Lista startowa - Bieg "Wiejska 10-ka"

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Piotr Adamiok 1962 Barlinek Nadleśnictwo Barlinek
2 Robert Andrukonis 1976 Nowogródek Pom. WIEJSKA 10-tka
3 Maciej Anikiej 1990 Gorzów Wielkopolski
4 Justyna Baranowicz 1988 RÓŻAŃSKO
5 Justyna Bartczak 1979 Trzcinna Total Fitness
6 Maciej Bartosik 1986 Barlinek HRmax Barlinek
7 Wojciech Bartosik 1989 Barlinek HRmax Barlinek
8 Przemysław Bartosik 1976 Barlinek HRmax Barlinek
9 Marcin Bartosz 1977 Barlinek KRAJ-ZEGA BARLINEK
10 Anna Bałachowska 1971 Chojna
11 Tomasz Bałachowski 1966 Chojna UKS-T Victoria Chojna
12 Marlena Białko 1982 Myślibórz Klub Sportowy Fitness
13 IWONA BIAŁOUS 1973 MYŚLIBÓRZ
14 Maria Bobińska 1971 Barlinek
15 Jakub Łukasz Borek 1990 Barlinek Team Borek
16 Krzysztof Bukiel 1961 Kostrzyn nad odrą MOSiR Kostrzyn nad Odrą
17 Andrzej Bury 1965 Gorzów Wlkp.
18 Agnieszka Bussa 1990 Barlinek HRmax Barlinek
19 Kamila Butrymowicz 1985 Barlinek
20 Krzysztof Błoniarczyk 1967 Chojna AGB Nygus Chojna
21 Jan Cejba 1976 Gorzów Wlkp Unbreakable / VTQ.pl
22 Tomasz Chawawko 1974 Dębno TC. Team
23 Bartosz Chowański 1979 Lipiany CJS Biuro Tłumaczeń Myślibórz
24 Grzegorz Cichoń 1978 Dębno BALSA TEAM
25 Marcin Cygan 1973 Dębno BALSA TEAM
26 Alina Doskonała 1984 Barlinek
27 Lucyna Doskonała 1960 Barlinek Dosko Team
28 Łukasz Doskonały 1982 Barlinek
29 Piotr Doskonały 1960 Barlinek Dosko Team
30 Edward Dołmat 1962 Gorzów Wlkp.
31 Maria Drzewiecka 1962 Barlinek
32 Marta Dubicka 1975 Myślibórz KSF
33 Robert Dudek 1983 Wierzbnica Osadnik Myślibórz
34 Karol Dupla 1979 Barlinek KRAJ-ZEGA BARLINEK
35 Monika Dylewska 1977 Barlinek DYLOFY
36 Adrian Dylewski 1988 Barlinek DYLOFY
37 Roksana Dziedzina 1989 Nowogródek Pom Klub Sportowy Fitness
38 Dariusz Fieńko 1985 Pełczyce
39 Katarzyna Fieńko 1989 Pełczyce
40 Łukasz Filipiak 1980 Nowogródek Pom. ŁF Black Team
41 Mikołaj Gaweł 1965 Barlinek BBL BARLINEK
42 Miłosz Gaweł 2002 Barlinek BBL BARLINEK
43 Matylda Gaweł 2003 Barlinek BBL BARLINEK
44 Piotr Gerlecki 1987 Barlinek
45 Adam Górecki 1967 Barlinek
46 Piotr Górka 1970 Myślibórz
47 Roman Grzemski 1968 Berlin Euro Bike Kaczmarek Electric Team
48 Marta Guzowska 1982 Mysliborz
49 Kamil Gwoździk 1991 Barlinek Rychnów Team
50 Izabela Gładka 1961 Gorzów wlkp
51 Ariel Halecki 1980 Gorzów Wlkp.
52 Mariusz Jakubiszyn 1977 Myślibórz Klub Tenisa Ziemnego OPEN Myślibórz
53 Marian Jaśkowiec 1959 Nowogródek Pomorski
54 Justyna Jaz 1999 Chojna AGB Nygus Chojna
55 Paulina Jaz 1997 Chojna AGB Nygus Chojna
56 Aneta Jaz 1999 Chojna AGB Nygus Chojna
57 Barbara Jeleniewska 1981 Gorzów Wielkopolski
58 Katarzyna Jońca 1983 Grzybno
59 Ewelina Kaźmierczak 1992 Szczecin
60 RYSZARD KAŁUZNY 1955 MOSTKOWO KIB 42.2 MOSTKOWO - LIPIANY
61 JAN KLICZKA 1954 WITNICA "GORZOWSKA" Rozbiegajmy Witnicę ( Pionier Witnica )
62 Ryszard Kociach 1961 Myślibórz
63 Robert Korczak 1963 Barlinek AMICUS AR
64 Aneta Kowal 1974 Chojna
65 Witold Krumplewski 1972 Gorzów Wielkopolski
66 Anna Kucharska 1982 Dębno Dębnowskie Człapaki
67 Sylwia Kucz 1975 Ławin Klub Sportowy Fitness
68 Wioleta Kulka 1987 Debno
69 Katarzyna Kwaśna 1979 Myślibórz Klub Sportowy Fitness
70 Małgosia Lal 1970 Pyrzyce Pyrzyce biegają
71 Artur Lebiecki 1978 Gorzów Wielkopolski
72 Aleksandra Lewandowska 1978 Myślibórz MKP Myślibórz
73 Justyna Lewandowska 1988 Barlinek
74 leszek lewandowski 1963 Myślibórz
75 KRZYSZTOF MADERA 1984 CHOJNA AGB Nygus Chojna
76 Bogumił Mądrzak 1954 Rudnica Kosmos 78 Rudnica
77 Małgorzata Majewska 1973 Nowogródek Pomorski Wiejska Dziesiątka
78 Patryk Malcher 1990 Barlinek
79 Magda Marczyńska 1983 Nowogródek Pomorski
80 Krzysztof Markowski 1978 Myślibórz
81 Karolina Marzec 1979 Deszczno DZIKIE DZIKI GORZÓW
82 Hanna Matul 1980 Stargard Kalmar Runners
83 Joanna Mikołajczak 1985 Staw
84 Adam Musiał 1958 Drawsko ?
85 Kasia Najkowska 1985 Myślibórz Mamy-Biegamy
86 Małgorzata Niklas 1985 Myślibórz
87 Karolina Nowak 1984 Rychnów
88 Damian Nowicki 1977 Barlinek HRmax Barlinek
89 Kazimierz Okonek 1949 Gorzów Wlkp.
90 Izabela Okonek 1971 Gorzów Wlkp.
91 Przemek Olejnik 1969 szczecin Niezrzeszony
92 WIESŁAW OPULSKI 1966 Myślibórz
93 Zbigniew Opłatkowski 1963 Jenin Drużyna z Jenina
94 Ewelina Ostolska 1993 Myślibórz KSF
95 Krystyna Owczarz 1971 Barlinek
96 Renata Pacyna 1973 Kozielice #rusz4litery
97 Marcin Pejski 1982 Witnica Rozbiegajmy Witnicę
98 Krzysztof Pijarowski 1958 Gorzów Wlkp. parkrun Gorzów Wlkp.
99 Katarzyna Pilarczyk 1987 Świątki Klub Sportowy Fitness
100 Barbara Pochranowicz 1977 Dębno Stowarzyszenie Maraton Debno