Lista startowa - III CHODZIESKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - bieg główny

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
1 Adam Humerczyk 1975 Rataje
2 Adam Mantaj 2004 Chodzież
3 Agata Stankowska 1985 Piła
4 Agata Ogonowska 2008 Wałcz Ogon Team
5 Agnieszka Klejda 1988 Moczydła Biegacze Józefa Nojego
6 Agnieszka Rewers 1987 Prosna
7 Agnieszka Podlecka 1984 Piła
8 Agnieszka Biadon 1983 Tarnówka LillSport
9 Agnieszka Borkowska 1983 Wągrowiec Wataha MKW team
10 Agnieszka Lasota 1984 Piła
11 Agnieszka Szwedowicz 1985 Piła
12 Alicja Barbusińska 1972 Chodzież KŻ OPTY Chodzież
13 Alina Promińska 1979 Studzieniec
14 Andrzej Baczyński 1972 Wapno
15 Aneta Superczyńska 1979 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN
16 Anita Budzisławska 2003 Strzelce
17 Anna Fengier 1979 Chodzież
18 Anna Zachciał 1981 Rataje
19 Anna Kaźmierczak 1987 Margonin Wataha MKW team
20 ANNA HADOWSKA 1954 Jacewo KLUB IKSK
21 Anna Ogonowska 2007 Wałcz Ogon Team
22 Artur Ratajczak 1972 Trzcianka
23 Artur Mieloch 1983 Chodzież Dawaj Kalach
24 Artur Bombelczyk 1974 Czarnków KAMA Run Czarnków
25 Artur Gajc 1976 Zacharzyn
26 Asia Munc 1983 Chodzież PCH_RUN
27 Bartłomiej Lewandowski 1996 Wyrzysk Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek
28 Bożena Budzisławska 1976 Strzelce
29 Błażej Koneczny 2007 Pila
30 Damian Tupaj 1996 Zacharzyn
31 Damian Grenadier 1987 Lubasz KAMA Run Czarnków
32 Daniel Fórman 1974 Chodzież FURIA_TEAM/ PCH_RUN
33 Daria Dąbrowska 1996 Czarnków
34 Dariusz Klimas 1965 Chodzież Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne
35 Dawid Barczyk 1988 Chodzież
36 Dominik Głowacki 2002 Inowrocław Inowrocławski Klub Sportowy Karate
37 Dominik Tupaj 2004 Zacharzyn
38 Dorota Biedna 1978 Kiszewo -
39 Filip Jeleniewski 1997 Podanin RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS Team
40 Filip Binkowski 2007 Chodzież
41 Filip Głowacki 2008 Inowrocław Inowrocławski Klub Sportowy Karate
42 Filip Chmielewski 1994 Chodzież
43 Grzegorz Woźniak 1985 Krajenka 12WBOT/ Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Krajence
44 Hanna Ciesielska 1983 Murowana Goślina
45 Hubert Dąbrowski 1998 Czarnków
46 Hubert Stempniak 2008 Chodzież
47 Igor Dębny 2008 Chodzież
48 Ivan Moskaliuk 1991 Wapno
49 Iwona Prech 1990 Wrocław
50 Iwona Narewska 1973 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek
51 Izabela Wylegała 1980 Rataje PCH_RUN
52 Jacek Kucharski 1961 Chodzież chodzież
53 Jacek Dutkiewicz 1961 Studzieniec Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne
54 Jacek Melon 1976 Jastrowie
55 Jakub Filipiak 1992 Osiek nad Notecią
56 Jakub Kurkiewicz 1984 Czarnków
57 Jakub Wylegała 2007 Rataje PCH_RUN
58 Jakub Woldan 1987 Trzcianka
59 Jakub Mikołajczyk 2008 Chodzież
60 Jan Białkowski 2005 Chodzież
61 Janusz Czyż 1977 Budzyń
62 Jarek Borkowski 1983 Wągrowiec Wataha MKW team
63 Jerzy Stelter 1978 Zacharzyn
64 Joanna Rolniczak 1980 Trzcianka trzcianka
65 Justyna Ciok 1976 Piła
66 Justyna Skibińska 1978 Chodzież - Studzieniec PCH_RUN
67 Kacper Modrzyński 2004 Budzyń
68 Kacper Miklasz 2007 Chodzież
69 Kacper Łuczak 2005 Chodzież
70 Kacper Nowakowski 2007 Chodzież
71 Kacper Kaminski 1996 Szamocin
72 Kamil Jesiołowski 1975 Chodzież Livio
73 Karol Górski 1984 Rataje
74 Katarzyna Rewers 1978 Budzyń Budzyńskie Dziki
75 Katarzyna Lewandowska 1979 Chodzież PCH_RUN
76 Katarzyna Farmus 1981 Chodzież
77 Katarzyna Grabowska 1986 Chodzież
78 Katarzyna Zdebik 1989 Piła
79 Katarzyna Cimoszko 1980 Wągrowiec Wataha MKW team
80 Kinga Wierciak 1992 Ujście Team Ujście
81 Krystyna Janowska 1956 Chodzież
82 Krzysztof Łukaszczyk 1979 Chodzież
83 Krzysztof Kutka 1974 Budzyń Budzyńskie Dziki
84 Krzysztof Łosiński 1992 Piła ULANI TEAM
85 Krzysztof Oko 2007 Chodzież
86 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno
87 LIDIA LAMENT 1955 INOWROCŁAW
88 Maciej Piątek 2006 Lubasz
89 Maciej Lochyński 1980 Chodzież
90 Magdalena Kania 1990 Ujście
91 Magdalena Behrendt 1977 Rataje
92 Magdalena Gajc 1978 Zacharzyn
93 Magdalena Długa 1984 Tarnówka
94 Magdalena Śmigiel 1989 Piła
95 Malgorzata Jaroniec 1985 Zakrzewo
96 Marcin Głowacki 1978 Inowrocław Inowrocławski Klub Sportowy Karate
97 Marcin Jeliński 1976 Piła
98 Marcin Kaźmierski 1983 Chodzież
99 Marcin Kruświcki 1983 Budzyń Budzyńskie Dziki
100 Marcin Pryszczewski 1976 Czarnków KAMA Run Czarnków