Lista startowa - 39. NOTECKI PÓŁMARATON im. JÓZEFA NOJIEGO Pęckowo–Wieleń 2018 „KAMEX”

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Opłata Miasto Klub sportowy
1 Michał Alichniewicz Piła 4Run Team Pila
2 Piotr Andrejczuk Krzyż KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP
3 Roman Andrzejczak Szczecin
4 glazer Anna Czarnków KB Gmina Czarnków
5 Piotr Baranowski Koszalin
6 Krzysztof Bartkiewicz Toruń MaratonyPolskie.PL TEAM
7 Przemysław Bałamut Krzyż Wielkopolski Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wielkopolski
8 Paweł Berg Wieleń KS Debiut Wieleń
9 Simas Bertasius Vilnius Vilnosrun
10 Piotr Bijas Swarzędz KB MANIAC Poznań
11 Łukasz Boch Kamiennik
12 Artur Bombelczyk Czarnków KB Gmina Czarnków
13 ŁUKASZ BORDUNA DREZDENKO FSD RUN DREZDENKO
14 Paulina Brychcy-Nowak Strzyżewo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
15 Krzysztof Bukiel Kostrzyn nad odrą MOSiR Kostrzyn nad Odrą
16 Roman Bździel Piłka Biegacze Józefa Noji
17 Longina Cholewinska Murowana Goslina 1966
18 Bolesław Chwarścianek Czarnków KB Gmina Czarnków
19 Bolesław Chwarścianek Czarnków
20 Lesław Con Drezdenko
21 Marzena Czarnecka Rakownia KB Gepard Murowana Goślina
22 Anna Czarnkowska MIECZEWO
23 ŁUKASZ CZARNKOWSKI MIECZEWO
24 Tomasz Czuczak Koszalin
25 Dawid Dąbrowski Murowana Goślina Czerwonak Biega
26 Krzysiek Dawiskiba Drezdenko FSD RUN
27 Artur Dawiskiba Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
28 Stefan Dobak Szamotuły KB Szamotuły
29 Iwona Dobrowolska Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
30 Grzegorz Dobrowolski Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
31 Paweł Dymek Drawsko KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP
32 Milda Elmonte Vilnius Vilnosrun
33 Iwona Ficner Stare Kurowo 1975
34 Piotr Gajda Trzcianka 1963
35 Robert Galicki Poznań KrisTrans Małyszka /Maratończyk Poznań
36 Ewa Gapska Pęckowo Biegacze Józefa Noji
37 Rozalia Gapska Pęckowo Biegacze Józefa Noji
38 Waldemar Gapski Krzyż Wielkopolski Klub Biegacza Aktywni Krzyż Wielkopolski
39 Bogdan Gapski Pęckowo Biegacze Józefa Noji
40 WIESŁAW GARBAREK JAROCIN TKKF Trucht Jarocin
41 Mariusz Gess Goleniów Czuby z Goleniowa
42 Mikołaj Gierłowski Strzelce Krajeńskie FSD RUN DREZDENKO
43 Tadeusz Górny Piła
44 Izabela GRABOWSKA Kaczory
45 Maciej Haupa Wieleń KS Debiut Wieleń
46 Marta Hała Tarnowo Podgorne Tarnowo Podgórne Biega
47 Jędrzej Hetmanowski Międzychód
48 Sławomir Holc WIELEŃ
49 ROMUALD HUDZIŃSKI Wieleń KS Debiut Wieleń
50 Ewa Huryń Szczecin Dynafit Team
51 Mykola Iukhymchuk Lutsk
52 Dima Ivanenka Ekaterinburg
53 Mykhaylo Iveruk Rivne lkb Rudnik
54 Andrzej Jessa Pęckowo Biegacze Józefa Noji
55 Uqis Jocis Riga
56 Bartłomiej Jurkowski Czarnków
57 Tomasz Kabaciński Wronki Wroniecki Klub Biegacza
58 Joanna Kaczmarek Poznań Vege Runners
59 Daniel Kalemba Murowana Goślina Vagabundan
60 Zbigniew Kapuściński Szczecin Grupa Azoty Police
61 Szymon Kępa Poznań Ofix.pl Team
62 Jakub Kienitz Trzcianka
63 Marek Kolebuk Trzcianka Mg RUNNING TEAM
64 Arkadiusz Kolendo Ryczywół ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA
65 Monika Kornacka Wieleń KS Debiut Wieleń
66 Piotr Kornacki Wieleń KS Debiut Wieleń
67 Emilis Korsakas Vilnius Na pagauk!
68 Michał Kowal Nakło nad Notecią
69 Cezary Kowalski Szczecin Parkrun Szczecin
70 Eugeniusz Koza Drawski Młyn
71 Aleksandra Kozłowska Choszczno Świat wg Rudzielca
72 Katarzyna Kołaczkowska-Szcześniak Potasze
73 Witold Krumplewski Gorzów Wielkopolski
74 Bartłomiej Kryszak Wieleń
75 Piotr Kuczyński Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
76 ANNA KUIK LESZNO 1994
77 Szymon Kukuła Oborniki 1994
78 Marcin Lis Swarzędz Harcerski Klub Turystyczny AZYMUT w Swarzędzu
79 Adam Machowina Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI
80 JAROSŁAW MADAJCZAK TRZCIANKA TIME
81 Rafał Mądrawski Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
82 PIOTR MAJZLIK Drezdenko Salon Fryzjerski Styl Drezdenko
83 Marcin Makowski Wieleń
84 Piotr Manikowski Złotów KP PSP Złotów
85 Katarzyna Mantyk Oborniki
86 Zbigniew Marcińczak Krzepice Zajączki Biegną
87 Daniel Marek Swarzedz Cybina Team
88 Józef Mika Poznań Politechnika Poznańska
89 Tomasz Modrzejewski Rakownia KB Gepard Murowana Goślina
90 Tomasz Mosiński Nowa Iwiczna
91 Robert Mucha Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
92 SŁAWOMIR NASKRĘT Poznań IMS
93 Grzegorz Nowak Strzyżewo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
94 Karol Nowakowski Wieleń Zespół Szkół w Wieleniu
95 Tiidrek Nurme Talen DinamoTalen
96 Artur Pankowski Drawsko
97 Wojciech Piasek Wolsztyn Wolsztyńska Akademia Biegowa
98 Łukasz Piczak Przynotecko FSD RUN DREZDENKO
99 Mateusz Piczak Przynotecko FSD RUN DREZDENKO
100 Ireneusz Piekutowski Łódź