Lista startowa - IV CHODZIESKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - bieg główny

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy
1 Tadeusz Lasota 2006 Studzieniec Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne
2 Agnieszka Ciaciuch 1996 Kcynia Biegacze Kcynia Team
3 PAWEŁ NAPIERAŁA 1994 Kcynia
4 Ewelina Sobucka 1992 Kcynia Biegacze Kcynia Team
5 Monika Gierczak 1991 Buszewo Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne
6 Agnieszka Rewers 1987 Budzyń
7 Katarzyna Grabowska 1986 Chodzież PCH_RUN
8 Marcin Kaźmierski 1983 Chodzież PCH_RUN
9 Waldemar Lasota 1982 Piła
10 Łukasz Maćkowiak 1982 Szamocin ZABIEGANY SZAMOCIN
11 Agnieszka Kemnitz 1982 Kcynia Biegacze Kcynia Team
12 Monika Lochyńska 1981 Studzieniec
13 Maciej Lochyński 1980 Studzieniec
14 Aneta Superczyńska 1979 Chodzież Pch_Run/ Lodożercy Chodzież
15 Alina Promińska 1979 Studzieniec
16 Przemysław Lasota 1978 Studzieniec Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne
17 Katarzyna Baryczkowska 1978 Czarnków KAMA RUN Akademia Biegowa Czarnków
18 Janusz Czyż 1977 Budzyń Budzyńskie Dziki
19 Marek Promiński 1977 Studzieniec
20 Liliana Turczyn 1975 Chodzież
21 Artur Bombelczyk 1974 Czarnków KAMA RUN Akademia Biegowa Czarnków
22 Daniel Fórman 1974 Chodzież FURIA_TEAM/ PCH_RUN
23 Mariusz Szewczak 1973 Chodzież
24 Jolanta WICHER 1971 Lubasz Nordic Walking Lubasz
25 Anna Glazer 1969 Czarnków KAMA Run Czarnów
26 Danuta Czarnecka 1967 Chodzież Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy.
27 Marek Szuta 1966 Sarbka KAMA RUN Akademia Biegowa Czarnków
28 Dariusz Klimas 1965 Chodzież Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne
29 Krystyna Janowska 1956 Chodzież