Lista startowa indywidualny bieg - IX BIEG ORAZ MARSZ ORAZ MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI „CZERWONAK BIEGA DLA NIEPODLEGŁEJ"

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja
1 Ola Chlebowska 1985 Bolechowo Osiedle marsz NW 5km
2 Jakub Abram 1982 Bolechówko KGW POTASZANKI bieg 10km
3 Paulina Abram 1981 Bolechówko KGW POTASZANKI marsz NW 5km
4 Michał Adamek 1992 Poznań bieg 5km
5 Robert Adamski 1967 Luboń # DRUŻYNA SZPIKU marsz NW 5km
6 Małgorzata Andrzejak 1984 Koziegłowy bieg 5km
7 Marzena Antczak 1983 Murowana Goslina TURYSCI TEAM bieg 5km
8 Karolina Appelt 1976 Potasze marsz NW 5km
9 Agnieszka Bączyk 1979 Plewiska Maratończyk Poznań bieg 5km
10 Marika Baczyńska 1999 Wapno bieg 5km
11 Rafał Banaszak 1975 Czerwonak bieg 5km
12 Anita Banaszak 1975 Czerwonak bieg 5km
13 Damian Banaszak 1995 Czerwonak bieg 5km
14 Przemo Baron 1982 Kicin CONSTRAVIA / WYBIEGAĆ MARZENIA TEAM bieg 5km
15 Marta Binkowska 1988 Poznań Świerczewo Run bieg 10km
16 Marcin Binkowski 1985 Poznań Świerczewo Run bieg 10km
17 Dawid Borodo 1982 Poznan bieg 5km
18 Katarzyna Borodo 1984 Poznan bieg 5km
19 Katarzyna Budziszewska 1984 Bolechówko bieg 5km
20 Mateusz Chełmikowski 1992 Skoki bieg 10km
21 Anna Chmielina 1979 Murowana Goślina bieg 5km
22 Jakub Chruścicki 1994 Czerwonak bieg 5km
23 JOANNA CIECIERSKA 1978 KOZIEGŁOWY marsz NW 5km
24 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER marsz NW 5km
25 Marek Cybul 1980 Owińska Team DaliDali bieg 10km
26 Bogdan Czajka 1948 Swarzedz bieg 10km
27 Magdalena Czarnecka 1982 Koziegłowy bieg 5km
28 PATRYCJA CZEMPIŃSKA 1993 Promnice bieg 5km
29 Karolina Czempińska 1998 Promnice bieg 5km
30 Arleta Czerwińska 195919591959 Czerwonak bieg 10km
31 Agnieszka Czerwińska-Belanger 1982 Murowana Goślina Night Runners bieg 10km
32 Jarosław Czerwiński 195919591959 Czerwonak bieg 10km
33 Róża Dolata 1991 Poznań Czerwonak Biega bieg 5km
34 ROBERT DON 1974 Zalasewo PRO366 / Mistrzowski Trening bieg 10km
35 Mariusz Dymarski 1973 Czerwonak Aktywni Razem bieg 5km
36 Agnieszka Dziel 1982 Murowana Goślina marsz NW 5km
37 Bartosz Elegańczyk 1982 Bolechówko Mafia T bieg 10km
38 Anna Elegańczyk 1983 Bolechówko KGW POTASZANKI marsz NW 5km
39 Ewelina Fidarewicz 1992 Damasławek bieg 5km
40 Agata Gadomska 1969 Czerwonak marsz NW 5km
41 Jan Gadomski 2003 Czerwonak bieg 5km
42 PIOTR GADOMSKI 1970 CZERWONAK marsz NW 5km
43 Grzegorz Gardyś 1977 Kicin Aktywni Razem bieg 5km
44 Izabella Garstka 1984 Kicin bieg 5km
45 Krzysztof Garstka 1981 Kicin bieg 5km
46 Katarzyna Gałęska 1982 Murowana Goślina GałęscyTeam bieg 5km
47 Maja Gałęska 2005 Murowana Goślina GałęscyTeam bieg 5km
48 Damian Gałęski 1980 Murowana Goślina GałęscyTeam bieg 5km
49 Piotr Gertig 1993 Kozieglowy bieg 5km
50 Andrzej Góralczyk 1960 Koziegłowy Parkrun Poznań bieg 10km
51 Monika Grajek-Kaczmarek 1974 Kicin Czerwonackie Kijanki/Aktywni Razem bieg 10km
52 Jacek GRAJZER 1966 Poznan bieg 5km
53 Ganesh Gupta 1978 Swarzędz bieg 10km
54 JACEK GUZEK 1976 NOWY TOMYSL marsz NW 5km
55 Kevin Gziel 1996 Poznań Parkrun Poznań bieg 5km
56 Piotr Głogowski 1973 Biedrusko bieg 10km
57 Lucyna Habelska 1976 Czerwonak bieg 5km
58 Piotr Hańczak 1977 Poznań bieg 10km
59 Joanna Hlożek 1979 Skoki Czerwonackie Kijanki/Aktywni Razem bieg 10km
60 Marek Homa 1965 Koziegłowy bieg 10km
61 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km
62 Sebastian Jabłoński 1979 Koziegłowy bieg 5km
63 Marzena Jakóbczyk-Firlej 1978 Bolechówko KGW POTASZANKI marsz NW 5km
64 Dariusz Janas 1975 Czerwonak Czerwonak Biega bieg 10km
65 Krzysztof Janas 2007 Czerwonak bieg 5km
66 Maria Janas 1975 Czerwonak Biegacze Juniora - Nordic Walking Team marsz NW 5km
67 Chrystian Jankowiak 1995 Murowana Goślina Szary team bieg 10km
68 MAREK JANOWSKI 1974 Koziegłowy Biegające Krejzole bieg 10km
69 Justyna Jarmuda 1982 Poznań bieg 10km
70 ZBIGNIEW JASIŃSKI 1980 POZNAŃ bieg 5km
71 Joanna Jaskólska 1977 Poznań Jaskóły Team bieg 10km
72 Agnieszka Jaździkowska 1979 Koziegłowy Czerwonackie Kijanki marsz NW 5km
73 Justyna Józefczyk 1980 Poznań bieg 5km
74 Bogdan Kaczmarczyk 1980 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg 10km
75 Joanna Kaczmarczyk 1981 Murowana Goślina bieg 5km
76 Waldemar Kaleta 1972 Drezdenko bieg 5km
77 Iwona Kamela-Król 1977 Kicin bieg 5km
78 Magdalena Kaszuba 1995 Poznań bieg 5km
79 Krzysztof Kałuża 1967 Szamotuły marsz NW 5km
80 Jagoda Kina 1994 Poznań bieg 5km
81 Hubert Kisiel 1985 Trzemeszno bieg 5km
82 Sylwia Klich 1985 Przebędowo WITO Labels bieg 5km
83 Andrzej Kolasiński 1976 Poznań Świerczewo Run bieg 10km
84 Andrzej Konkowski 1980 BIEDRUSKO marsz NW 5km
85 Mikołaj Korbik 1992 Koziegłowy bieg 10km
86 Robert Kotwica 1978 Wrocław marsz NW 5km
87 Marzena Kołodziej 1978 Murowana Goślina #biegiemwlas bieg 5km
88 Marcin Kołodziej 1997 Czerwonak bieg 10km
89 Artur Krawczyk 1978 Koziegłowy bieg 10km
90 Andżelika Krupińska 1991 Koziegłowy Czerwonackie Kijanki/Aktywni Razem bieg 10km
91 Mariusz Kuczyński 1977 Poznań bieg 10km
92 Rafał Kutkowski 1982 Wągrowiec Nogoobracacze Wągrowiec bieg 10km
93 Piotr Kwarta 1967 Czerwonak marsz NW 5km
94 Renata Kwarta 1973 Czerwonak marsz NW 5km
95 Robert Kłosin 1973 Poznań Świerczewo Run bieg 10km
96 Agnieszka Lester-Szymańska 1981 Poznań Huragan Szklarka Poznań bieg 5km
97 Jacek Lipczyński 1978 kozieglowy bieg 10km
98 Krzysztof Ludzkowski 1991 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 5km
99 Sławomir Majchrzycki 1983 Kijewo/Środa Wielkopolska TKKF MPK POZANAŃ bieg 10km
100 Katarzyna Malak 1973 Koziegłowy Biegacze Juniora Nordik Walking Team marsz NW 5km