Lista startowa - III CHODZIESKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - bieg główny

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Krzysztof Łukaszczyk 1979 Chodzież
2 Zygmunt Łukaszczyk 1953 Chodzież
3 Kacper Łuczak 2005 Chodzież
4 Krzysztof Łosiński 1992 Piła ULANI TEAM
5 Katarzyna Zdebik 1989 Piła
6 Anna Zachciał 1981 Rataje
7 Izabela Wylegała 1980 Rataje PCH_RUN
8 Michał Wylegała 1978 Rataje PCH_RUN
9 Jakub Wylegała 2007 Rataje PCH_RUN
10 Grzegorz Woźniak 1985 Krajenka 12WBOT/ Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Krajence
11 Piotr Wolski 1968 Krajenka
12 Jakub Woldan 1987 Trzcianka
13 Kinga Wierciak 1992 Ujście Team Ujście
14 Małgorzata Walczak 1978 Chodzież PCH_RUN
15 Tomasz Walczak 1974 Chodzież PCH_RUN
16 Damian Tupaj 1996 Zacharzyn
17 Dominik Tupaj 2004 Zacharzyn
18 Monika Tokarz 1988 Chodzież
19 Paweł Szymański 1987 Wrocław
20 Agnieszka Szwedowicz 1985 Piła
21 Monika Szmania 1981 Margonin Wataha MKW team
22 Sławek Szmania 1981 Margonin Wataha MKW team
23 Mariusz Szczeciński 1972 Piła Króliczki W Plecaku
24 Aneta Superczyńska 1979 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN
25 Żaneta Stochaj 1982 Budzyń Budzyńskie Dziki
26 Hubert Stempniak 2008 Chodzież
27 Jerzy Stelter 1978 Zacharzyn
28 Paweł Stefaniak 1980 Studzieniec
29 Agata Stankowska 1985 Piła
30 Patrycjusz Soczka 1984 Połajewo Poła Poła Run&Bike Team
31 Magdalena Śmigiel 1989 Piła
32 Marek Śliwiński 1983 Chodzież 83022250399
33 Justyna Skibińska 1978 Chodzież - Studzieniec PCH_RUN
34 Weronika Siedlecka 1984 Margonin AKTYWNY MARGONIN
35 Michał Saternus 1975 Piła
36 Mariola Sadowska 1973 Pila
37 Joanna Rolniczak 1980 Trzcianka trzcianka
38 Katarzyna Rewers 1978 Budzyń Budzyńskie Dziki
39 Agnieszka Rewers 1987 Prosna
40 Michał Ratka 1980 Piła Zryte Jelenie
41 Artur Ratajczak 1972 Trzcianka
42 Piotr Płowens 1998 Margonin Ironway
43 Paulina Przewoźniak 1984 Komorniki
44 Rafał Przespolewski 1975 Studzieniec Wrzosowa
45 Marcin Pryszczewski 1976 Czarnków KAMA Run Czarnków
46 Marek Promiński 1977 Studzieniec
47 Alina Promińska 1979 Studzieniec
48 Iwona Prech 1990 Wrocław
49 Michał Pogorzelski 2004 Chodzież
50 Agnieszka Podlecka 1984 Piła
51 Michał Początek 1955 Piła
52 Maciej Piątek 2006 Lubasz
53 Sebastian Parzencki 2001 Chodzież
54 Maurycy Padyasek 2005 Chodzież
55 Monika Pachowicz 1983 Margonin
56 Krzysztof Oko 2007 Chodzież
57 Marek Ogonowski 1973 Wałcz Ogon Team
58 Renata Ogonowska 2006 Wałcz Ogon Team
59 Agata Ogonowska 2008 Wałcz Ogon Team
60 Anna Ogonowska 2007 Wałcz Ogon Team
61 Kacper Nowakowski 2007 Chodzież
62 Iwona Narewska 1973 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek
63 Asia Munc 1983 Chodzież PCH_RUN
64 Ivan Moskaliuk 1991 Wapno
65 Kacper Modrzyński 2004 Budzyń
66 Jakub Mikołajczyk 2008 Chodzież
67 Kacper Miklasz 2007 Chodzież
68 Artur Mieloch 1983 Chodzież Dawaj Kalach
69 Tomasz Michalski 1981 Czarnków
70 Jacek Melon 1976 Jastrowie
71 Adam Mantaj 2004 Chodzież
72 Olaf Malicki 2007 Chodzież
73 Maciej Lochyński 1980 Chodzież
74 Monika Lochyńska 1981 Chodzież
75 Bartłomiej Lewandowski 1996 Wyrzysk Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek
76 Katarzyna Lewandowska 1979 Chodzież PCH_RUN
77 Tadeusz Lasota 2006 Studzieniec Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne
78 Agnieszka Lasota 1984 Piła
79 Przemysław Lasota 1978 Studzieniec Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne
80 Waldemar Lasota 1982 Piła
81 LIDIA LAMENT 1955 INOWROCŁAW
82 Paulina Kłundukowska 1985 Tarnówka
83 Szymon Kłosiński 1975 Wągrowiec Wataha MKW team
84 Krzysztof Kutka 1974 Budzyń Budzyńskie Dziki
85 TOMASZ KUSTER 1983 Studzieniec Kusy Studzieńiec
86 Jakub Kurkiewicz 1984 Czarnków
87 Jacek Kucharski 1961 Chodzież chodzież
88 Nikodem Krzykawski 2008 Chodzież
89 Tomasz Kruszwicki 1977 Chodzież Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe
90 Marcin Kruświcki 1983 Budzyń Budzyńskie Dziki
91 piotr krawiec 1967 Chodzież
92 Tadeusz Kranc 1969 Zacharzyn
93 Roman Kołodziejczyk 1967 Chodzież PCH _RUN
94 Błażej Koneczny 2007 Pila
95 Sylwia Kolińska 1977 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ
96 Szymon Kobierski 1989 Zacharzyn CHTR ; PCH_RUN
97 Dariusz Klimas 1965 Chodzież Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne
98 Agnieszka Klejda 1988 Moczydła Biegacze Józefa Nojego
99 Patryk Klejda 1980 Moczydła Biegacze Józefa Noji
100 Marcin Kaźmierski 1983 Chodzież