Lista startowa - III CHODZIESKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - bieg główny

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy
1 Paweł Hermaszczuk 1977 Budzyń Budzyńskie Dziki
2 Krzysztof Kutka 1974 Budzyń Budzyńskie Dziki
3 Janusz Czyż 1977 Budzyń
4 Katarzyna Rewers 1978 Budzyń Budzyńskie Dziki
5 Kacper Modrzyński 2004 Budzyń
6 Marcin Kruświcki 1983 Budzyń Budzyńskie Dziki
7 Żaneta Stochaj 1982 Budzyń Budzyńskie Dziki
8 Monika Gierczak 1991 Buszewo Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne
9 Michał Pogorzelski 2004 Chodzież
10 Igor Dębny 2008 Chodzież
11 Roman Kołodziejczyk 1967 Chodzież PCH _RUN
12 Anna Fengier 1979 Chodzież
13 Sławomir Bednarz 1985 Chodzież
14 Marek Śliwiński 1983 Chodzież 83022250399
15 Wojciech Greczka 2008 Chodzież
16 Krzysztof Łukaszczyk 1979 Chodzież
17 Zygmunt Łukaszczyk 1953 Chodzież
18 Hubert Stempniak 2008 Chodzież
19 Tomasz Farmus 1975 Chodzież Słomiany Zapau
20 Małgorzata Walczak 1978 Chodzież PCH_RUN
21 Filip Binkowski 2007 Chodzież
22 Jacek Kucharski 1961 Chodzież chodzież
23 Kamil Jesiołowski 1975 Chodzież Livio
24 Kacper Miklasz 2007 Chodzież
25 Marcin Kaźmierski 1983 Chodzież
26 Tomasz Hepner 1988 Chodzież KS GVT
27 Sebastian Parzencki 2001 Chodzież
28 Katarzyna Lewandowska 1979 Chodzież PCH_RUN
29 Artur Mieloch 1983 Chodzież Dawaj Kalach
30 Kacper Łuczak 2005 Chodzież
31 Kacper Nowakowski 2007 Chodzież
32 Maurycy Padyasek 2005 Chodzież
33 Olaf Malicki 2007 Chodzież
34 Monika Lochyńska 1981 Chodzież
35 Aneta Superczyńska 1979 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN
36 Krzysztof Oko 2007 Chodzież
37 Tomasz Kruszwicki 1977 Chodzież Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe
38 Katarzyna Farmus 1981 Chodzież
39 Tomasz Walczak 1974 Chodzież PCH_RUN
40 Mirosław Górski 1951 Chodzież Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne
41 Maciej Lochyński 1980 Chodzież
42 Katarzyna Grabowska 1986 Chodzież
43 Jan Białkowski 2005 Chodzież
44 Wiktoria Barbusińska 2001 Chodzież KŻ OPTY Chodzież
45 Dariusz Klimas 1965 Chodzież Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne
46 Natalia Jankowska 2008 Chodzież
47 Monika Tokarz 1988 Chodzież
48 Tomasz Biszof 1978 Chodzież
49 Daniel Fórman 1974 Chodzież FURIA_TEAM/ PCH_RUN
50 Filip Chmielewski 1994 Chodzież
51 Piotr Jankowski 1978 Chodzież
52 Krystyna Janowska 1956 Chodzież
53 Alicja Barbusińska 1972 Chodzież KŻ OPTY Chodzież
54 Adam Mantaj 2004 Chodzież
55 Jakub Mikołajczyk 2008 Chodzież
56 piotr krawiec 1967 Chodzież
57 Natalia Baumgart 2004 Chodzież
58 Dawid Barczyk 1988 Chodzież
59 Nikodem Krzykawski 2008 Chodzież
60 Asia Munc 1983 Chodzież PCH_RUN
61 Justyna Skibińska 1978 Chodzież - Studzieniec PCH_RUN
62 Hubert Dąbrowski 1998 Czarnków
63 Jakub Kurkiewicz 1984 Czarnków
64 Artur Bombelczyk 1974 Czarnków KAMA Run Czarnków
65 Tomasz Michalski 1981 Czarnków
66 Marcin Pryszczewski 1976 Czarnków KAMA Run Czarnków
67 Daria Dąbrowska 1996 Czarnków
68 Ryszard Baczyński 1965 Damasławek Biegający Górnik Wapno
69 Łukasz Fąka 1975 Gębice
70 Monika Fąka 1976 Gębice
71 Renata Jarczewska 1967 Goleniów
72 Natalia Borakiewicz 1991 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ
73 Sylwia Kolińska 1977 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ
74 Marcin Głowacki 1978 Inowrocław Inowrocławski Klub Sportowy Karate
75 Filip Głowacki 2008 Inowrocław Inowrocławski Klub Sportowy Karate
76 LIDIA LAMENT 1955 INOWROCŁAW
77 Dominik Głowacki 2002 Inowrocław Inowrocławski Klub Sportowy Karate
78 ANNA HADOWSKA 1954 Jacewo KLUB IKSK
79 Jacek Melon 1976 Jastrowie
80 Dorota Biedna 1978 Kiszewo -
81 Paulina Przewoźniak 1984 Komorniki
82 Piotr Wolski 1968 Krajenka
83 Grzegorz Woźniak 1985 Krajenka 12WBOT/ Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Krajence
84 Damian Grenadier 1987 Lubasz KAMA Run Czarnków
85 Maciej Piątek 2006 Lubasz
86 Piotr Płowens 1998 Margonin Ironway
87 Weronika Siedlecka 1984 Margonin AKTYWNY MARGONIN
88 Monika Szmania 1981 Margonin Wataha MKW team
89 Sławek Szmania 1981 Margonin Wataha MKW team
90 Anna Kaźmierczak 1987 Margonin Wataha MKW team
91 Monika Pachowicz 1983 Margonin
92 Agnieszka Klejda 1988 Moczydła Biegacze Józefa Nojego
93 Patryk Klejda 1980 Moczydła Biegacze Józefa Noji
94 Hanna Ciesielska 1983 Murowana Goślina
95 Robert Ciesielski 1982 Murowana Goślina
96 Jakub Filipiak 1992 Osiek nad Notecią
97 Iwona Narewska 1973 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek
98 Mariola Sadowska 1973 Pila
99 Błażej Koneczny 2007 Pila
100 Agata Stankowska 1985 Piła