Lista startowa - IV CHODZIESKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - bieg główny

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy
1 Łukasz Maćkowiak 1982 Szamocin ZABIEGANY SZAMOCIN
2 Przemysław Lasota 1978 Studzieniec Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne
3 Marek Promiński 1977 Studzieniec
4 Alina Promińska 1979 Studzieniec
5 Monika Lochyńska 1981 Studzieniec
6 Maciej Lochyński 1980 Studzieniec
7 Tadeusz Lasota 2006 Studzieniec Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne
8 Marek Szuta 1966 Sarbka KAMA RUN Akademia Biegowa Czarnków
9 Waldemar Lasota 1982 Piła
10 Jolanta WICHER 1971 Lubasz Nordic Walking Lubasz
11 PAWEŁ NAPIERAŁA 1994 Kcynia
12 Ewelina Sobucka 1992 Kcynia Biegacze Kcynia Team
13 Agnieszka Ciaciuch 1996 Kcynia Biegacze Kcynia Team
14 Agnieszka Kemnitz 1982 Kcynia Biegacze Kcynia Team
15 Katarzyna Baryczkowska 1978 Czarnków KAMA RUN Akademia Biegowa Czarnków
16 Anna Glazer 1969 Czarnków KAMA Run Czarnów
17 Artur Bombelczyk 1974 Czarnków KAMA RUN Akademia Biegowa Czarnków
18 Krystyna Janowska 1956 Chodzież
19 Marcin Kaźmierski 1983 Chodzież PCH_RUN
20 Liliana Turczyn 1975 Chodzież
21 Aneta Superczyńska 1979 Chodzież Pch_Run/ Lodożercy Chodzież
22 Mariusz Szewczak 1973 Chodzież
23 Danuta Czarnecka 1967 Chodzież Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy.
24 Katarzyna Grabowska 1986 Chodzież PCH_RUN
25 Dariusz Klimas 1965 Chodzież Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne
26 Daniel Fórman 1974 Chodzież FURIA_TEAM/ PCH_RUN
27 Monika Gierczak 1991 Buszewo Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne
28 Agnieszka Rewers 1987 Budzyń
29 Janusz Czyż 1977 Budzyń Budzyńskie Dziki