Lista startowa - Narodowy Bieg Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości „Od Bałtyku do Tatr”- 2021

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata Rywalizacja
1 Przemysław Bartosik 1976 Barlinek HRmax Barlinek bieg
2 Maciej Bartosik 1986 Barlinek HRmax Barlinek bieg
3 Tomasz Bloda 1981 Berlin rywalizacja FUN/ZABAWA
4 ROBERT BOBKIEWICZ 1978 SŁUBICE bieg
5 Karsten Bohlig Frankfurt (Oder) Bohlig-Laufteam Frankfurt (Oder) bieg
6 Krzysztof Bukiel 1961 Kostrzyn nad Odrą bieg
7 Karolina Cepielik 1981 Krosno Odrzańskie BBL Krosno Odrzańskie rywalizacja FUN/ZABAWA
8 Angelika Chustecka 1988 Słubice bieg
9 Zbyszek Ciosek 1976 Słubice bieg
10 Agnieszka Ciosek 1980 Słubice bieg
11 Emilia Dąbek 1982 Krosno Odrzańskie Zielona Góro Zacznij Biegać bieg
12 Kateryna Dramaretska 1987 Słubice NRC Kyiv bieg
13 Paweł Dziedzic 1987 Cybinka KP PSP SŁUBICE bieg
14 Anett Fiebig 1983 Frankfurt Oder Ffo macht Sport bieg
15 Marcin Frankowski 1979 Słubice Fundacja Grupa Pomagamy bieg
16 Victoria Fritzsche 1988 Frankfurt (Oder) SSB FFO bieg
17 Tomasz Gaweł 1978 Mieszkowice ICT foxy fit bieg
18 Jakub Gocal 1983 SULĘCIN Team Kopeć bieg
19 Łukasz Gospodarek 1976 Janczewo Drużyna Stasia bieg
20 Piotr Grzybowski 1980 Gorzów Wielkopolski bieg
21 Jarosław Guzik 1985 Słubice Akademia Biegowa Słubice bieg
22 Marek Hubko 1974 Słubice Zahnklinik Słubice Cycling Team bieg
23 Łukasz Jastrzębski 1978 Świebodzin bieg
24 ewa jodłowska 1980 krosno odrz BBL Krosno Odrzańskie bieg
25 marek jodłowski 1979 krosno odrz BBL Krosno Odrzańskie bieg
26 Jan Kaczmarek 1947 Mieszkowice bieg
27 Erwin Kalbarczyk 1995 Nowogródek pom Kurier DPD bieg
28 Kinga Kalitka 1981 Poznań Pro366 bieg
29 Roman Kalitka 1986 Kunowice bieg
30 Stefania Karbowiak 1992 Słubice bieg
31 Katarzna Karecińska 1982 Kunowice bieg
32 Dawid Kędzierski 2001 Kostrzyn nad Odrą bieg
33 Norbert Kluge Frankfurt (Oder) Bohlig Lauf Team bieg
34 Maciej Konczyński 1985 Słubice SŁUBICKA AKADEMIA BIEGOWA / LKS Lubusz Słubice bieg
35 Zbigniew Kostrzembski 1977 Zielona Góra bieg
36 Walery Kowalewski 1957 Kostrzyn nad Odrą Bez Klubu bieg
37 Łukasz Kowalski 1983 Słubice I Love Słubice Cycling Team bieg
38 Michał Kozinoga 1985 Cybinka Rotrans bieg
39 Kamila Kozinoga 1991 Cybinka Rotrans bieg
40 Małgorzata Kucharska 1978 Krosno Odrzańskie bieg
41 Stefan Kühlberg 1978 Frankfurt Oder will.i.amy bieg
42 Yana Kulikova 1982 Słubice Zahnklinik Słubice Cycling Team bieg
43 Edward Kulikowski 1962 Słubice SŁUBICKA AKADEMIA BIEGOWA bieg
44 Joanna Kuśmierczyk 1989 Kostrzyn nad odrą bieg
45 Krzysztof Maćkowiak 1987 Słubice Fundacja Grupy Pomagam bieg
46 Sebastian Marciniak 1989 Sulęcin bieg
47 Michał Michalczyk 1978 Zielona Góra bieg
48 Łukasz Michniewicz 1987 Narysuj Krosno Odrzańskie Bytnicka Leśna Wataha bieg
49 Dawid Mosbauer 1986 Leszno bieg
50 Dariusz Musiał 1977 Gorzów Wlkp bieg
51 Cezary Najderek 1971 Zalasewo bieg
52 Mariusz Niedzwiecki 1978 Słubice Fundacja Grupa Pomagamy bieg
53 Marcin Nosek 1976 Wrocław bieg
54 Radosław Noworyta 1975 Nowa Wioska ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA bieg
55 Eliza Noworyta 1981 Nowa Wioska ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA bieg
56 Katarzyna Olechnowicz Kunowice CZAS APOKALIPSY bieg
57 Joanna Paczkowska 1979 Torzym bieg
58 Ania Piaskowska 1980 Krosno Odrzańskie BBL Krosno Odrzańskie bieg
59 Marcin Piaskowski 1981 Krosno Odrzańskie BBL Krosno Odrzańskie bieg
60 Radosław Pietruczuk 1994 Cybinka bieg
61 Kirsten Pötsch Frankfurt Bohlig- Laufteam Frankfurt (Oder) bieg
62 Michael Pötsch Frankfurt MSV Tripoint Ffo bieg
63 Jürgen Radue Frankfurt/o Bohlig Lauf Team FFO bieg
64 TOMASZ RAJEK 1976 SŁUBICE bieg
65 Günter Reichert 19491949 Jacobsdorf Die Kammerläufer bieg
66 Przemysław Rewers 1971 Sulęcin bieg
67 Ewa Rewers 1970 Sulęcin bieg
68 Damian Romanowski 1996 Słubice bieg
69 Maciej Rutkowski 1993 Sulęcin ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA bieg
70 Rafał Rutkowski 1977 Słubice SŁUBICKA AKADEMIA BIEGOWA bieg
71 Alicja Samorajska 1980 Kowalów Rowerowy Rzepin bieg
72 Jens Schneeweiß 1980 Frankfurt (Oder) Bohlig-Laufteam Frankfurt (Oder)/ MSV Tripoint FF/O bieg
73 Susann Senkpiel 1981 Müllrose Bohlig- Laufteam Frankfurt (Oder) bieg
74 Denys Shcherbyna 1995 Slubice bieg
75 Tomasz Sikora 1976 Łagów WICHER SIENIAWA TEAM bieg
76 Mariola Sikora 1978 Łagów WICHER SIENIAWA TEAM bieg
77 ARTUR SIRMAN 1976 Boczów crossfit 69100 bieg
78 Arkadiusz Sowa 1984 Słubice SSB FFO bieg
79 Piotr Staśko 1980 Sulęcin Maks Run bieg
80 Eichholz Steffen 1976 Frankfurt (Oder) Bohlig Laufteam rywalizacja FUN/ZABAWA
81 Marlene Stolaczyk 1996 Frankfurt Oder bieg
82 Tomasz Stupienko 1976 Słubice bieg
83 Dawid Szadkowski 1984 Łagów WICHER SIENIAWA TEAM bieg
84 Maciej Szafratowicz Kowalów Rowerowy Rzepin bieg
85 ANETA sZAR 1977 Dębno bieg
86 Damian Szarapanowski 1978 Nowa Wioska ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA bieg
87 Marcin Szczepaniak 1979 Słubice, pow. słubicki bieg
88 Anna Szewczuk 1971 Krosno Odrzańskie bieg
89 Mariusz Szewczuk 1969 Krosno Odrzańskie bieg
90 Daniel Tepper 2004 Maszewo bieg
91 Marta Tetzlaw-Dering 1984 Słubice bieg
92 Ryszard Tomaszewski 1984 Rzepin bieg
93 Grzegorz Ulanowski 1974 Słubice STORMRIDER bieg
94 Katarzyna Ulińska 1982 Słubice Akademia Biegowa Słubice bieg
95 Magdalena Warzych 1977 Rzepin bieg
96 Betty Weiß 1975 Frankfurt bieg
97 Katja Werner 1977 Frankfurt Oder Ffo macht Sport bieg
98 Monika Wojciechowska 1979 Frankfurt (Oder) SŁUBICKA AKADEMIA BIEGOWA bieg
99 Tomasz Wojcieszyński 1974 Baczyna BBL Gorzów bieg
100 Katarzyna Wójtowicz 2000 Słubice brak klubu bieg
101 Mady Wolff 1971 Frankfurt Oder Ffo macht Sport bieg
102 Sławomir Wrąbel 1988 Ośno Lubuskie bieg
103 Małgorzata Wróblewska 1977 Połupin BBL Krosno Odrzańskie bieg
104 Janusz Wróblewski 1969 Połupin BBL Krosno Odrzańskie bieg
105 JOZEF WYDRA 1953 CYCHRY bieg
106 Piotr Żak 2000 Górzyca bieg
107 Mateusz Żarski 1987 Kostrzyn nad Odrą bieg
108 Dariusz Zdanowski 1978 Kostrzyn nad Odrą Kostrzyński Biegacz bieg
109 Michał Zychla 1985 Słubice Morsy Ośno Lubuskie bieg
110 Czesław Żywicki 1969 Rzepin Rzepin bieg