznań
20 Franciszek Dziubak 2016 Biedrusko
21 Zuzanna Dziubak 2014 Biedrusko
22 Alan Engler 2018 Poznań
23 Jakub Engler 2013 Poznań
24 Mikołaj Fabiś 2010 Poznań AZS Poznań
25 Kuba GIERA 2015 Poznań HERNIK TEAM
26 Ania GIERA 2017 Poznań HERNIK TEAM
27 Mikołaj Gorzelanny 2013 Obłotne Zabiegany Sulechów
28 Stanisław Graczyk 2011 Lubasz Lubaskie Lwy
29 Fryderyk Graczyk 2014 Lubasz Lubaskie Lwy
30 Leon Juśkiewicz 2017 Tarnowo Podgórne
31 Mikołaj Kamiński 2016 Poznań
32 Lena Kmiecik 2010 Łężyce
33 Antonina Korneluk 2012 Owińska
34 Michalinka Krajewska 2013 Opalenica
35 Nadia Krajewska 2017 Opalenica
36 JULIA KRUK 2012 KROSNO
37 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku
38 Piotr Lóssa 2015 Pewiska F84 team
39 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska F84 team
40 szymon MAJDANSKI 2012 Dziecmierowo
41 Miłosz Majdański 2014 Dziecmierowo
42 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań Maratończyk Poznań
43 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań
44 Julia Marcinkowska 2010 Poznań Posnania Poznań
45 Marcel Marcinkowski 2010 Gruszczyn Sks 13 Poznań
46 NIKODEM MATYLA 2010 LUBOŃ SP6 LUBOŃ
47 Piotr Melnyk 2016 Poznań Poszukiwacze Skarbów
48 Adrian Mihilewicz 2010 Rogoźno
49 Gabrysia Mirecka 2010 Poznań AZS Poznań
50 Vincent Mułkowski 2016 Porażyn Przedszkole Porażyn
51 Franciszek Mułkowski 2010 Porażyn SP Porażyn
52 Mateusz Pająk 2014 Skórzewo Hernik Team
53 Mikołaj Pietrasik 2009 Luboń SSP 14 Poznań / Warta Poznań
54 Jagoda Pietrasik 2014 Luboń
55 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia
56 Lea Polska 2016 Mosina
57 Leon Rurak 2010 Koziegłowy
58 Aleks Skowroński 2012 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
59 Kamil Skowroński 2016 Poznań Przedszkole Calineczka Poznań
60 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Pani
61 Wiktor Śliwa 2018 Plewiska
62 Pola Smoczyk 2017 Lusowo UKS Lusowo
63 Marcin Stróżyk 2013 Poznań
64 Michał Stróżyk 2016 Poznań
65 Ksawery Szenkonecht 2010 Poznań AZS Poznań
66 Kacper Szuda 2010 Plewiska Grom Plewiska
67 Leon Szuster 2016 Poznań
68 Remigiusz Szwed 2010 Lubasz Lubaskie Lwy
69 Gabriel Szwed 2015 Lubasz Lubaskie Lwy
70 Zofia Szymańska 2017 Poznań
71 Ulka Szymańska 2015 Poznań Przedszkole Kwiaty Polskie
72 Stanisław Szymczak 2010 Poznań AZS Poznań
73 Wojciech Szymczak 2008 Poznań AZS Poznań
74 Amelia Walczak 2015 Poznań
75 Alan Walczak 2012 Poznań Akademia Reissa
76 Aleksandra Waśkiewicz 2016 Poznań
77 Dominik Waśkiewicz 2008 Poznań
78 Tomasz Wielechowski 2017 Złotniki
79 Jakub Wilcząb 2007 Poznań
80 Konrad Winter 2017 Wiry
81 Krzysztof Winter 2015 Wiry
82 Janek Wyczkowski 2014 Poznań
83 Tomuś Wyczkowski 2017 Poznań
84 Oliwia Włodarczyk 2015 Plewiska F84 team
85 Zuzanna Zaremba 2007 Borek Wlkp UKS Jedynka Gostyń
86 Maksymilian Zaremba 2015 Borek Wlkp Wisła Borek Wlkp.
87 Maja Zduniewicz 2013 Poznań
88 Dominik Ziolkowski 2013 poznan
89 Hubert Ziolkowski 2011 poznan