Lista startowa - XXIX Bieg im. Stefana Bąka

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Miasto Klub sportowy Rywalizacja Opłata
1 Sławomir Antczak LIPIA GÓRA Amator - niezrzeszony czyli wszystko mogę... nic nie muszę...! 10km Tak
2 Paweł Bąk Osiek nad Notecią 5km Tak
3 Dariusz Bąk Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 10km Tak
4 Sebastian Baran Złotów 10km Tak
5 SYLWESTER BAZIMIEROWSKI Dolaszewo Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 5km Tak
6 Piotr Bernacki Gleszczonek 10km Nie
7 Dawid Białek Nakło nad Notecią Luks Start Nakło 5km Tak
8 Wioleta Borowiec Szubin BBL SZUBIN 10km Tak
9 Filip Brągiel Szubin UKB Szubin 5km Nie
10 Maciej Brzeziński Osiek nad not Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 5km Tak
11 Piotr Chudzik Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA 5km Tak
12 Agnieszka Ciesielska Nakło 5km Tak
13 Waldemar Deroń Bydgoszcz 1 Pomorska Brygada Logistyczna Bydgoszcz 10km Tak
14 Krzysztof Engler Wyrzysk KB TSK ORZEŁ OSIEK 5km Tak
15 Bartosz Fąs Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA 5km Tak
16 Jakub Filipiak Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 5km Tak
17 Dorota Francikowska Dąbki MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM 10km Tak
18 Łukasz Gapiński Wąbrzeźno Born to run Chojnicki team 10km Nie
19 Grzegorz Gola markowo TG Sokól Gniewkowo 5km Tak
20 Artur Grota Solec Kujawski 10km Tak
21 Arkadiusz Hałka Łobez Trucht Łobez 10km Nie
22 Justyna Hałka Łobez Trucht Łobez 10km Nie
23 Paweł Hermaszczuk Budzyń 10km Tak
24 Patryk Hołtyn Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 5km Tak
25 Mariusz Janczak Łobzenica Sokół Kościerzyn Wielki 5km Nie
26 Agnieszka Jankowska Wyrzysk Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 5km Tak
27 Marek Jasiulewicz Bydgoszcz 10km Nie
28 Zbysław Kantorski Bydgoszcz Coca-Cola Runners 10km Tak
29 Bartłomiej Kistowski Glesno WATAHA 10km Nie
30 Paweł Kopertowicz Kaczory 5km Tak
31 Dominik Krzywdziński Szubin UKB Szubin 10km Tak
32 Józef Krzywdziński Szubin 10km Nie
33 Józef Krzywdzinski Gąbin TKKF INSTALATOR PELIKAN SZUBIN 10km Tak
34 Kamila Kubińska Osiek nad Notecią 10km Tak
35 Jacek Kucharski Chodzież 10km Tak
36 Adam Kucharski Budzyń 5km Tak
37 Sławomir Kużaj PIŁA 5km Tak
38 JANUSZ LENC BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ\ 10km Tak
39 Bartłomiej Lewandowski Wyrzysk Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 10km Nie
40 Karolina Maciejczak PIŁA 5km Tak
41 Tomasz Maluśki Śmieszkowo 5km Tak
42 Karol Marchlewski Piła 10km Nie
43 Mirosław Maśliński Szubin 10km Tak
44 Kinga Mudyna Łobżenica 5km Nie
45 Olga Mudyna Łobżenica 5km Nie
46 Andrzej Napierała Gostyń MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM 10km Tak
47 iwona narewska osiek nad notecią 5km Tak
48 Angelika Niemczewska Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA 5km Tak
49 Łukasz Nowak KCYNIA #BIEGACZE 5km Nie
50 Maciej Olejniczak Wysoka 5km Tak
51 Ewelina Pajor Łobżenica 5km Nie
52 Marcin PALICKI Wysoka 10km Nie
53 Ewa Pater Nakło nad notecią 5km Nie
54 Martyna Pater Nakło nad notecią 5km Nie
55 JULIA PAWLAK osiek nad notecią 5km Tak
56 ALEKSANDRA PAWLAK osiek nad notecią Zawisza 5km Tak
57 Michał Pietrzak Szubin BBL SZUBIN 5km Tak
58 Jarosław Pikulik Trzeboń LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA 10km Tak
59 MARCIN WALDEMAR POLAWSKI Szubin BBL SZUBIN 5km Tak
60 Aleksandra Połom Wyrzysk 5km Tak
61 Tomasz Radtka Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA 10km Tak
62 Bartosz Rogoża Osiek brak 5km Nie
63 Weronika Rola Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 5km Tak
64 Sławomir Różycki Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km Tak
65 Tomasz Rudziński Wyrzysk Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 5km Tak
66 Marcin Rysz Golancz 10km Nie
67 Antoni Sikora Gąsawa Żninski Klub Biegacza 1992 10km Tak
68 Bartłomiej Siwiak Wyrzysk Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 5km Tak
69 Kazimierz Skiera Łobżenica 5km Tak
70 Piotr Smoliński Szubin 5km Tak
71 Robert Sobczak Szubin TKKF Szubin 5km Tak
72 Kamil Starszak Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 5km Tak
73 Marcin Starszak Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 10km Tak
74 Danuta Strychalska rysz GOŁAŃCZ TEAM RUN GOŁAŃCZ 10km Nie
75 Hanna Szałek Wyrzsyk 5km Tak
76 Daniel Szmyt Wysoka Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 10km Tak
77 Grzegorz Szpojda Wyrzysk Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 10km Tak
78 Mirosława Szweda Toruń TKKF Kolejarz Bydgoszcz 10km Nie
79 Aleksandra Tecław Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 10km Tak
80 Przemysław Tulik Warszawa 10km Tak
81 EDWARD UCIŃSKI Szubin TKKF PELIKAN SZUBIN 5km Tak
82 Jakub Wachowiak Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 5km Tak
83 Michał Wajer Osiek nad Notecia Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 10km Tak
84 Małgorzata Wałek Piła 10km Nie
85 mariusz wesiora drzycim Diabelskie pioruny 10km Tak
86 PAWEŁ WIERZBICKI Gołańcz 5km Tak
87 Beata Wilczyńska Poznań 5km Tak
88 Klaudia Wilk Czaplinek Agenci 007 5km Nie
89 Michał Winkowski Szubin UKB Szubin 5km Nie
90 Antonina Wirkus Szczecinek MKL Szczecinek 10km Nie
91 Lukasz Wirkus Szczecinek LKB im. Braci Petk Lebork 10km Nie
92 Ewa Wiśniewska Mrocza 5km Tak
93 Kacper Wnuk Osiek nad Notecią 10km Tak
94 Anna Wójtych Gołańcz 5km Tak
95 Grzegorz Woźniak Krajenka Aktywna Krajenka 10km Tak
96 beata zaborowska drzycim Diabelskie pioruny 5km Tak
97 Maciej Łucyk Poznań 10km Nie