Lista startowa dzieci - IX BIEG ORAZ MARSZ ORAZ MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI „CZERWONAK BIEGA DLA NIEPODLEGŁEJ"

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Stanisław Abram 2019 Bolechówko KGW POTASZANKI
2 Franciszek Abram 2011 Bolechówko KGW POTASZANKI
3 Mateusz Abram 2012 Bolechówko KGW POTASZANKI
4 Antoni Abram 2016 Bolechówko KGW POTASZANKI
5 Marcel Banaszak 2013 Czerwonak
6 Martyna Barszcz 2014 Kicin
7 Mateusz Barszcz 2017 Kicin
8 Agata Bednarek 2018 Mielno
9 Zofia Biskupska 2011 Czerwonak
10 Hanna Borodo 2014 Poznan
11 Hanna Borodo 2014 Poznan
12 Jan Borodo 2017 Poznań
13 Dominika Broniszewska 2014 Miekowo Czerwonak Biega
14 Sebastian Broniszewski 2012 Miekowo Czerwonak Biega
15 Leon Budziszewski 2017 Bolechówko
16 Mateusz Czarnecki 2010 Koziegłowy
17 Marcel Czarnecki 2013 Koziegłowy
18 Nikodem Czerniak 2012 Miękowo
19 Sebastian Czerniak 2017 Miękowo
20 Melania Domańska 2019 Kici Mamy-Biegamy
21 Ula Domańska 2013 Kicin Mamy-Biegamy
22 Zuzia Domańska 2012 Kicin Mamy-Biegamy
23 Dawid Domański 2013 Koziegłowy
24 Wojciech Elegańczyk 2012 Bolechówko Mafia T
25 Aleksandra Elegańczyk 2014 Bolechówko Mafia T
26 Wojciech Frankowski 2017 Bolechówko
27 Liliana Garstka 2016 Kicin
28 Wojciech Gałążewski 2009 Murowana Goślina
29 Tymon Gołda 2016 Czerwonak
30 Wojciech Gromek 2015 Koziegłowy
31 Zuzanna Gromek 2012 Koziegłowy
32 Agnes Gupta 2014 Swarzędz
33 Alicja Gupta 2018 Swarzędz
34 Dominik Hejna 2019 Koziegłowy
35 Zofia Hejna 2018 Poznań
36 Szymon Hejna 2020 Kicin
37 Adrianna Hejna 2012 Koziegłowy UKS GO BASKET Kicin
38 Lena Jabłońska 2010 Koziegłowy
39 Stanisław Jaskólski 2011 Poznań Jaskóły Team
40 Wojciech Klich 2016 Przebędowo APR Murowana Goślina
41 Wojciech Klichowicz 2018 Koziegłowy
42 Maksym Kokot 2019 Koziegłowy
43 Dagmara Kokot 2015 Koziegłowy
44 Antonina Korneluk 2012 Owińska
45 Jakub Kosicki 2015 Koziegłowy xxx
46 Nikodem Kosicki 2020 Koziegłowy xxx
47 Denys Kozachok 2013 Poznań
48 Alicja Kozłowska 2014 Koziegłowy Mamy biegamy
49 Jan Kruk 2014 Koziegłowy
50 Oliwia Kruk 2011 Koziegłowy
51 Piotr Krupiński 2015 Koziegłowy
52 Artur Krupiński 2018 Koziegłowy
53 Konrad Kubiak 2012 Koziegłowy
54 Justyna Kubiak 2015 Koziegłowy
55 Marta Kwiatkowska 2014 Poznań
56 Bartosz Lipczyński 2016 kozieglowy KS Żuczki Przedszkole RUBI :)
57 Kacper Makuch 2013 Koziegłowy Jaskóły Team
58 Dominik Maniak 2020 Wrocław
59 Szymon Maniak 2020 Wrocław
60 Michał Maniak 2016 Wrocław
61 Basia Matysiak 2015 Gruszczyn
62 Hania Matysiak 2018 Gruszczyn
63 Franek Matysiak 2015 Gruszczyn
64 Julia Mazurczak 2014 Poznań
65 Natalia Mudlaff 2010 Koziegłowy Aktywni Razem
66 Maja Musielska 2016 Trzaskowo
67 Alicja Nienadowska 2014 Koziegłowy
68 Adam Ostrowski 2012 Kozieglowy
69 Filip Ostrowski 2014 Koziegłowy
70 Kacper Ostrowski 2016 Kozieglowy
71 Tymon Padoł 2012 Owińska
72 Laura Padoł 2016 Owińska
73 Jakub Perz 2014 Koziegłowy
74 Zofia Piasecka 2016 Czerwonak
75 Lena Piasecka 2014 Czerwonak
76 Antek Pieszak 2014 Luboń
77 Gabryś Pieszak 2011 Luboń
78 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia
79 Julia Polarok 2009 Poznań
80 Patryk Polarok 2012 Poznań
81 Iga Polarok 2014 Poznań
82 Alicja Potocka 2014 Bolechówko
83 Zosia Ratajczak 2013 Bolechówko
84 Marcelina Rogalińska 2015 Owińska Mafia T
85 Adam Sajdak 2012 KOZIEGŁOWY
86 Amelia Samulczyk 2015 Koziegłowy
87 Rysiu Silski-Woźniak 2020 Komorniki
88 Mikołaj Śmiglewski 2013 Koziegłowy
89 Karolina Smukalska 2018 Czerwonak
90 Emilia Socha 2009 Koziegłowy Czerwonackie Kijanki
91 Igor Spławski 2010 Koziegłowy KKS Jurand Koziegłowy
92 Aleksandra Stróżyk 2008 Promnice
93 Julia Stróżyk 2014 Promnice
94 Oliwier Surdyk 2017 Koziegłowy
95 Weronika Surdyk 2017 Koziegłowy
96 Lena Surdyk 2012 Czerwonak
97 Pola Świeczkiewicz 2017 Miękowo
98 Tymon Świeczkiewicz 2019 Miękowo
99 Zofia Sydoruk 2011 Koziegłowy
100 Ada Szajer 2010 BOLECHÓWKO KGW POTASZANKI