Lista startowa - IV CHODZIESKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - bieg główny

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Katarzyna Baryczkowska 1978 Czarnków KAMA RUN Akademia Biegowa Czarnków
2 Artur Bombelczyk 1974 Czarnków KAMA RUN Akademia Biegowa Czarnków
3 Agnieszka Ciaciuch 1996 Kcynia Biegacze Kcynia Team
4 Danuta Czarnecka 1967 Chodzież Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy.
5 Janusz Czyż 1977 Budzyń Budzyńskie Dziki
6 Daniel Fórman 1974 Chodzież FURIA_TEAM/ PCH_RUN
7 Monika Gierczak 1991 Buszewo Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne
8 Anna Glazer 1969 Czarnków KAMA Run Czarnów
9 Katarzyna Grabowska 1986 Chodzież PCH_RUN
10 Krystyna Janowska 1956 Chodzież
11 Marcin Kaźmierski 1983 Chodzież PCH_RUN
12 Agnieszka Kemnitz 1982 Kcynia Biegacze Kcynia Team
13 Dariusz Klimas 1965 Chodzież Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne
14 Przemysław Lasota 1978 Studzieniec Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne
15 Waldemar Lasota 1982 Piła
16 Tadeusz Lasota 2006 Studzieniec Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne
17 Monika Lochyńska 1981 Studzieniec
18 Maciej Lochyński 1980 Studzieniec
19 Łukasz Maćkowiak 1982 Szamocin ZABIEGANY SZAMOCIN
20 PAWEŁ NAPIERAŁA 1994 Kcynia
21 Alina Promińska 1979 Studzieniec
22 Marek Promiński 1977 Studzieniec
23 Agnieszka Rewers 1987 Budzyń
24 Ewelina Sobucka 1992 Kcynia Biegacze Kcynia Team
25 Aneta Superczyńska 1979 Chodzież Pch_Run/ Lodożercy Chodzież
26 Mariusz Szewczak 1973 Chodzież
27 Marek Szuta 1966 Sarbka KAMA RUN Akademia Biegowa Czarnków
28 Liliana Turczyn 1975 Chodzież
29 Jolanta WICHER 1971 Lubasz Nordic Walking Lubasz