Lista startowa - XXIX Bieg im. Stefana Bąka

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Miasto Klub sportowy Rywalizacja Opłata
1 Dariusz Bąk Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 10km Tak
2 Sebastian Baran Złotów 10km Tak
3 Piotr Bernacki Gleszczonek 10km Nie
4 Dawid Białek Nakło nad Notecią Luks Start Nakło 5km Tak
5 Piotr Chudzik Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA 5km Nie
6 Jakub Filipiak Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 5km Tak
7 Dorota Francikowska Dąbki MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM 10km Tak
8 Łukasz Gapiński Wąbrzeźno Born to run Chojnicki team 10km Nie
9 Grzegorz Gola markowo TG Sokól Gniewkowo 5km Tak
10 Artur Grota Solec Kujawski 10km Tak
11 Arkadiusz Hałka Łobez Trucht Łobez 10km Nie
12 Justyna Hałka Łobez Trucht Łobez 10km Nie
13 Mariusz Janczak Łobzenica Sokół Kościerzyn Wielki 5km Nie
14 Zbysław Kantorski Bydgoszcz Coca-Cola Runners 10km Tak
15 Paweł Kopertowicz Kaczory 5km Nie
16 Jacek Kucharski Chodzież 10km Nie
17 Adam Kucharski Budzyń 5km Nie
18 Sławomir Kużaj PIŁA 5km Nie
19 JANUSZ LENC BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ\ 10km Tak
20 Bartłomiej Lewandowski Wyrzysk Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 10km Nie
21 Karolina Maciejczak PIŁA 5km Nie
22 Tomasz Maluśki Śmieszkowo 5km Nie
23 Karol Marchlewski Piła 10km Nie
24 Kinga Mudyna Łobżenica 5km Nie
25 Olga Mudyna Łobżenica 5km Nie
26 Andrzej Napierała Gostyń MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM 10km Tak
27 iwona narewska osiek nad notecią 5km Nie
28 Angelika Niemczewska Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA 5km Nie
29 Łukasz Nowak KCYNIA #BIEGACZE 5km Nie
30 Maciej Olejniczak Wysoka 5km Nie
31 Ewelina Pajor Łobżenica 5km Nie
32 Marcin PALICKI Wysoka 10km Nie
33 Michał Pietrzak Szubin BBL SZUBIN 5km Nie
34 Jarosław Pikulik Trzeboń LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA 10km Nie
35 MARCIN WALDEMAR POLAWSKI Szubin BBL SZUBIN 5km Nie
36 Tomasz Radtka Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA 10km Nie
37 Weronika Rola Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 5km Tak
38 Tomasz Rudziński Wyrzysk Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 5km Nie
39 Marcin Rysz Golancz 10km Nie
40 Antoni Sikora Gąsawa Żninski Klub Biegacza 1992 10km Tak
41 Kazimierz Skiera Łobżenica 5km Nie
42 Piotr Smoliński Szubin 5km Tak
43 Robert Sobczak Szubin TKKF Szubin 5km Tak
44 Marcin Starszak Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 5km Nie
45 Danuta Strychalska rysz GOŁAŃCZ TEAM RUN GOŁAŃCZ 10km Nie
46 Daniel Szmyt Wysoka Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 10km Nie
47 Grzegorz Szpojda Wyrzysk Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 10km Tak
48 Aleksandra Tecław Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 10km Nie
49 Przemysław Tulik Warszawa 10km Nie
50 Michał Wajer Osiek nad Notecia Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 10km Nie
51 Małgorzata Wałek Piła 10km Nie
52 mariusz wesiora drzycim Diabelskie pioruny 10km Nie
53 PAWEŁ WIERZBICKI Gołańcz 5km Nie
54 Klaudia Wilk Czaplinek Agenci 007 5km Nie
55 Kacper Wnuk Osiek nad Notecią 10km Nie
56 Grzegorz Woźniak Krajenka Aktywna Krajenka 10km Tak
57 beata zaborowska drzycim Diabelskie pioruny 5km Nie
58 Maciej Łucyk Poznań 10km Nie